Šta je novo?

Frozen Throne sounds...

Učlanjen(a)
01.12.2004
Poruke
444
Poena
319
Ne znam je li iko ovo trazio do sada... Ja sam pokusao sa searchom i sa googletom ali nisam uspeo :S: da nadjem... Trebaju mi zvukovi tj glasovi vojnika iz Frozen Throna... "I will serve only the Frozen Throne" ili nesto slicno... Kapirate? Recimo "For my father the king"... Isceprkao sam sve foldere u instalaciji ali naravno nista... Sinula mi je ideja, da prebacim neke zvukove na telefon, recimo kada mi stize poruka ili tako nesto... :-devil-:

Zna li neko kako da ih iscupam iz instalacije? Ili mozda neki link sa koga bih mogao da skinem? Ili ako neko ima... :eyebrows:

pozdrav!
 
Ako igra koristi mpq fajlove potrazi neki od MPQ viewer-a/editor-a. Trebalo bi da posluzi.
 
eeh kad bih nekako mogao da iskopam zvuk onog majmuncheta kad se pali secret of the monkey island 4 (valjda je nekom jasno na shta mislim :D )
 
A da koristite malo Sound Forge ili nesto slicno??? Jeste malo komplikovanija procedura ali moze bez problema da se snimi, pa isecka, pa zapamti pa....
 
Proday je napisao(la):
A da koristite malo Sound Forge ili nesto slicno??? Jeste malo komplikovanija procedura ali moze bez problema da se snimi, pa isecka, pa zapamti pa....


ma znam ja kako bih ischupao zvuk koji mi treba nego nemam instaliran monkey island a dva od chetiri (instalaciona) diska nisu vishe chitljiva...
 
Nazad
Vrh Dno