Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

dejan#7

Slavan
Učlanjen(a)
18.01.2008
Poruke
3,168
Poena
435
Spremite se kamiondzije! 19. oktobra izlazi Euro Truck Simulator 2

8060804932_73e11b2746_b.jpg

8061978791_6da1cef5bc_b.jpg

8047159758_a4bbc59a45_b.jpg

8033810615_df13f0f45d_b.jpg

8036306847_6560992a03_b.jpg


By Ton_Majstor






By Ton_Majstor


Po ovome vidjenom trebalo bi da bude zanimljivije od prethodnih delova.Prevedena je igra cak i na nas jezik.
MAN, Reno, Scania su licencirani.
Ivedo ( Iveco), Valiant (Volvo), Dav (Daf), MAjestic (Mercedes) nisu...

Minimum System Requirements:
Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2 GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirements:
Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4 GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)
 
Poslednja izmena:
Ja trljam ruke i cekam je. :D
 
Osecam se kao pravi kamiondzija kad je igram. Veliki čips, 2 litre Coca Cole, cigare i cruze control :D
 
U ovo ce biti podsjecanje na stare dane voznje na simulatoru po citavu noc :)
 
A dvosed iza tebe natrpan stvarima dok vozis ETS2, da ti glumi prikolicu? :D

Elem, po svemu sudeci ovo ce biti dosta naprednija verzija ETS-a, jedino mi malo smrdi fizika, al ajde da ne trcim pred rudu. Napokon ima brdo puteva, autoput dosadio i bogu i ljudima.
 
I ja ovo skidam, nisam nikad igrao ovako nesto ali sam se izlozio.. volan spreman :)
 
Bio bi bolji osecaj da je leto, morao bi i peskir da koristis...Sad i nije vreme za peskir :D

Pa moze i sad, samo zalozi i digni temperaturu u sobi. :D

@Pelle

Ne znam da li si igrao Scania driving simulator, u njemu je imalo zanimljivih chalenge-a, pogotovo onaj Bolivian death road.
 
Nisam, nije me privukao trailer, ne lozim se na challenge modove, ja samo pikam Sandbox aka vozi dok ne se boje ne rastope.
 
Nisam, nije me privukao trailer, ne lozim se na challenge modove, ja samo pikam Sandbox aka vozi dok ne se boje ne rastope.

Vredi probati, igrao sam malo i bas je dobra.
Skinuo je za druga greskom, trebao sam ETS, on kao nece da igra Skaniju, sutra dolazi i prica kako je igra ludilo i da je igrao celu noc. :D
 
Hard Truck zivi i dalje!

Od legendarnog drugog dela do danas mislim da sam probao svaki deo.

Uz 18 Wheels of Steel sam vise puta zadremao kao pravi kamiondzija, kako je pada sumrak :d

Islo se u srednju, igrale se igrice do kasno a ujutru u skolu i onda kada dodjem iz skole uzmem da igram 18WoS i naravno da mi se prispavalo vozeci cargo od Majamija od Portlanda.

Inace SCS su kraljevi optimizacije. Uspeli su citavu Ameriku da strpaju u 50 MB onomad :D
 
Poslednja izmena:
Hard Truck zivi i dalje!

Od legendarnog drugog dela do danas mislim da sam probao svaki deo.

Uz 18 Wheels of Steel sam vise puta zadremao kao pravi kamiondzija, kako je pada sumrak :d

Islo se u srednju, igrale se igrice do kasno a ujutru u skolu i onda kada dodjem iz skole uzmem da igram 18WoS i naravno da mi se prispavalo vozeci cargo od Majamija od Portlanda.

Inace SCS su kraljevi optimizacije. Uspeli su citavu Ameriku da strpaju u 50 MB onomad :D

Amin!

U potpunosti prepoznajem sebe u ovom postu. :D
 
Pa skoro svako se prepoznaje, a i ja takodje :)
Jos drug nije imao komp, pa dodje kod mene pa se menjamo...Ja odem da jedem on vozi... pa tako u krug :D
 
Hahahahaha, jeste skupljali i pare za putarine? :D
Inace znam da nas vecina gejmera gleda bledo, pitaju se da li smo citavi kada igramo ovako , po njima, strahovito dosadne igre/simulacije. Mene zena vec mesecima gleda u cudu sto sate provodim u FSX-u i zaradjujem pare za moju avio kompaniju. :D
 
Vozio demo jedno sat i po, kul je. Demo nije vremenski ogranice, samo su ogranicili na jedan deo evrope, koji uopste nije mali. Meni ovaj demo deluje kao full igra, lol. :D
Vozio sa G25, lepo radi. Postoji dosta modova za transmisiju, cak i mogucnost za 12 brzina sa sve obaveznim kvacilom. Mnogo dobar feature su mi internet radio stanice koje se mogu pustati u toku voznje, tipa u francuskoj pustast francuske, u nemackoj nemacke i td, dosta realan trip. Grafika je ok, nista spec, igra je izgledala bolje da shotovima (as usual), zvuk ok isto. Vremenske prilike su odlicno odradjene, na sred autoputa mi je roknuo pljusak, obavezna je upotreba brisaca, inace tesko da cete nesto videti. Efekat kapljica na soferci je fantasticno uradjen, definitivno najbolje do sada sto sam video. Isto tako tranzicija dana u noc, sunce, senke, sve su odlicno odradili, svaka cast. Za kraj, jedino nisam odusevljen fizikom, deluje stravicno pojednostavljeno, pogotovo kada se setim da su tokom developmenta prikazivali na YT rad amortizera, vesanja i sl, koliko vidim od toga u igri nema nista, steta.
Bice ovo fina zezancija.
 
Poslednja izmena:
Koliko pojednostavljeno, kakav je osecaj na volanu?
 
Ako mislis na FF, nisam ga primetio. :D A sto se tice same voznje, sta znam, mozda je malo vise osetljiv pri malim uglovima, mada se to moze podesiti. Zato mi je priceless koliko se mora motati pri parkiranjui prikolice, jedno 7-8 puta se iskoristi svih 900 stepeni.
Kad kazem pojednostavljena fizika, mislim na to da se ne oseca vesanje, prijanjanje, neravnine ne postoje na putevima i sl. Ako ti se desi da uletis u neku krivinu slucajno kao manijak i vidis da gubis grip, nikakad feedback neces imati ni na volanu ni zvucno cak, barem ja nisam cuo nikakvu skripu guma. Ali posto se to jako retko desava, to po meni nije neki minus.
 
Mislim nisam nikad vozio kamion pa ne znam ni kakav feedback treba da postoji ali barem nesto da osecam sa tockova bi bilo fino.. i da nije moguce forsirati kamion u krivinama vise nego sto bi stvarno mogao itd.
 
Poslednja izmena:
Nema jos lekica, cudno.
 
Ako imas demo samo nadji cd key i ukucaj i to je to.
 
A gde da nadje key, osim da ga kupi?
A ako neko "kupi" neka mi javi na pm da i ja "kupim" :)
 
haahahaha priceless
da, potreban je samo cdkey, i posle toga nemam pojma sta se otkljucava u igri posto meni ovo deluje kao full.

EDIT:
LOL, opusteno sam registrovao igru, nasao cd-key na TPB :D

Koliko sam tamo procitao, demo moze da se pika do Level 4, to je ogranicenje.
 
Poslednja izmena:
Kome treba pomoc oko "kupovine" igre, neka mi se obrati na PM. ;)
 
Nazad
Vrh Dno