Šta je novo?

Flat Out 2 multiplejer-online

Nišlija_1992

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
08.03.2015
Poruke
706
Poena
30
igra se preko poprilicno us*anog,bagovitog i krcatog reklamama Tunngle klijenta,ali krastavac,igra nije nista kriva sto je klijent njesra. verujem da vas ima dosta koji ste igrali ovo u single plejeru,pa ako ima zainteresovanih,mogli bih smo malo napuniti sobu igracima,posto je sad poprilicno jadno. tek nekih tridesetak igraca vise tamo,a verujem da ima puno onih koji bi hteli da igraju,ali ne znaju kako.
pa,evo ovako:

dakle,prvo ide flat out 2 igra,potruditi se pronaci i skinuti sto originalniju verziju,nemojte krekovati nista,nego odmah zatim se instalira 1.2 patch i na kraju morate krekovati 1.2 crack-om. mozda bi islo i direktno bez 1.2 patch-a,nego samo crack,ali nisam probao tu opciju. 1.2 patch dodaje neku piratsku zastitu,tako da je posle njega nemoguce uci u igru,zato mora opet 1.2 crack. sad i razumem zasto ljudi ne igraju,dok se namuce da naprave da sve to radi kako treba,puknu im zivci i izgube volju...tako je i sa ovim fps igrama tipa cod/battlefield multiplejer,da ti se zgadi zivot. :smoke:
btw,ako ima zainteresovanih za flat out 2 online race i derby okrsaje,tu sam za pomoc,takodje imam linkove za igru,patch i crack. pa ko voli,nek izvoli. ,)
 
Na forumu nije dozvoljeno pricati o nelegalnom softwer-u.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Brate, igra je stara 10 godina ako ne i vise, mislim da niko nece mariti. Sta si planirao, da napravis neki turnir ili samo da raisujes awareness da se igra moxe igrati ovako?
 
igra smori posle pola sata, secam se da smo cepali u igraonici u pauzama izmedju partija cod-a :D

sve u svemu, odgira se malo i zasiti se covek, vise nije zanimljivo...
 
i warcraft3 se igra od 2003 godine do danas,ali samo razliciti klijenti su ga odrzali u zivotu...posto se prosecan piratski korisnik okozi od muke dok natera glupi fabricki battle-net da proradi...i ovde bi bilo kul da na jednu stazu izadju 8/10 ili vise igraca sa kolima,zavisi od mape valjda...ali nema igraca,jer je tunngle poprilicno nepoznat softver. krastavac.
 
Nazad
Vrh Dno