Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2 cudan problem!?

ArmoredSaint

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2014
Poruke
433
Poena
69
Pozdrav ljudi. Sinoc sam zapazio cudan "problem" da ga tako nazovem, iako konkretno nista ne fali igri, ali stvar je u tome, da kad god u toku igranja stisnem ESC za meni, nesto krece da pisti i cvrci u kucistu, a ja ne mogu da ustanovim sta je.. Znaci samo dok sam u meniju. Vratim se u igru, sve normalno, udjem u meni opet pistanje i cvrcanje, ali ne jednako, vec se menja na neki nacin kao da pravi "melodijicu". Najvise sumnjam na plocu pa na grafu. Bilo bi lepo da snimim zvuk pa da okacim negde ako znate gde pa da dam link ovde da cujete. Inace, zna li neko nesto o ovome bez snimanja zvuka?
 
Zavojnice na grafičkoj. Probaj da ukljucis vertikalnu sinhronizaciju u driveru grafičke.
 
Zavojnice na grafičkoj. Probaj da ukljucis vertikalnu sinhronizaciju u driveru grafičke.

Mislim da si u pravu, sada sam bukvalno nabio uvo u graficku i cuo da ona pisti. Da li mogu u igri da ukljucim, ali slab je fps onda, ili bas u catalistu? A najvise me interesuje, zasto piste te zavojnice, u cemu je stvar!?

Ukljucivanje Vsync-a je sredilo stvar, doduse cuje se opet ali jedva jedva.. Sad mi je rizicno da igram , jer procitah negde da je nekom pistalo pistalo pa crkla graficka..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno