Šta je novo?

Fifa 2002

NeoKey

Čuven
Učlanjen(a)
27.12.2001
Poruke
19
Poena
604
Moze li mi neko samo reci (da ne trazim vise- poludeo sam) postoji li ili ne opcija igranja dva igraca preko tastature (preko misa znam da ne moze a i debilno je)... ili moram da zakacim joystick?

Uzgres, posto je neki najbudjaviji i najjeftiniji gamepad za PC preko kog mogu da igram Fifu u dvoje?
 
Mislim da se ne mozhe igrati u dvoje preko tastature.
A shto se tiche budjavog dzhojpada,najjeftiniji je Genius g-07(oko 20 DM),mada ako vec kupujesh dzhojpad,moj ti je savet da uzmesh neki "ljudski".Imao sam pomenutog Genis-a par godina,ali tek kad sam preshao na Microsoftov "Sidewinder",FIFA i druge sportske simulacije su zablistale na pravi nachin.
 
Sluzhim narodu :)
 
Mozda i jeste debilno, ali mi se sve cini da sam to sa misem videla i to u svojoj kuci. Mislim, sedeli su zajedno i zurili u monitor. Osim ako ovaj jedan nije gledao kako drugi igra... uh, to bi bilo gore nego ono s misem ;)
 
Eh, Brinet, tek sam prestao da besomucno jurim i lutam po opcijama za igranje dva igraca, a ti mi opet dajes temu za razmisljanje :) ...
Sa misem je debilno igrati jer vecima glodara nema dovoljno tastera za sve opcije (pokrete), pa sam mislio da su tu opciju izbaciji iz 2002-jke, ali...

Kako li su tvoji samo uspeli da ukljuce misa da mi je znati...
Mozda je u pitanju neka prethodna verzija Fife?
 
Eh, da, izvini sto sam te bezralozno uznemirila ;), gore je nego sto sam mislila - oni to samo sede jedan pored drugog pokazujuci nove finte, te svoju vestinu i umece!
 
xexe, pretpostaljao sam da je nesto tako...

ipak, hvala i tebi na zelji da mi pomognes (i pored toga sto ne igras fudbal i verovatno ga mnogo i ne gotivish :)

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno