Šta je novo?

Far Cry 2 - Hardcore ?

golub

Čuven
Učlanjen(a)
18.12.2001
Poruke
837
Poena
630
Evo zezam se sa FarCray2
...pa me cisto zanima ima li neko iskustva sa "hardcore difficulty" tj. u cemu je razlika u odnosu na "Normal"?

Je li neko primetio odredjene elemente da se razlikuju ?

(Znam da mogu uvek da prebacim i probam...)
:type:
 
Iskljucivo damage.Isprobavao sam razne nivoe tezine na par mesta (jedno je bilo odbrana bara- morao sam da smanjujem nivo tezine na normal i easy, u nadi da cu uspeti da ga odbranim:D), i iskljucivo je damage koju botovi nanose.A sto u kombinaciji sa kretenskom preciznoscu botova i njihovim rendgenskim vidom (kroz travu i stene) dovodi do smesnih situacija, koje posle pocinju da iritiraju nevidjeno-

putujes camcem rekom i neki bot te ladno juri tamo negde iz pm po kopnu i syebe tvoj camac i health sa par rafala dok ti ne mozes ni da ga nanisanis jer je piksel u travi ili nekom rastinju...a da ga ubijes treba da rodis mecku gadjajuci ga mitraljezom, a sve ostalo je bacanje municije i trosenje oruzja bez veze.Lakse je otplivati do njega i zaklati macetom.

Onda ides malo putem i desi se ista situacija, samo sto te neki bot gadja sa reke:d Smor.
 
Poslednja izmena:
Ma ti camci su najveca "navlakusa" u citavoj igri...
Glineni golub na otvorenom prostoru, ogromna meta, stojis uspravno, mitraljez koristan samo kad vidis ko te napada...itd.

"Crouch" kroz travu i grmlje, oprezno koristenje dzipa i povremeno plivanje su zakon!

Inace, kad nemas vremena za igranje (poigras se 2-3 puta nedeljno) FC2 je bas super trip... bar na jakoj masini i nabudzenoj grafici.
 
Nazad
Vrh Dno