Šta je novo?

GameSpot, MegaGames i ostali gaming sajtovi

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
Koji su dobri gaming sajtovi, a da su u toku sa novim igrama i vestima? Za MegaGames znam vec godinama, ali su dosta slabi... GameSpot je odlican, ima sve sto moze zatrebati igracima, ali ima li boljih?
 
To je pretezno krsh :) Gamespot nikad nisam nesto mirisao.

Moje misljenje je da je najbolji sajt GamersHell.
 
Evo jedne adrese sa review-ovima svega i za sve platforme a na njemu
su linkovi za sajtove koji su objavili te review-ove za igre,filmove itd.
Sigourno ces naci site koji ti se svidja

http://www.metacritic.com/
 
A koji je najbolji sajt sa walkthrough-ovima?
 
Ne treba zaboraviti veoma azurni gameguru.box.sk. Pored igara blagovremeno izvestavaju o svemu sto se dogadja na IT sceni.
 
Za mene je najpouzdaniji gamespot nesto sam navikao na njega...
 
www.actiontrip.com definitivno - vode nasi ljudi za strano trziste i imaju bruka posetu - uostalom ima gola teta svaki dan pa ti vidi da li ti smetaju pop-up ovi :)
 
Jel to onaj isti ActionTrip sto je nekada izlazio na CD-u, a sada vodi redakciju Gamer-a?
 
Ne znam da li vode redakciju gamer-a, ali su izdavali taj cd (koji je bio ok, ali ocito ne za nase trziste).
 
To su isti ljudi koji su bili u prvoj postavi sajta Exx3D kao i u OuterSpace-u (Art)
 
Poslednja izmena:
Verovatno, secam se da su u OuterSpaceu svojevremeno intervjuisali redakciju ActionTrip-a (kad su pocinjali)...
Inace, poslednji broj Gamera sa starom dobrom redakcijom je bio 44. (ili 09/2002) sa Neverwinter Nightsom na naslovnoj strani. Clanovi dotadasnje redakcije su izmedju ostalih bili Konstantin Milutinovic, Ognjen Popovic i Milan Djukic koji sad pisu za Svet Kompjutera. Mislim da je jedino Ranko Trifkovic ostao u Gameru (valjda zbog GM kutka). Od sledeceg 45. broja kao urednik se potpisuje "Uros Jojic, agencija ActionTrip". Posle toga sam prestao da citam taj casopis.
 
Poslednja izmena:
Skot je napisao(la):
www.actiontrip.com definitivno - vode nasi ljudi za strano trziste i imaju bruka posetu - uostalom ima gola teta svaki dan pa ti vidi da li ti smetaju pop-up ovi :)
imas druge sajtove sa golim "tetama" koji se ucitavaju mnogo brze :type:
 
Nazad
Vrh Dno