Šta je novo?

flash drive na PS2?!

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,931
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Da li moze da se nakachi obichna USB fleshka na PS2 tj chuo sam da mozhe al treba neki program...Znam da ima posebna usb flash za PS2 max drive,al mi se ne kupuje to sad...Nashao sam patch na netu koji updatuje transfere u Winning Eleven 9 pa sam mislio da preko USB flasha prebacim na memorijsku karticu taj option file koji je oko 1mb...Da li je ovo moguce????
 
Poslednja izmena:
Eo malo sam kopao po netu i vidjeh ono sa Action Maxom al ko ce skidat sad 50mb...Ima li shto jednostavnije ili da se bacim na skidanje :)
 
Cek kako si to mislio treba li taj program sto ima da se skine sa neta da se prebaci na USB fleshku pa se onda fleshka ubaci u soni i onda se sa fleshke na memorisku karticu taj patch ako je tako kazi link sa kojeg ima da se skine taj program.
 
Eo kako izgleda radi....Skinesh Action Replay narezhes ga na cd...ubacis u sony...onda ubacis fleshku u usb port...i vidjeces da mozes da manipulises podacima sa memorijske na fleshku i obratno....evo sad cu da probam sad evo skinuh upravo AR....Oko 28mb je...
 
1. Program nije besplatan, tako da nemojte da ga trazite ovde.

2. Korishcenje action replay maxa je vrlo jednostavno. Uchita se program, odabere kopiranje sa memorijske na USB (ili obrnuto) i on to uradi.
 
edit by driver: Prochitaj prvu stavku u postu iznad :wall:
 
Poslednja izmena od urednika:
Upravo probao radi savrsheno....a da se skine mozhe samo morash se snac malo po netu :)

A jesi ozbiljno mislio da 28mb saljem :) Pa jbt imam bijedni ISDN :)
 
Veton_Pg je napisao(la):
Ali on je gore napisa da je upravo skinuo Action Replay.

Jel ti kapirash da je to piraterija i da je zabranjeno ovde ???
 
Jesi li uspio da prebacis option file za Winning Eleven 9 na memorisku karticu.
 
Axa..i sve radi savrsheno,isprobao sam nekoliko izabrao onaj koji mi se chinio najbolji i eto :) Samo ima mala zachkoljica s onim "crush" i "uncrush" naime svaki save koji odma prebacis na memorijsku je "crush" ili zapakovan u prevodu valjda...E ti treba da ga "uncrush" ili otpakujes prvo da bi on radio....
 
Nazad
Vrh Dno