Šta je novo?

Free Tabula Rasa

Vlasterx

Čuven
Učlanjen(a)
23.01.2004
Poruke
4,992
Poena
740
Pročitao sam da je Tabula Rasa free sledeća 3 meseca, a onda joj sledi potpuno gašenje. Zanima me kako je uopšte moguće registrovati nalog za tu igru s obzirom da nigde nisam video opciju za tako nešto?
 
pa za registraciju ti treba kreditna da bi proverili da si to stvarno ti, ali ti nece skidati novac sa nje...
e sada, mozda prvo skines klijent pa onda se regujes... dunno... :/

mada ovo sa kreditnom je teska glupost...
 
Ne zamlacuj se bezveze. Josh 50-tak dana.
 
da, kraj februara :/ a verovatno ga gase zato sto je mnogo dobra igra :)
 
Kod nas jos uvek drze cenu od 3000 dinara za Tabulu!
Heh, a bila je najavljivana kao cudo! :)
 
Kao i mnoge druge...
Bila mi je kul beta, barem ono malo sto sam igrao...
 
Igra je free to play negde od pocetka decembra, a gasi se u drugoj polovini februara.
 
Ma sve je to ok, ali hoću da probam bre :D Imam kreditnu, ali nigde ne vidim opciju na NC sajtu i u svom nalogu tamo da mogu da je registrujem i da tražim key za igru. Zanima me gde se to konkretno nalazi? Ajd da odgovori neko ko stvarno zna jer sam ovako otprilike mogao i sam sebi da kažem ;)
 
Igra je skinuta sa spiska igara na PlayNC-u. Da bi dobio serial morash poslati support ticket, shto znaci da ti moze stici za dve nedelje (imam jako losha iskustva sa NC bagrom).

Shto se tiche samo igre, za razliku od bete za koju kazu da je bila katastrofa igra je sada pristojna i veoma igriva. Problem je medjutim sto je Geriot napustio NC i shto je igra koshtala ko Sv. Petra kajgana a imala je (pre odluke o gashenju) jedva 100k pretplatnika shto je znacilo da bi vratili pare za jedno 100 godina. Igra nije losha tako je shteta shto je gase ali tako je kako je. Blame WoW!

http://www.playtr.com/news/latest_news/tabula_rasa_now_with_more_free.html
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno