Šta je novo?

Far Cry patch v1.2

starojko75

Slavan
Učlanjen(a)
01.05.2004
Poruke
917
Poena
319
Da li je izasao? Svuda se spominje ali ga nigde nema da se skine.
Procitao sam da je trebalo da izadje 5-og Jula.

Da li se isplati skidati v1.1 patch?
Da li je poboljsana optimizacija igre?


By the way (da ne pravim novi topic) , na jednom sajtu sam video da je na jednoj konfiguraciji instaliran DirectX 9.0c. Da li ga neko ima i u cemu se razlikuje od b varijante?
 
v1.2 5-og jula definitivno nije izasao.
Danas je zvanicna izjava bila da je izlazak patch-a blizu... ali bez tacnog datuma.

v1.1 patch ti se isplati skinuti ako imas neku dx9 nVidia kartu, u drugim slucajevima nema nikakvih posebno vidljivih poboljsanja. A i iscimaces se sa patch-ovanjem ukoliko imas verziju na 3 CD-a.

A za dx9.0c evo linka, pa vidi. Ja ga necu skidati jos neko vreme.
http://www.iamnotageek.com/articles.php?aid=85&page=1&topic=DX_9c
 
Da, imam tu verziju. U cemu je onda problem?

Hvala ti za link - a sto ga neces jos skidati, je l' mu fali nesto?
 
Poslednja izmena:
Nemoj skidati DX9.0c, vec instaliraj SP2 RC2 za XP, u njemu je normalan DX9.0c. Ovaj pravi probleme, bar po iskustvu ljudi sa rage3d-a. Sto se tiche 1.2 patcha, ako je nekome bas bas hitno, mozda moze mene da iscima, ako nadjem vremena sutra...
 
Za sta da te iscima, ne kapiram.

Nisam ni znao da je izasao SP2 za XP.
 
Pa za FC patch 1.2. Prati malo :). A ni SP2 nije final vec RC2...
 
a otkud tebi patch kad josh nije izashao, el mozda pravish neoficijelne patcheve ^^
 
Ogi. je napisao(la):
Da, imam tu verziju. U cemu je onda problem?

Hvala ti za link - a sto ga neces jos skidati, je l' mu fali nesto?

Necu da skidam prvi, nisam lud :D Da upropastim nesto, a niko ne ume da mi pomogne...

Sacekacu finalnu verziju SP2.
 
Mogao je 5. jula da se skine, neoficijelno. Ne znam da li jos uvek taj link sa firingsquad foruma radi...
 
Once again, we want to let you know that Far Cry patch 1.2 is close to being released. We were about to release this week as planned, when a hardware manufacturer code update forced us to modify the patch accordingly. It took a couple of days to make it work without breaking anything else. We think it is worth the extra wait, as it's all about making sure everyone enjoys the best experience possible, both in terms of gameplay and performance.

Yesterday, a new solid patch candidate left for what we hope is the last series of tests.

We are all looking forward to releasing this very ambitious Far Cry upgrade, and we know we need to give it our best to make sure we live up to your expectations.
 
Ma da, ovaj patch je kao RC, ali to nigde ne pise kada se instalira... Pusti prichu, sigurno je neki dogovor sa nVidiom... Patch je pisan dve nedelje i bio je gotov pocetkom meseca.
 
Nazad
Vrh Dno