Šta je novo?

Game of Thrones

excited-baby.gif

:D
 
Da ne ispadne da zakeram mnogo, TellTale nikad nije imao neku grafiku u igrama, ali da se u teaser trailer-u vidi onoliki flickering je nedopustivo...
 
Mogli bi ovi da probaju da naprave i nešto malo drugačije. Opet isti engine i ista stripska grafika kao u Walking Dead i Wolf Among Us, a sama igra će 100% biti u identičnom fazonu.
 
Zasto bi menjali nesto sto je dobro i sto se savrseno uklapa u gameplay (grafika)? Mislim da ce i ovo biti jedna od vrhunskih igara posle WD-a i Wolf-a, jedva cekam. :)
 
kontam da će biti ko i svaka igra rađena po filmu....kupžutematerije
 
Pogledao sam sve epizode serije, ali igra mi se ama bas nikako ne igra.
 
Oce`l biti seljacke zabave, kao u seriji ?
 
Prica nije ponavljanje desavanja iz serije niti iz knjiga, izabrali su malu kucu na severu tako da mi koji smo citali knjige i gledali serije ne znamo mnogo o samoj porodici naravno sama glavna prica je ista pa verujem da je lakse doneti neke dugorocne odluke. Vidi se da im je cilj da izmuzu fransizu jer ima 6 epizoda a ako je sudeci po ovoj prvoj sve ce biti bas kratke
 
`Odgledao`, pardon odigrao epizodu 1.
 
Sjajna prva epizoda nove TellTale epizodne igre. Dobra je kako za fanove serije(i knjiga) tako i za fanove TellTale igara. Meni nije bila prekratka.Čak mislim da je ovo najduža epizoda kad se uporedi sa dužinama epizoda u The Walking Dead i Wolf Among Us. Verujem da će im ovo biti najbolja igra ovog tipa do sada.
 
Nazad
Vrh Dno