Šta je novo?

Euro Truck Simulator-voznja kamiona po evropi

dejan#7

Slavan
Učlanjen(a)
18.01.2008
Poruke
3,168
Poena
435
dolazi nam nova simulacija voznje kamiona.Pogledajte slike grafika izgleda super.Evo njihovog sajta ima dosta slika http://www.eurotrucksimulator.com/gallery.php?gal=1.Sta mislite kakva ce biti igrica?na njihovom sajtu pise da izlazi oko polovine 2008.Jedva cekam:banana:
 
Poslednja izmena:
може да буде занимљива, али ће држати кратко време. смориће то поштовање саобраћајних правила. и камиони су спори :)
 
Odes, natovaris robu, pa vozis, vozis, vozis, i jos ako si turske nacionalnosti zaspis za volanom dok vozis, pa 3-4 dana stojis na granici, pa opet vozis, vozis, vozis... Daleko je Bagdad od Stokholma
A tek carina!
Mislim da cu je probati...
 
може да буде занимљива, али ће држати кратко време. смориће то поштовање саобраћајних правила. и камиони су спори :)

ali ipak su ovi evropski kamioni(mecka,reno,volvo...).Mene su oni americki kamioni smorili.:d
 
eurotrucksimulator.com

FAQ :

1. When will Euro Truck Simulator be released?

Circa in the middle of 2008

2. Have you licensed real truck and car brands for the game?

Not yet, but we are actively trying to negotiate with truck manufacturers, as we think this aspect of reality would be very positive part of the overall experience.

3. There are obvious errors in your game - US trailers, graphics bugs etc.

The images that we are posting in our gallery are from a work in progress. Many things are yet to be changed - we started out with assets from the 18 Wheels of Steel games, but when we are finished, basically all assets should be brand new or considerably overhauled.

4. Will there be a demo to download?

Yes, just like with most recent games developed by SCS Software, the online edition of the game will be available immediately along with retail release.

5. Where can I buy the game?

We already have retail distribution deals signed for Germany, Russia, and UK, with France hopefully joining the list soon. The game should be available translated to most European languages eventually.
 
Poslednja izmena:
@Cat: Bilo je evidentno da je kopija 18 WOS-a.
P.S. Ako ne ubace MAN TG-A 660HP uopshte me ne interesuje :d
 
Samo da bude prava simulacija sa licenciranim kamionima i njihovim realnim osobinama - ja je neću propustiti. I da - voleo bih da se mape gradova urade malo detaljnije i da se unapredi AI ostalih vozača u igri (a ne da budu blentavi kao u 18 WOS).
 
Da li usput moze da se pokupi kur\/a? :D
 
Poslednja izmena:
Ne treba Kur\/A, dovoljno ce biti ako moze da se ubaci poster u kabinu. Npr. Lepa Brena iz najboljih dana ... :D
 
Deluje vrlo interesantno, mislim da ce biti zanimljivo provozati one grdosije... Samo nek josh fiziku odrade kako valja i zabavi nema kraja :)
 
Odes, natovaris robu, pa vozis, vozis, vozis, i jos ako si turske nacionalnosti zaspis za volanom dok vozis, pa 3-4 dana stojis na granici, pa opet vozis, vozis, vozis... Daleko je Bagdad od Stokholma
A tek carina!
Mislim da cu je probati...

System requirements:

- long, moist, greasy curly hair
- 450gr Gold Chain (850gr 24cr recommended)
- pink or light green flower patterned shirt
- 120cm waist (160cm recommended)
- Beer comaptible stomach (heineken or better recommended)
- Sun glasses (Chuck Norris-like recommended)
- Toothpick


edit: sta ce sledece napraviti ?
4 wheels of mud - Ferguson motokultivator experience ?
 
Poslednja izmena:
Uf, ovo je prezahtevno za mene :(

Koji je minimalna zahtevnost? :D
 
Poslednja izmena:
Ma daj... Idealno za smirivanje zivaca posle klaustrofobicno-panicne jurnjave sa alienima po vrlo uskim / mracnim hodnicima. Tj. za one koji prezive napade srca i smire se posle napada epilepsije :d
 
krastavac nisam znao. Vidim da su Ostankino predajnik i Lomonosov na šotovima pa pomislih Rusi.
 
^^
Alert! Alert!
Geek spotted! :d

Šta znam, ja sam bio totalno zaljubljen u prvi, originalni 18 WOS, svi kasniji su me-smorili!
Tako da ni od ovoga ne očekujem nešto previše...
 
Kad bi bilo Srbije bilo bi i Dajca i FAP-a njuskasa.
 
ovo cu svakako da odigram.:-devil-: da malo smirim zivce od silnih pucanja i nasilja.:D
 
ovo cu svakako da odigram.:-devil-: da malo smirim zivce od silnih pucanja i nasilja.:D

Slazem se, uz 18 Wheels Of Steel Haulin sam proveo sate i sate, igra jednostavno jede vreme, pustis svoju muziku i vozis :D Sigurno cu odigrati i ovu Evropsku verziju :)
 
Odlicna igra stvarno grafika je bogami dosta bolja od prethodnih delova kabina se sad drma onako u krivinama pri kocenji i tako tome :) odlican filing samo sto je sve na nemackom :( i engleski nigde ne moze da se nadje kroz koji dan ce biti i kompelt prevod na srpski a oko pola septembra ce biti i mapa srbije
Srecan put i uzivate
 
Bilo je evidentno da je kopija 18 WOS-a.


Hehe, pa nije bas. 18 WoS je nastavak igre Hard Truck ciji je drugi deo (fenomenalna igra) bio u smesten u fiktivnu Englesku, tj gradovi su imali engleske nazive i kolko se secam mogla je Scania da se vozi. Bio i neki BMW na kraju.
 
Poslednja izmena:
Odlicna igra stvarno grafika je bogami dosta bolja od prethodnih delova kabina se sad drma onako u krivinama pri kocenji i tako tome :) odlican filing samo sto je sve na nemackom :( i engleski nigde ne moze da se nadje kroz koji dan ce biti i kompelt prevod na srpski a oko pola septembra ce biti i mapa srbije
Srecan put i uzivate
Ko pravi te mape, neko kod nas ili autori igre?
 
Nazad
Vrh Dno