Šta je novo?

[FPS] Call of Duty: World at War 2

Miskonius

Slavan
Učlanjen(a)
15.07.2011
Poruke
2,208
Poena
240
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600G
Matična ploča
MSI B550 Gaming edge wifi
RAM
16gb
GPU
Zotac RTX 3080 10GB
Storage
Samsung 980 Pro 1TB, Western Digital Red 4TB, Samsung 1TB
PSU
Thermaltake toughpower 775W
Kućište
Cooler Master Haf xb evo
Miš & tastatura
Redragon Horus & Logitech MX Master
Tablet
Huawei mediapad m5
Mobilni telefon
Huawei p30 pro
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
tooo breeee :banana::banana::banana: odusevljen :D
 
KONACNO!!Poslednji COD(ajde i MW2 je bio solidan)da sam igrao bas,govorim o MP naravno.A i krajnje je vreme bilo da se vrate u WW2,nadam se samo da ce MP biti kao u cetvorci i prvom Waw-u.Sad koliko je to realno nzm,ali samo da ne gledam ono jusrcanje 6v6.
 
nekako sam suzdrzan sa misljenem..

i vise nego radostan sto se planira WWII MP, a opet sa druge strane - COD.
okay, igrao sam WaW ~600 sati, ali ipak vise ocekujem neki more realistic shooter da izadje sa WWII tematikom. (pre nego sto izadje Ro3 mada jos nema nikakvih naznaka)
krastavac, praticemo, videcemo
 
Daj boze da je vest istinita,pa kakav god da bude-bude,samo malo da olade vise od ovih modernih zezancija....neka ga odradi ista ekipa kao i ovaj zadnji COD i bice sasvim pristojna razbibriga!
 
nece to ni da prismrdi Red Orchestri 2. mislim , cak i da imaju kvalitet , u kojoj kolicini ga mogu implementirati za , koliko , 6 meseci od poslednje igre..
 
Zar nisu podelili razvojni plan na tri tima, tako da svaki tim dobije 2 godine za razvoj svoje igre, a ipak Da svake godine izlazi novi CoD ?
 
Dobra vest, vreme je da se posle pauze kupi CoD za MP.

nece to ni da prismrdi Red Orchestri 2. mislim , cak i da imaju kvalitet , u kojoj kolicini ga mogu implementirati za , koliko , 6 meseci od poslednje igre..

Sta je Red Och... ? :p
Koliko igraca ima Cod MP a koliko RO2?
Ako se sad vrati na WWII to ce biti pravi pogodak,i boost ionako ogromne prodaje.

6 meseci? da,da....

To je najava.
To znaci da taj prvi put oficijalno najavljuju igru, a inace vec godinama, bar 5 unazad izlaze uvek u novembru. To je 12 meseci ;)
 
Poslednja izmena:
Cekaj na koji COD mislis posto ih ima mali milion sada vec?
 
Podrzavam povratak u proslost.. Smorilo bre ovo moderno napucavanje :p
 
Sto jes, jes... dosta vise dronova, detektora otkucaja srca i termalnih snajpera.

Samo se nadam da ce MP mape ljudski da odrade...
 
Dobra vest, vreme je da se posle pauze kupi CoD za MP.



Sta je Red Och... ? :p
Koliko igraca ima Cod MP a koliko RO2?
Ako se sad vrati na WWII to ce biti pravi pogodak,i boost ionako ogromne prodaje.

6 meseci? da,da....

To je najava.
To znaci da taj prvi put oficijalno najavljuju igru, a inace vec godinama, bar 5 unazad izlaze uvek u novembru. To je 12 meseci ;)

Lol, koliko ljudi ima na Cecinom koncertu? Ako imaš 15 godina onda mogu i da skontam ovakav komentar sve preko... Ne znam šta bih ti rekao.

BTW Red Orchestra je najbolji WWII shooter od nastanka vremena pa na ovamo, čisto da znaš...
 
Lol, koliko ljudi ima na Cecinom koncertu? Ako imaš 15 godina onda mogu i da skontam ovakav komentar sve preko... Ne znam šta bih ti rekao.

BTW Red Orchestra je najbolji WWII shooter od nastanka vremena pa na ovamo, čisto da znaš...

Objasnio si mi. Nemam ih sve zajedno sa RO na steamu, potrebno mi je ekspertsko misljenje koje ne dovodim u pitanje svakako.
To sto je tebi i ekipi sa istoimene teme na benchu RO najbolja igra svih vremena od postanka ljudske civilizacije ne znaci da neko mora da ga usvoji.
Ne pricamo o folk muzici, pricamo o globalnom igranju i ako vec poredimo - sto ne poredimo broj prodatih igara i recimo broj aktivnih igraca na serverima? ;)
Znam, svi slusaju Cecu, samo megakul ljudi koji znaji sta valja slusaju.. RO :)
Odgovorio ti je fino i margarinko.

Inace, videli ste da je verovatno bila mosha, moguce je da stize BO3. Onda ostaje WWII za sledecu godinu.
 
Momci da se ubacim ovde. Imam na steamu "Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Single Player" a imam i "Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer". E sad me interesuje koje od ova dva da skinem da bih igrao MP. Poceo sam ovo drugo ali ima 10ak gb, dok je ovo prvo cini mi se 5,6. Tako da, koje od ta dva? Jel ovo prvo samo singleplayer? Ja hocu da probam igru, ali samo u MP.
 
Poslednja izmena:
Objasnio si mi. Nemam ih sve zajedno sa RO na steamu, potrebno mi je ekspertsko misljenje koje ne dovodim u pitanje svakako.
To sto je tebi i ekipi sa istoimene teme na benchu RO najbolja igra svih vremena od postanka ljudske civilizacije ne znaci da neko mora da ga usvoji.
Ne pricamo o folk muzici, pricamo o globalnom igranju i ako vec poredimo - sto ne poredimo broj prodatih igara i recimo broj aktivnih igraca na serverima? ;)
Znam, svi slusaju Cecu, samo megakul ljudi koji znaji sta valja slusaju.. RO :)
Odgovorio ti je fino i margarinko.

Inace, videli ste da je verovatno bila mosha, moguce je da stize BO3. Onda ostaje WWII za sledecu godinu.

Da, margarinko poznatiji kao Kellhus mi je baš odgovorio, veoma merodavno. Osim toga za igru staru 4 godine, RO2 ima sasvim dovoljno igrača...
 
Ok, koliko COD WAW ima aktivnih servera, i igraca?

Koliko CoD serijal ima aktivnih servera i igraca, a koliko RO "serijal" ima?

Inace ne kapiram RO trolove koji dolaze na CoD temu da pricaju kako je njihova igra superornija, popularnija, stagod.
Kad nadjem vremena odoh na RO temu malo.
 
2500 h u CoD serijalu. Drage volje cu okačiti kad se vratim kući.
I TO NA NAAAAJBOLJEM SHOOTERU IKAD, OD KAD SU IZMISLILI TOČAK, STRUJU PA KOMPJUTER.

2500h. BAREM.
1300 u mp MW2, pa ostali...

Nego, nisi mi odgovorio na pitanje: Koliko CoD serijal ima aktivnih servera i igraca, a koliko RO "serijal" ima?

BTW. Igrao sam i RO.
Ta igra je :

1. a lump of excrement.
2. a person regarded as obnoxious or contemptible.

turd
təːd/ nounvulgar slang
 
Poslednja izmena:
Šta je CoD serijal? Specifična igra ili svih 20 igara koje se štancuju svakih 3 meseca? Šta porediš ti? Babe i žabe? Osim toga već ti je više ljudi skrenulo pažnju da popularnost =/= kvalitet, to može svuda da se primeni u svakoj sferi života. Ako misliš drugačije super...

Baš su ti cool zapažanja na engleskom, urban dictionary source?

Još jednom ovde se priča o WWII MP aspektu.

Elem neću ti dalje raditi reply jer objašnjavanje razlika između RO2 i CoD-a bi bilo kao kada bih 16-ogodišnjem new wave boemu iz Teatra objašnjavao kako se lome čaše u zadimljenoj kafani na železničkoj stanici uz "bio sam pijanac"...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno