Šta je novo?

FarCRY kako?

Serbianboss

Slavan
Učlanjen(a)
07.01.2005
Poruke
1,866
Poena
360
Pozdrav svima,

naime igra radi ok, ali nikako ne uspevam da ubacim sifru za oruzje i municiju.

Moderatori izbrisite ovo ako smatrate pod piraterijom ili kako vec, mada mene ne zanima crekovanje igre nego me interesuje samo kako da ubacim da imam svo oruzje i municiju.

Naime izmenio sam onaj fajl devmode. Ali nerazume sta sad treba da uradim tacnije kako ovo da uradim:

After you save the DevMode.lua file, start a Far Cry game by adding -devmode at the end of the games's executable and you may use the following hotkeys for cheats:

Eto samo me to zanima

Ponavljam jos jednom, ako je zabranjeno postavljati pitanja vezano za municiju i oruzje izbrisite thread

pozdrav
 
Dakle, posto si promijenio taj fajl sto pise, nadji precicu od igre preko koje je pokreces, pa desni klik na nju, pa Properties, pa u polju Target dodaj na kraju -devmode (provjeri samo treba li prazno mjesto prije ili ne treba) i pritisni OK, i to je to. Posle koristi te precice koje ti pisu u uputstvu.
 
Ljudi ja ovo stvarno nikako ne uspevam. Znaci ja sam prvo onaj file u program files ubacio onaj dugacak tekst(DevMode) i tako sam ostavio? Rade mi sifre za nivoe ali mi ne raie za oruzje i municiju. Ajde ako mozete objasnite kako da to sredim, probao sam onaj iznad postupak ali nisam uspeo
 
Imas gomilu trainera za sve i svasta koji bi ti morali pomoci. Mozes ih naci ovde

Pisi jer ti pomoglo.
 
treba mi samo za oruzje i municiju, na ovom linku to bas ne vidim.
hvala u svakom slucaju

pozdrav
 
Pa trener ce ti otkljucati i oruzje i municiju. Imas ih vise. Ja sam nekada davno koristio jedna od njih za municiju i neku vrstu letenja.

Ne mozes znati da li ti odgovara ako ne probas.
 
evo uspeo sam, fora je bila dodati u shortcut -devmode i to je to

pozdrav
 
da, fora je bila prochitati od pochetka do kraja BlackNeo-ov post ovde ( drugi, odmah ispod tvog) :p
vala bash - Srbija BRE!



pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno