Šta je novo?

Game serveri hostovani kod Telekoma

dulsrules

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
04.08.2007
Poruke
6,061
Poena
499
Interesuje me znate li za game servere, a da su hostovani kod Telekoma? Znaci nebitno za koju igricu (samo da nije CS). Ne znam dal sam dobro objasnio sta trazim. Bilo koja igrica koja se pegla u multiju a da je server na kom se peglamo hostovan kod Telekoma. Ima li ili nema ?
 
Dobro ajde ako nema. Vidim da kgb hosting ima mislim 4 igre koje hostuje. Sta mislite, dal bi hostovali i server za neku drugu igru, tipa MW2 ili BF2 ? Necu da im saljem mail pre nego mi neko odgovori odavde, mozda je neko koristio pa zato.
 
Eunet hostuje servere za quake live odlican nam je ping tamo :)
Ne znam da li si to trazio ali eto ti!
 
Pa sto je to tako jadno sve? Dal nikom u Srbiji nije do dobrog kvalitetnog multija? Ja mislim da uopste nije puno da se za mesec dana odvoji po igracu 200 din i ceo mesec se igra sa minimalnim pingom neka najnovija igrica. Imam par ortaka koji su zainteresovani ali necemo da igramo na inostranim serverima. Samo domacim :D Kako se niko ne zainteresuje malo oko toga? Neverovatno. Igraju se igre od pre 10 god (CS i Quake). Pa i original kad kupis server se nalazi tamo negde u tunguziji i nije to to.
 
zato sto kosta zakup linka/masina itd itd.trenutno postoje serveri (1.6,source,cod2(valjda) ) koji najvise stavljaju pare u dzep i od kojih mogu "provajderi" da se isplate svaki mesec :) kad bi potraznja bila veca za neku doticnu igru kapiram da bi se i digli takvi serveri (ne isplati se :p)
 
Nazad
Vrh Dno