Šta je novo?

Evolution GT

Nije izasla igra, izasao je demo.Mnogo je zeznuto upravljanje na tastaturi.
Komandama treba tri sata da reaguju.
 
izasla je igra i uopste mi se ne svidja.
shift+delete....
 
hejvule je napisao(la):
Nije izasla igra, izasao je demo.Mnogo je zeznuto upravljanje na tastaturi.
Komandama treba tri sata da reaguju.

Pa valjda znam sta sam instalirao... izgleda da su popravili upravljanje... probacu sa volanom pa cu videti... imam neki genius... sr**** od volana al sta je tu je,,,,
 
treba da je nabavim, jel moguce da je shit? zanima me kakav je gameplay, grafika, AI, fizika...
 
Izasla je igra. Meni se svidja, ali bez volana tesko...
 
Ljudi, ajde nek se neko odluči, je l igra dobra ili loša arkada ili simulacija :)... Do sad ste svi dali različite odgovore :)...

hint: nfs nije vožnja...
 
Ajde sad cu specijalno za kolashina da probam :D
 
Igra nije arkadna, sta vishe daleko je od toga. Odbijanje od zidove i ostale gluposti zaboravite. Ulazci i izlasci iz krivine nisu arkadicni. Opet nije ni neka bog zna kakva simulacija. Ne postoji mogucnost setup-ovanja automobila niti mozes da istrosis gume.. itd.

Da ne pominjem sto imash mogucnost da vratish vreme u nazad i da ispravish greshku koju si napravio :zgran:.
 
Zaboravih da napishem...krsh...
 
Poslednja izmena:
a zasto se meni igra vuce u 640x480 sa iskljucenim svim opcijama grafike i zvuk stavljen sve na off i low i to na 16 voices... nije mi jeasno jer je moja konfa jaca nego sto pise u readme.txt za minimalnu konfiguraciju
barton 200x10
512mb ddr400
msi gf5900xt oc 450/780
 
i da je ne odigras neces mnogo propustiti ;)
 
mene samo interesuje zasto kod mene secka a neki je igraju sa losijom masinom...
 
nije ti turbo charged machine ... :)
 
Odigrao demo, igra je skroz bezveze, doduse grafika nije losa, ali je*es to kad je sve ostalo vrlo lose...
 
ja juce dobio dvd...ali me mrzi da instaliram... a posle ovih postova me mrzi jos vise....
 
Sto te nije mrzelo do kraja pa da ni ne postujes takav komentar? :p
 
pa da ti iskreno kazem... jeste me malo mrzelo...ali rekoh da cinim dobro delo postujuci i da ne smem da budem sebican ... :)
 
That's the spirit :D

Inace, probao sam i ja igru, nista ali bukvalno nista posebno. Ista fore, isti cak i meni kao u SCAR, sve isto. Preporuka - zaobici!
 
Pa ne moze se reci da je totalni krs od igre!Ljudi su se potrudili, al jeb**a nisu uspeli da nam skroz udovolje!
Sve u svemu ima dosta boljih simulacija!(U prevodu bljak!):D
 
Nazad
Vrh Dno