Šta je novo?

FarCry - Pomoc !?

golub

Čuven
Učlanjen(a)
18.12.2001
Poruke
837
Poena
630
Elem, kako se spusta camac sa palube starog japanskog nosaca ?

Sidjem u njega, pritiscem F (use) i ljuljam ga - dok ne padnem u more... pa sve ponovo: helikopter, pucnjava,..?
Ima li neka fora ?
 
golub je napisao(la):
Elem, kako se spusta camac sa palube starog japanskog nosaca ?

Sidjem u njega, pritiscem F (use) i ljuljam ga - dok ne padnem u more... pa sve ponovo: helikopter, pucnjava,..?
Ima li neka fora ?

Pucas u lance ?!

M
 
Prvi put kada sam dosao do njega, jedan lanac je vec bio puko (ko zna ko ga je pogodio u fajtu ranije). Pisalo je da skocim u camac ili tako nesto, ja skocim, okrznem ga i padnem u vodu :( Tuga, morao sam ponovo da ih ubijam. Zayebano, ovo je prva igra koju igram na tezem nivou (veteran), pa moram da se shunjam ko ludak i pazim na svaki metak. A onda sam sledeci put skocio u camac, pucao prvo u jedan lanac (chamac se iskrivio, ali sam ostao u njemu!), a onda u drugi... i tokom pada skocio u vodu (ako padnem na camac, umirem!), pa onda usao u njega. Kako mi samo nije palo na pamet da ga bacim dok sam na brodu, pa tek onda da skocim dole...?

pozdrav

ps. fenomenalna igra... jedva cekam HL2!
 
byMaX je napisao(la):
Prvi put kada sam dosao do njega, jedan lanac je vec bio puko (ko zna ko ga je pogodio u fajtu ranije). Pisalo je da skocim u camac ili tako nesto, ja skocim, okrznem ga i padnem u vodu :( Tuga, morao sam ponovo da ih ubijam. Zayebano, ovo je prva igra koju igram na tezem nivou (veteran), pa moram da se shunjam ko ludak i pazim na svaki metak. A onda sam sledeci put skocio u camac, pucao prvo u jedan lanac (chamac se iskrivio, ali sam ostao u njemu!), a onda u drugi... i tokom pada skocio u vodu (ako padnem na camac, umirem!), pa onda usao u njega. Kako mi samo nije palo na pamet da ga bacim dok sam na brodu, pa tek onda da skocim dole...?

Ja sam imao gori trip. Pucao sam u jedan lanac, i vidim padam okrenem se i u padu pucam u drugi :) Kad sam izronio jedno 2 minuta sam se smejao :) Odjednom me igra podsetila na Q3. Dobro ... jeste, priznajem, 2 sata sam posle uvezbavao railgun.

M
 
Ma stvar je jasna, sa palube pucas u jedan lanac pa drugi i ... skocis u more, pa kod camca pritisnes "F".
I ja ga igram na tezem nivou, ali ovo sto rece byMax je "unbelivable"...u kakvu si ti paljbu uleteo kad je zalutali metak pogodio lanac !

Igra je zaista OK, prvi put (posle sest meseci) mi se cini da nisam ****** sto sam kupio ATI9800pro. Ova izdanja u zadnjih pola godine...grob do groba!
 
sa strane broda imas mrezu uz koju se popnes :D
 
golub je napisao(la):
Ma stvar je jasna, sa palube pucas u jedan lanac pa drugi i ... skocis u more, pa kod camca pritisnes "F".
I ja ga igram na tezem nivou, ali ovo sto rece byMax je "unbelivable"...u kakvu si ti paljbu uleteo kad je zalutali metak pogodio lanac !

Igra je zaista OK, prvi put (posle sest meseci) mi se cini da nisam ****** sto sam kupio ATI9800pro. Ova izdanja u zadnjih pola godine...grob do groba!

Veruj mi, znam TACNO o cemu pricas ;)

pozdrav!
 
Ja sam u levelu gdje sam potopio onaj veliki brod, e sad neznam dalje jer nemogu nikako oboriti onaj helikopter.Da li netko možda zna kud treba krenuti sa tog potopljenog broda.
 
ti helikopteri i mene zezaju grrrrrrr
 
1)Ako pljusnete u vodu a da niste otkacili camac,ne morate ponovo,mozete da se popnete na ono malo peska uz carrier i odatle uz nisanjenje mogu oba lanca da se preseku.

2)Helikopteri su teske vune -samo treba da im ubijete baju koji puca i odmah ce pobeci
 
Nije tesko. Miniras brod i bezis ka njegovom prednjem delu. Brodu eksplodira samo zadnji deo i on polako pocinje da tone, ali imas dovoljno vremena da oboris helikopter. E sad treba da kod sebe imas rocket launcher sa oko 6 raketa. Na prednjem delu broda imas neki veliki celicni stub koji mozes da iskoristis kao zaklon. Ja sam tako resio taj deo, srecno. Pozdrav.
 
Ali kako je igra dobra, atmosfera, grafika, prica, fizika... jedino je malo loshija animacija likova, muzika, zvucni efekti (generalno zvuk)...
 
Znam da si mi pricao, odmah sam se setio onog sto si pricao kada sam video animaciju onih adrenalinskih mankija... Na ljudima jos nisam mogao da primetim, ali stvorenjca su loshe animirana (zato i samo skachu!)
 
Nazad
Vrh Dno