Šta je novo?

FIFA World - Besplatno igranje preko origina

nenad89

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2012
Poruke
64
Poena
160
http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_World

https://www.easportsfifaworld.com/home

Skinuo sam i radi, prvi put igram FUT ... Ali zanima me, ako neko od Vas ko ima pravu FIFU da kaze svoje utiske... Meni je trenutno malo "smarajuce" jer muce me contracti sa igracima jer stalno isticu, sve je manje novca mada sam pokusao odmah da napravim "igrivu" ekipu sa gold igracima (kupovao sam sto jeftinije npr. djuricic za 1600 coina itd... cisto da napravim ekipu sa 23 igraca koje barem sam jednom u zivotu cuo)

Da li je moguce da mi kazete gde mogu da procitam o nekim taktikama kako se igra FUT "pravilno" da bih jednog dana mogao da kupim npr. artura vidala za lupam 250.000 coina (trenutno mi se to cini kao Sizifov posao za pc igrace koji ne bi hteli da plate nista)
 
Imam ja obe, mislim da je mnogo bolje dati pare za pravu FIFA-u jer ces imati pravo iskustvo, bolji market, bolju grafiku, manje djecurlije na serverima itd. Ova verzija izgleda kao portovana sa androida sto se tice grafike, a odigrao sam par utakmica i nije lose (jer je besplatno), ali nije ni dobro. Trebas i igrati sto godina da bi kupio nekog iole normanog igraca, dok ovamo takvog igraca dobijes za petoduplo manje para. Da remiziram, dati 20ak evra za koliko se moze naci, i biti miran cijelu godinu ja mislim da je jako isplativije. Sem ako se neko zadovoljava sa takvom grafikom i sa jednim modom, onda moze i da igra ovo.


Sto se tice igranja FUT-a, ja na obicnoj FIFA-i zaradim tonu para, ali tek kad dodjem u vise divizije jer su tada nagrade vece za osvajanje prvenstva, kupim i igrace dok im spadne cijena, pa prodam kasnije kad porastu i slicno. Mozes kupiti i FIFA pointse ili FIFA coinse, ali to je vec drugi par opanaka. Ostavicu ti par korisnih linkova ispod..

http://ultimateteamtrading.net/
Za trgovinu..

http://www.futhead.com/
Za trazenje igraca, naime imas op igrace koji kostaju sitno, a na razini su mnogo bolje rangiranih. Cist primjer ti je Felipe Santana, kosta oko 800 koinsa, a 81 pace za stopera i 90+ heading accuracy mnogo znace...

http://www.utcointraders.com/collections
Ako zelis UT Coinse, ali naravno ovo se odnosi na obicno verziju FIFA-e.
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam i radi, prvi put igram FUT ... Ali zanima me, ako neko od Vas ko ima pravu FIFU da kaze svoje utiske... Meni je trenutno malo "smarajuce" jer muce me contracti sa igracima jer stalno isticu, sve je manje novca mada sam pokusao odmah da napravim "igrivu" ekipu sa gold igracima (kupovao sam sto jeftinije npr. djuricic za 1600 coina itd... cisto da napravim ekipu sa 23 igraca koje barem sam jednom u zivotu cuo)

Da li je moguce da mi kazete gde mogu da procitam o nekim taktikama kako se igra FUT "pravilno" da bih jednog dana mogao da kupim npr. artura vidala za lupam 250.000 coina (trenutno mi se to cini kao Sizifov posao za pc igrace koji ne bi hteli da plate nista)

1. Kupi sto vise menadzera-trenera koji daju % na contracte (negotiations). Ukupno se sabira do 50%. Neces vise imati problema sa ugovorima.
2. Ne kupuj fitness kartice. Umesto toga, igraj sa 2 tima, kad jedan igra drugi odmaraj na klubi (sub + rezerve).

To su zaista jedina 2 saveta koja ti trebaju...

Da remiziram, dati 20ak evra za koliko se moze naci, i biti miran cijelu godinu ja mislim da je jako isplativije

Sad mozda i ne jer za koji mesec dolazi 15, ali slazem se, treba kupiti "pravu" FIFU! UT je bolesno adiktivan.
 
Poslednja izmena:
Hvala Vam na savetima, procitacu vise na temu za FIFU 15 ili FIFU 14 vec sad...

Sto se tice FIFA World, osim sto je dzabe, igra je krs ali opet, besplatna je i mogu "slabiji" racunari da je koriste... Ali uglavnom UT je super, mnogo bolje je igrati protiv ljudi nego protiv kompa i po meni vredi 20tak evra da se da za original, iako ne znam kakva je u vezi pucanja servera, kako se dobijaju oni plavi igraci i sl.

Ali izbrisao sam ovu verziju jer sam dosao do trece divizije, gde ili naletim na nekog sa 11 plavih igraca sto je nepodnosljivo za igranje ili se cak dese pucanja pa dodje do automatskog 0-3 poraza sto je takodje frustrirajuce pa moram da se molim Bogu za opstanak i "bednih" 6200 coina za isti :/

Postoji achivement da postignem gol sa Ronaldom ili Mesijem u ekipi sto mi se cini nemogucim sa ovim tempom jer obojica kostaju po 1 000 000+ coina... Jedino sto moze po meni lakse da se dodje do coina, iako oduzima vreme, jeste da se prave desetine accountova na Originu jer sa nekim prvim accomplishmentima moze da se nagura oko 20-30.000 na dan ali to je bas bedno plus cak i da dodjem do jednog mesija ili ronalda, opet cu morati da se trudim kao konj protiv lika koji ima 11 plavih igraca i da se nadam da nece nekako retardirano da sutne i udje u gol
 
Koliko god igrao nećeš zaraditi za TOTS karte, Ronalda npr. Morao bi se baviti tradingom, kupovanjem coinsa, otvaranjem mnoštva jumbo pakovanja, pink slips itd.
 
Bas sam gledao koliko sam zaradio u fifi ukupno,igrao sam paralelno offline i online divizije stigao u prvu u obe varijante i to je oko 350K i naravno da sam usput to trosio tako da nisam sacuvao nista...
 
jel mogu ove fife da se igraju recimo ja protiv drugara
 
naletim na nekog sa 11 plavih igraca sto je nepodnosljivo za igranje

Buy to win klinci... sta reci. Prezirem sajtove za coine i navijam da se EA potrudi da banuje sve igrace koji kupuju, koliko god me nervira EA sa njihovim cenama, zarekao sam se da nikada necu kupovati coine. Obesmisljava igru i nece ti pomoci da postanes bolji igrac. Nije poenta u tome da odmah kupis Ronalda i Mesija, nije tako zamisljeno i nelegalno je.
 
@padawan Slažem se za coinse i sajtove preprodavce ubiše igru skroz,ali WC UT mod ne bi mogao skoro da igras ako jedino nemaš u šteku puno coinsa,ja sam kupio iz tog razloga samo da bi mogao parirati tim klincima jer imaju najbolje timove Evrope i Amerike a ja se pojavim sa Afrikancima koji realno pogotovo u defanzivi imaju problema i počneš gubiti na neku gluposti onda nerviranje itd...
 
WC je izuzetak. Ja sam imao u steku nesto malo coina i napravio sasvim solidan tim uz malo grindanja protiv AI-ja (tri packa i 6k za osvojen WC nije bas malo - drop rate je dovoljno dobar da opravdava otvaranje packova i grajnd). Ljudi su u inicijalnim starter packovima dobijali Mesija, sta vise reci.

Onda sam dobio Bejla u free packu uz WC pack, i namakao jos oko 600.000 koje jos uvek razvlacim. :)

FUT je za mene od pocetka godine bio "putovanje". Nije sve u cilju. Mogao sam u bilo kom trenutku da kupim koliko hocu coina, ali nije fora. Kao da tek pocinjes WOW i odmah kupis nabudzenog lika, oduvek sam prezirao takav buy to win pristup.

Da, nerviras se kada neko ima jaci tim... Sada, pred kraj, svi imaju dobre igrace. Pogotovu u WC-u. Ali prvih par meseci, odigrao sam 1000 utakmica na PC-ju, i bilo je dosta odlicnih igraca koji te rasture sa non-rare OP igracima. Onaj osecaj kada te dobiju sa silver timom, ili cak bronzanim... Stavi Mlapu u napad i unisti tvoj 200k tim. Shvatis koliko u stvari nemas pojma, a mnogo vise boli kada izgubis od slabijeg tima. Ubaci i hendikep u celu pricu i eto veselja koje samo EA moze da priredi...

Ponosam sam na to sto nisam dao ni dinara preko cene igre za coine, sve ostalo je cheating.

Inace, FUT WC je genijalan! Steta sto je mod izasao kada su se svi vec smorili of FIFE 14. Automatski apdejt man of the match kartica... probudis se ujutru i vidis da tvoja apdejtovana MOTM kartica vredi milion coina u FUT-u. :) Ne vracam se na FUT, jer u WC-u imam Ronalda, MOTM Hazarda, i jos dosta solidnih MOTM igraca, a tek ce neki da budu promovisani u nastavku takmicenja. Ne kladim se, ali imam ipak nekakav dodatni interes da navijam za to da moj igrac bude man of the match :) Ovaj tim bi me kostao dosta u classic FUT-u, cak i sa kupovinom coina.
 
Poslednja izmena:
@padawan, da, u pravu si, totalno je lejm kupovati tako igrače, ali evo ja recimo sam kupio coine i iskoristio ih samo na otvaranje paketića, nisam kupio ni jednog igrača za te pare. Sa mojom srećom se pokazalo pametno, jer su bezobrazni sa verovatnoćom i isfrustrirao bih se da sam to sve zaradio igrajući. Bolje i da ne računam koliko sam coina potrošio na paketiće, a najvrednije igrače sam izvukao tek sad, u roku od poslednjih nedelju dana. Jesus Navas, koji je vredeo oko 60k nekad, a sad za 2k ide, i dve zelene kartice igrača koji su common gold i rare silver (Samaras). Pogađaš ni oni ne vrede ništa posebno. A to čak nije ni bilo od tih coina, barem ne direktno. Čak i u FUTWC sam izvukao pola tima od onog koji sam želeo. U suštini, sad i ne vredi više otvarati paketiće u regular FUTu, jako su jeftini igrači.

Iz tog razloga mislim da idealizuješ situaciju, jer za neke od nas kupovina coinsa je samo uvećanje mizarnih šansi da se dobije nešto korisno.
 
Poslednja izmena:
Igra li ovo jos ko osim mene? :D
 
Kakav spam lol. :D
 
Dojadio mi FUT u FIFA 15 nije mi se vracalo na 14-icu pa reko da probam world i sa apdejtovanim endzinom i nije losa napravio sam 2 timcica i za sad ide solidno tek sam poceo da igram online i svidja mi se nije lose gameplay je kao iz 11-ice meni to savrseno odgovara malo mi treba vremena da se naviknem na drugaciji nacin driblinga ako igra jos neko nek me doda. Timovi koje koristim trenutno:

BPL
1.jpg

Seria A
2.jpg
 
Nazad
Vrh Dno