Šta je novo?

Expansion za HL2 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
PC Gamer u novom broju donosi prve informacije o legendarnom nastavku nastavka stare legende. Naime, pored ekskluzivnog infoa da se ne zna datum izlaska, siroke mase su obavestene da ce plejabilni karakter biti Alyx (i ja sam se iznenadio da je u stvari ime Alyx a ne Alex), nesudjena Gordonova ljubljena, a kao posebna poslastica se najavljuje novo oruzje, inventivno nazvano Alyx Gun, koje ce prema recima developera biti suptilna dosad nevidjena mesavina pistolja, SMG-a i snajpera. (podseca me na nesto sto sam svojevremeno zamisljao kao idealno lako pesadijsko naoruzanje, podjednako suptilnu mesavinu kutije sibica, railgun-a i nuklearne bombe)
Ko zna mrski svapski - www.gamigo.de

Nema sumnje da i dalje pali fora "daj da prodamo nesto tako sto cemo turiti zensko". Pa jos ako urade da moze da vidi svoje telo (citaj sise) odozgo spustanjem pogleda - ohoho, eto zabave, ne sumnjam da ce sise biti uradjene pomocu zadnje verzije Havoca te ce se njihati primetno yet diskretno u pravcu kretanja ali i vetra !

Eto toliko. A sad odoh da dovrsim Vampire pa pravac na Galactic Civilizations Altarian Prophecy !
 
Poslednja izmena:
...i kako vidim delite moj entuzijazam po pitanju ovog expansiona, posto ama bas niko nista ne komentarise ?
 
Nema sumnje da i dalje pali fora "daj da prodamo nesto tako sto cemo turiti zensko". Pa jos ako urade da moze da vidi svoje telo (citaj sise) odozgo spustanjem pogleda - ohoho, eto zabave, ne sumnjam da ce sise biti uradjene pomocu zadnje verzije Havoca te ce se njihati primetno yet diskretno u pravcu kretanja ali i vetra !

E ovu ideju pozdravljam :-devil-:
 
Pa s'obzirom na izvanrednu facijalnu mimiku, verujem da ce se autori potruditi da inplementiraju i NIPPLE mimiku, koja ce doci do izrazaja na vetru i hladnijim eksterijerima. Moram da obezbedim autorska prava na ovo...
 
da, sise se barem lako modeliraju :D
 
evo i ja sam se uzbudio oko expansiona :) Samo da pitam, a kolko ce pari sisa, - ovaj oruzja biti ?! :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno