Šta je novo?

FIFA 2004 BETA (malo kasnim ali...)

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
igra ce(trebalo bi)biti odlicna.Uveli su dosta novina ali sto je razocaravajuce(koliko sam imao prilika da saznam na drugim forumima)nisu ubacili niti SCG niti Partizan(kao ucesnik lige sampiona).Ako je to istina onda su totalno prsli ljudi iz EA cuss .Inace igra je puna bagova traje samo jedno poluvreme ali je izasao path za podesavanje rezolucije,trajanja...adresa http//www.fifaonline.it/fifa2004/demo/FOL_DP_04.zip.
Anivej ISS3 ce je opet nadmasiti mrgreen.
 
igrao sam,nista spektakularno,isto ko i svake godine..
 
Jeste li primetili da ne moze da se prodje igrac 1:1!!!!!!!!!!!!!
Zasto ne znam nema ni jedne jedine "finte".
 
Nije beta vec obicni demo,ne ocjenjujte demo(sacekajte full verziju)
 
Izgleda da link ne radi, ima li neki drugi?
 
Isprobao sam ga. Uopste nije lose, ima raznih forica, mora da se igra timski (ne pali ono drzim taster za sprint i jednim igracem sevam sve do gola i opusteno dam isti :D), ima igraca kojima lopta sasvim fino ulazi i sa 20-25 metara (Pavle Medved ;) ), taktika je vrlo bitna (recimo ako su oni zbijeni u sredini (diamond formacija) protivniku se treba suprotstaviti nekom formacijom sa rasirenim krilima i slicno)
Naravno, u pitanju je tek dorada prethodne Fife, nista revolucionarno, kao i do sada (sto ne znaci da je lose, naprotiv)
 
ma svi daju golove sa 20-25 metara,igrao sam na professional i lakse je tako dati gol nego na neke druge nachine ..
 
ako ponavljam ako konami dobro odradi ovaj pes3 ocekujte sledece godine fifu koja je trebala izaci 2008


fora je sto konami radi na popravljanju a ea na zaradi
 
Jok, ne daju svi. Inace, kao sto rekoh mora dosta da se kombinuje i bez sprinta non-stop, postoje i dalje one forice za ubacivanje na Q itd.
Bice fino
 
na professional sam sa milanom dao sa 20m i vise golove sa celim srednjim redom i oba napadacha u jednoj tekmi,i mislim da je to previshe..
 
Koliko cd-ova uzima igra i koja je najmanja konfiguracija koju podrzava
 
Ajde da ti ja odgovorim dok si jos online, cini mi se da zauzima 2CD-a, a minimum bi trebao da je kao kod 3.
 
hvala neo
gde mogu da nadjem tu fifu
pogledacu sutra odgovor
POZDRAV (D)
 
prijatelju radije uzmi za 2 nedelje malo bolji fudbal... nada be zekun da tu sada tu pametujem cisto savet...
 
Nazad
Vrh Dno