Šta je novo?

fifa 2004 ?

sumanut

Čuven
Učlanjen(a)
02.11.2003
Poruke
1,221
Poena
650
jel sam ja lud ila tamo ne mogu kontroleri da se podeshavaju???
 
treba ti patch 1.1

pretrazi stare teme za link
 
A sve sto je potrebno za FIFA2004 moze se naci na http://downloads.soccergaming.com/

A skoro je izasao i gameplay patch, pa kome se ne svidja igrivost u originalu, moze da proba. Potpuno drugaciji feel. Takodje se moze skinuti gomila editora za timove i igrace, kao i gotovi timovi i dresovi.
 
Agilni je napisao(la):
Nostormo, jesi li probao FIFU uopste?

Probao veruj mi na rec zato sto sam uzeo burazeru za rodjendan pa sad
nek place.
A najbolji fudbal na svetu Winning Eleven 7 final evolution (PS2) bez premca i diskusije
 
Imam na racunaru FIFU 2003 i 2004, nekako mi je 2003 bolja, lepsa, igrivija...
Kakva su vasa misljenja?
 
Ja sam obe igrao toliko da na world class pobedjujem sa najslabijim timom najjace... i mislim da je 2004 najbolji fudbal do sada, iako i on ima neke velike mane. U pocetku je bio bezveze, dok nisam sve savladao kako treba. Cak mi se na kratko cinilo da je PES3 bolji, ali ako stvarno savladas sve mogucnosti FIFE 2004, mislim da nema dileme.
 
ma daj ljudi ne budite smeshni ... uzeo sam ovo da probam ... ali ne mozhe ovo da pridje iss-u ... naravno da ko god savlada jedan od ova dva mozhe da igra lep fudbal ... ali moj izbor pada na iss ... sve zavisi valjda od toga shta znash boplje da igrash ... nego i iss sam probao pa mi je kochilo nije mi se svidelo ... tek sam sad video rasprave o patchevim za ubrzanje i to ...

jel zna neko ... jel ima neki dhzojped slichan sonyjevom ... da mogu totalno da upadnem u fazon ... ja imam genius g-o8 i g-o7 al ... navika je navika ...
 
Agilni je napisao(la):
A Nostormo, probao je mozda jesi, ali sigurno da nisi uspeo ni gol da postignes, pa ti se ne dopada.

E sve sve si mogao da kazes ali ceo svet zna na je WE7Final najbolji
na svetu samo jos ti nisi saznao_Ovo nemoj da raspravljamo nema
poentu.Mozda se tebi FIFA vise svidja iako ne znam zasto al bar reci
da ti se svidja vise FIFA a ne da je bolja jer nema svrhe raspravljati kad
se zna sta je bolje.Npr kao kad bi uporedjivao Mercedes (WE7) i da ne
preteram (jos nesto gore) Opel (FIFA) (a moze i Skoda) ctp;
 
SumAnuT je napisao(la):
ma daj ljudi ne budite smeshni ... uzeo sam ovo da probam ... ali ne mozhe ovo da pridje iss-u ... naravno da ko god savlada jedan od ova dva mozhe da igra lep fudbal ... ali moj izbor pada na iss ... sve zavisi valjda od toga shta znash boplje da igrash ... nego i iss sam probao pa mi je kochilo nije mi se svidelo ... tek sam sad video rasprave o patchevim za ubrzanje i to ...

jel zna neko ... jel ima neki dhzojped slichan sonyjevom ... da mogu totalno da upadnem u fazon ... ja imam genius g-o8 i g-o7 al ... navika je navika ...

ISS je djubre u odnosu na PES3 a na PC i nema bolje od PES3
od joypada pogledaj Logitech modele sa analognim pecurkama to je
slicno sonyjevim joypadima
 
Ni ne nameravam da se raspravljam sa tobom o tome koji je fudbal bolji, ali hoces vec ti da dajes neki sud, onda barem pokusaj da naucis da igras FIFU, a ne da mi pricas kako je PES bolji, kao sto su ti i RPG-ovi bolji na konzolama... c c c
 
Nostormo je napisao(la):
...



ISS je djubre u odnosu na PES3 a na PC i nema bolje od PES3
od joypada pogledaj Logitech modele sa analognim pecurkama to je
slicno sonyjevim joypadima

to i mislim liq ... na sony kecu je to bio isti fudbal samo imena razlichita ... ispravi me ako greshim ...
 
Agilni je napisao(la):
Ni ne nameravam da se raspravljam sa tobom o tome koji je fudbal bolji, ali hoces vec ti da dajes neki sud, onda barem pokusaj da naucis da igras FIFU, a ne da mi pricas kako je PES bolji, kao sto su ti i RPG-ovi bolji na konzolama... c c c

Pa samo malo prodji internetom po sajtovima i sve ce ti se kasti
koji je bolji fudbal evo linkova da mnogo ne lutas

fifa http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/fifasoccer2004/
WE http://www.metacritic.com/games/platforms/ps2/worldsoccerwinning117international/

sve ce ti se samo kasti da ja ne trosim reci...... :rtfm:
 
SumAnuT je napisao(la):
...



to i mislim liq ... na sony kecu je to bio isti fudbal samo imena razlichita ... ispravi me ako greshim ...

ISS je arkadniji fudbal , brzi i vise za pocetnike (a opet bolji od FIFE)
i to na Sony 1
WE je daleko realniji (najrealniji zvanicno na svetu a ne ono pimplanje
na FIFI) i razlika u odnosu na ISS je ko razlika Sony1 i Sony2 kad
uporedis konzole
 
Sve sam sigurniji da nisi ni probao FIFA 2004. Pimplanje koje pominjes ne postoji od FIFE 2001. Igra je osetno usporena. I hvala ti na linkovima, ali sve sam to vec znao. Zanimljivo mi je to sto cesto igram fudbal... i oni koji ga nikada ne igraju, obozavaju PES, ovi drugi su uglavnom na strani FIFE. E da, i fudbaleri vole da igraju PES, WE ili ISS kada ponesu PS2 na pripreme. Verovatno im je FIFA komplikovana. Ne kazem da se Japanci nisu opasno priblizili kvalitetom, ali kada stanem sa strane i gledam, pokusam da uporedim sa zivim prenosom, kretnja igraca, kretanje lopte, pa i brzina... sve je to smesno u PES. Da mi neko materijalizuje Overmarsa iz PES-a, bio bih duplo brzi od njega... malo mi je smesno to. I ponavljam i jedan i drugi fudbal igram odlicno i oba su mi suvise laka. Ne velicam FIFU, mnogo toga ni tu ne valja, ali je strasno da neko tvrdi da PES ima veze sa pravim fudbalom.
 
Agilni je napisao(la):
Sve sam sigurniji da nisi ni probao FIFA 2004. Pimplanje koje pominjes ne postoji od FIFE 2001. Igra je osetno usporena. I hvala ti na linkovima, ali sve sam to vec znao. Zanimljivo mi je to sto cesto igram fudbal... i oni koji ga nikada ne igraju, obozavaju PES, ovi drugi su uglavnom na strani FIFE. E da, i fudbaleri vole da igraju PES, WE ili ISS kada ponesu PS2 na pripreme. Verovatno im je FIFA komplikovana. Ne kazem da se Japanci nisu opasno priblizili kvalitetom, ali kada stanem sa strane i gledam, pokusam da uporedim sa zivim prenosom, kretnja igraca, kretanje lopte, pa i brzina... sve je to smesno u PES. Da mi neko materijalizuje Overmarsa iz PES-a, bio bih duplo brzi od njega... malo mi je smesno to. I ponavljam i jedan i drugi fudbal igram odlicno i oba su mi suvise laka. Ne velicam FIFU, mnogo toga ni tu ne valja, ali je strasno da neko tvrdi da PES ima veze sa pravim fudbalom.

Pa ako je tako ajde da se dogovorimo mi ionako igramo turnire u WE7
pa javi se da picimo samo nemoj posle da ti je djavo kriv ako lose prodjes
cheers
a ovo stvarno ne znam odakle ti jer sam u ekipi sa momcima iz SHINE
tako da vrlo dobro znam kako prolazi FIFA a kako PES i WE ali mora valjda da neko igra i FIFU jer je valjda onda ne bi ni pravili O:)
a sto se tice ove nove FIFE veruj mi probao dao gol i ugasio igru a FIFU
igram od 1995 tj pojave CDa a razvoj joj je do danas zali Boze da ne kazem nesto gore
a inace javi se za WE7 da picimo samo ne moj da boli..... :hump:
 
Mozda me i pobedis u WE7, ali mnogo teze nego sto bih ja tebe u FIFI... I taj gol sto si dao... verovatno je bilo na amater nivou tezine.
 
Agilni je napisao(la):
Mozda me i pobedis u WE7, ali mnogo teze nego sto bih ja tebe u FIFI... I taj gol sto si dao... verovatno je bilo na amater nivou tezine.

eh nivo nisam dirao ukljucio sam kako je bilo namesteno a i muka mi pripala od igre pa je brze bolje ugasih ,)
a WE je bolji i tacka
kao sto neko rece mercedes je mercedes
.......a uzgred jel primecujes da samo nas dvojca diskutujemo cheers
 
Nazad
Vrh Dno