Šta je novo?

FIFA World Cup 2002 DEMO!

imas

na sezam getorderu fajl,da ga svuchesh iz litea
 
evo posle 5-6 dana igranja, tople preporuke.. mislim da ce to da bude naj FIFA do sada...
 
Re: imas

[G]H1ghLANdeR je napisao(la):
na sezam getorderu fajl,da ga svuchesh iz litea


Jos samo da imam sezampro nalog :) :D
 
Igrao sam sve fife ,al'ova je stvarno najbolja.
Preporuka
p.s.
Je l' ima vec da se kupi kod nas?
 
Fudbal na PC-ju... ??? When will you learn... ???
 
byMaX je napisao(la):
Fudbal na PC-ju... ??? When will you learn... ???


Krajem aprila, kad izadje FIFA 2002 i bude krs kao sve ostale :D
 
omnik je napisao(la):
Krajem aprila, kad izadje FIFA 2002 i bude krs kao sve ostale :D


Pa vas dvojica kupite playstation ili jos bolje Xbox i pisite nam kakav je taj fudbal. :D
P.S. Fifa rulz
P.P.S. kao programeri su vam krivi sto nikada niste naucili kontrole pa vas komp dere na srednjem nivou ;)
 
Filipenko - to ti je "semenke filozofija".... Ja mislim da je fudbal, za gledati ili igrati na kompu - totalno s... (da ne kazem sta)...

Rekreacije radi, ok, to je super... par ortaka, jednom nedeljno, itd... ali da igram na kompu... pleaaaaase...!?

Mogu da mislim samo koliko moras da budes .... (da ne kazem sta) da bi igrao one menadzere.... Pa bolje tu pamet upotrebiti na neke upravljacke simulacije, RPG-ove, avanture....

Pozdrav...

(samo dajem svoj stav)
 
Koje reprezentacije su zastupljene u demou i koje su procene i poredjenja u odnosu sa fifa 2002?
P.S. Fifa 2002 je bila pravi hit, ispravljene su one gluposti da uvek kad dodjes sa desne strane, centriras promenis igraca i drndas D Uvek das makazicama go kroz golmanove ruke (on zjapi u go!)...
Busila sam ih i po 11:0...
To mi je rekord
 
byMaX je napisao(la):
Filipenko - to ti je "semenke filozofija".... Ja mislim da je fudbal, za gledati ili igrati na kompu - totalno s... (da ne kazem sta)...

Rekreacije radi, ok, to je super... par ortaka, jednom nedeljno, itd... ali da igram na kompu... pleaaaaase...!?

Mogu da mislim samo koliko moras da budes .... (da ne kazem sta) da bi igrao one menadzere.... Pa bolje tu pamet upotrebiti na neke upravljacke simulacije, RPG-ove, avanture....

Pozdrav...

(samo dajem svoj stav)

Eh,kad ovako neshto chujem,obichno se zapitam,kakvi su to ljudi koju vole fudbal,a bar jednom nisu pozheleli da budu treneri omiljenih klubova.Menadzher bash to omogucava.Isto kao shto u strategijama mozhemo biti na mestu Napoleona,Cezara i shta ti ja znam,tako i ovde mozhemo biti "kozhi" Capella,Fergusona,itd?To shto ti Max ne vidish nishta u igranju simulacija fudbala na kompu,i igranju menadzherskih simulacija(pre svega,ma kakvi pre svega,JEDINO CM3),govori koliko zapravo volish,i pratish fudbal.Ispravi me ako greshim,ali ne navijash ni za jedan klub neshto posebno,od kad' nam je fudbal propao retko gledash nashu ligu,inostrane te bash i ne zanimaju,i naravno,navijash za reprezentaciju,kad igra:)
Shto se FIFA-e tiche,to je igra za klince,koji je i najvishe igraju.Uvek je bila,i ostace "sharena lazha" kad je simulacija fudbala u pitanju.Menadzher to nije,i niko neme pravo da po njemu pljuje(CM3),i tachka .Naravno,i ovo je moj lichni stav.
 
byMaX je napisao(la):
Mogu da mislim samo koliko moras da budes .... (da ne kazem sta) da bi igrao one menadzere.... Pa bolje tu pamet upotrebiti na neke upravljacke simulacije, RPG-ove, avanture....

Pozdrav...

(samo dajem svoj stav)

ok, postujem tvoj stav, ali je apsolutno netacan...
istu pamet trosis i na recimo Championship Manager, kao i na bilo koji RPG ili avanturu...
to je sve samo stvar ukusa... a pomenuti CM je daleko dogurao sto se tice realisticnosti... tu je premasio sigurno 99% simulacija letenja, iako u njima treba da se postigne realisticnost fizickih zakona u CMu realisticnost necega kod cega nema pravila
 
Potpuno se slazem da je 1000 puta bolje igrati fudbal uzivo nego na kompu...
P.S. mada treba priznati da nisu ortaci bas uvek voljni...narocito kad se udje u dvadesete :(
 
I ja sam mislio da je milion puta bolje igrati uzivo nego na kompjuteru...
Sve dok mi kolega sa posla (na rekreativnom fudbalu subotom) nije slomio stopalo na dva mesta. Evo vec osmu nedelju igram FIFA 2002 dok mi ne skinu gips. :)
Ali, mislim da je ova FIFA najbolja do sada i u nedostatku boljih jedva cekam nastavak.
Pozdrav
 
CM3 je mnogo jaka igra ali to ne moze bas svako da provali...;)
 
Samo da kazem da je nepodnosljivo i izuzetno glupo sto Fifa 02 ima samo dve finte, budale...
 
Nazad
Vrh Dno