Šta je novo?

F.E.A.R. Pitanje?

DraganNS

Slavan
Učlanjen(a)
21.12.2004
Poruke
164
Poena
319
Juce mi je stigao nov racunar.
AMD dual core 4200x
Grafika Zotac 7900gs
MSI k9 NEO-F
1gb memorije
i ostatak...
Prvo nisam zadovoljan hladjenjem racunara jel mi je zakucao bas 3 puta tokom sat vremena. Verovatno se procesor greje. Medjutim moje pitanje je vezano za igricu. Kada startujem FEAR, na samom pocetku ste u kolima u onom hodniku od zidova. Sa desne strane se nalazi kontejner.
Moj lik sa kojim igram ne izadje iz kola p[osle kontejnera, nego auto stane tik pored kontejnera i junak mi se pojavi iza njega. Ne mogu da preskocim ni auto ni kontejner nego samo da idem unazad tih par koraka koliko postoji i onda propadnem kroz patos. Znaci sam pocetak igre je usran. Probao sam danas na poslu da je instaliram i radi normalno. Junak se pojavi posle kontejnera i auto je iza mene a kod mene kuci je obrnuto. Ako je neko imao slican problem i resio ga preko nekih drajvera neka mi javi. Pozdravljam vas :crash:
 
Ako si malko vise kloknuo 'oce da zakuca, mada ako je sve na default taktu onda te mozda zeza graficka, mada sam ubedjen da ti je to do samog Fear-a jer sam imao slicnu situaciju sa zakucavanjem sa proslom 6600gt/semp 2200+, mada ako ti se to desav I sa drugim igrama nesto zestoko ne valja. Hehe, jel mozes nekako da snimis tu situaciju sa propadanjem preko fraps-a.:eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Nije nista klokovano. Juce sam racunar doneo kuci. Znaci sve je po default-u. I ja mislim da mozda graficka zeza ali nije bas neko ****** od graficke. Mislim na hardverski deo. Jedino ako nije do drajvera. Instalirani su oni sto se dobiju upakovani na cd. Sigurno je vezija matorija. Instaliracu danas kod kuce najnovije pa cu videti. Ali nije ni ta igra ovogodisnja pa da sad trazi i zahteva nesto najnovije. Nije mi bas jasno. Obicno kada igra nije radila kako treba zbog drajvera je bilo drugacije. Ili je brljalo po ekranu, neki segmenti su beli umesto da imaju teksturu, oko vatre i dima se pojavljuju kocke... Ali nije mi se desavlo da propadne kroz patos kao da ne postoji. Zato mi nije jasno zasto se to desava.
 
Mozda ti se graicka malo pregreva a i vidi neki patch jer neke igre imaju problema sa Pixel Shaderom 3
 
Jedino ako nije do drajvera. Instalirani su oni sto se dobiju upakovani na cd. Sigurno je vezija matorija. Instaliracu danas kod kuce najnovije pa cu videti. .

instaliraj forceware ako nece onda neznam pogledaj malo temp..... na cpu na plochu na grafichku ubaci neku drugu grafichku od nekog ortaka ako imash isti problem sa drugom grafichkom onda idesh dalje cpu plocha

ae pa sa srecom :wave:
 
taj problem sa kontejnerom i propadanjem kroz teksturu je imao jos neko na forumu...smesna situacija...
Instaliraj AMD dual-core optimiser, ako vec nisi...
edit: ladno je dignut post iz mrtvih :p ...taj "neko" je u ovom tredu heheh...
 
Poslednja izmena:
pa samo treba da pocne igru ispocetka par puta dok se ne pojavi gde treba zar ne ?
 
To sto je gx-x pomenuo sam uradio bar 10 puta i uvek isto. Problem sam inace resio jos davnih dana. Igricu sam takodje presao. Nesto sam ceprkao po mojim pitanjima pa sam napleteo na ovo. Cisto da napisem nesto. Tada sam instalirao neke najnovije drajvere za graficku mada su i ti sto su bili u njemu isto bili prilicno novi, medjutim ubacio sam i neki pach koji sam skinuo sa neta tako da kada sam onda startovao igru radilo je normalno.
 
Nazad
Vrh Dno