Šta je novo?

Fifa 2004

uvek je izgledalo wow ali kad uzmes kontroler u ruke onda isto bude wow... ali u negativnom smislu
 
Miroslav je napisao(la):
uvek je izgledalo wow ali kad uzmes kontroler u ruke onda isto bude wow... ali u negativnom smislu

Za ovu aktuelnu 2003 se ne bih slozio sa tobom jer je mnogo bolja od prethodnih FIFA i ne samo da je bolja od prethodnih nego je odlicna igra.
 
sve je to mlacenje prazne slame... jedna te ista fora pali, AI je katastrofa. kad to isprave tj. fudbal bude igriv, nek mi posalju mail... ovako necu da diskutujem. Ako ti mislis da zbog necega igra zasluzuje paznju, reci.
 
Ja sam hvalio fifu dok nisam kod ortaka na soniju dvojci igrao "Winning eleven".Kad sam doshao kuci,deinstalirao sam fifu,i od tada je vishe nisam ni instalirao :)
Bilo je najava da ce taj fudbal sa sonija izaci i za pc,al' izgleda da je tek to bilo mlacenje prazna slame :?
 
ja sam igrao ranije delove ali mi se nisu svidjali dok nije izasao 2003, on ipak ima nesto u sebi sto me je drzalo, a i dalje drzi za gamepad.
slazem se za fudbal na soniju ali fifa napreduje i mozda ce 2004 pokazati to najbolje.
 
Recimo da se golovi ne daju sa istih pozicija uvek kao sto je bilo ranije i da sad ne pali ono centar sut i gol glavom ili makazicama, sad je postizanje golova daleko realnije ali ima tu jos dosta da se radi, recimo propustanje lopte je katastrofalno jer protivnicki igrac nemoze svog da natera da pokupi loptu nego se ceka da je uzme onaj sto je propustio i td.
Winning eleven bi trebalo da izadje i za PC ali mozda pod drugim imenom sto nije ni bitno samo nek izadje pa da i ja probam to cudo.
 
Sumnjam da ce Winning eleven biti i priblizno slican onom sa PS2 :(
 
Miroslav je napisao(la):
sve je to mlacenje prazne slame... jedna te ista fora pali, AI je katastrofa. kad to isprave tj. fudbal bude igriv, nek mi posalju mail... ovako necu da diskutujem. Ako ti mislis da zbog necega igra zasluzuje paznju, reci.

AI me ne interesuje, igram protiv zivih protivnika :)

Inace stvarno je FIFA 2003 daleko bolja od svih prethodnika, najigriviji fudbal do sada.

Sto se tice Winning Eleven, uzmite PSX emulator pa igrajte :)
 
Ser_Zile je napisao(la):
Recimo da se golovi ne daju sa istih pozicija uvek kao sto je bilo ranije i da sad ne pali ono centar sut i gol glavom ili makazicama, sad je postizanje golova daleko realnije ali ima tu jos dosta da se radi, recimo propustanje lopte je katastrofalno jer protivnicki igrac nemoze svog da natera da pokupi loptu nego se ceka da je uzme onaj sto je propustio i td.
Winning eleven bi trebalo da izadje i za PC ali mozda pod drugim imenom sto nije ni bitno samo nek izadje pa da i ja probam to cudo.

to je tako josh od 2002...meni se 2003 demo nikako nije svideo,zato sam i preskochio igru ...a i ovu cu
 
Ser_Zile je napisao(la):
Recimo da se golovi ne daju sa istih pozicija uvek kao sto je bilo ranije i da sad ne pali ono centar sut i gol glavom ili makazicama, sad je postizanje golova daleko realnije ali ima tu jos dosta da se radi, recimo propustanje lopte je katastrofalno jer protivnicki igrac nemoze svog da natera da pokupi loptu nego se ceka da je uzme onaj sto je propustio i td.
Winning eleven bi trebalo da izadje i za PC ali mozda pod drugim imenom sto nije ni bitno samo nek izadje pa da i ja probam to cudo.
ne? ja se sa bartezom usetam u 5 metara i dam gol. ako to nije fora onda ne znam sta jeste.
 
Ser_Zile wrote:
Recimo da se golovi ne daju sa istih pozicija uvek kao sto je bilo ranije i da sad ne pali ono centar sut i gol glavom ili makazicama, sad je postizanje golova daleko realnije ali ima tu jos dosta da se radi, recimo propustanje lopte je katastrofalno jer protivnicki igrac nemoze svog da natera da pokupi loptu nego se ceka da je uzme onaj sto je propustio i td.
Winning eleven bi trebalo da izadje i za PC ali mozda pod drugim imenom sto nije ni bitno samo nek izadje pa da i ja probam to cudo.
________________________________________________________
Fifa kakva jeste mora da se promeni da bude izazovnija da ima vise poteza, atraktivnih kombinacija... Sve u svemu ... uz malo vezbe i ovde moze da se da "skriptovan" gol...to kazem posle odigrane cele sezone sa Valensijom bez izgubljene...samo 4 neresene...

nesto mora da se promeni...
 
Onda ce biti da sam ja malo igrao, a i to sto sam odigrao sam igrao protiv druga. Ipak s vremena na vreme moze se odigradi po koja u nedostatku bolje.
 
Komande u FIFA 2003

Pomozite gde da nadjem sve komande za FIFA 2003.
 
ja se slazem da fifa nije igriva kao cuveni fudbal sa sonija ali iskreno i nema konkurenciju na PCu da bi bio primoran da ubrzano napreduje, oni ovako polako popravljaju stvari i naravno zaradjuju na novim izdanjima...inace procitah negde da je fifa 2003 ubacena na CPL takmicenja...kad nema bolje onda daj sta das :)

pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno