Šta je novo?

E3 2015

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
Posto nemamo nikakvu temu o ovome a generalno bice dosta informacija ovih dana, mozda bi moglo da ovu temu koristimo za uopsteno komentarisanje dok idu prezentacije i konferencije.

Sinocna Bethesdina konferencija, tj. jutrosnja po nasem vremenu je bila sasvim pristojna, doduse nista nije bilo nikakvih iznenadjenja ali bilo je uzivancija gledati:



Veceras od pola 7 krece Microsoft pa ostali:

tHOQQvc.png


Ne ocekujem nikakav mindblow ovih dana ali vec poslednjih par godina uzivam u pracenju ove E3 svetkovine, gomile nahajpovanih obecanja i lozenja masa. Kokice su vec spremne. :)
 
Opa, BC za Xbox 1. Ko bi se tome nadao.
 
Gledam ovogodišnji E3 i sve mi kroz glavu prolazi rečenica "I'm too old for this shit"
 
To se i meni vrzma po glavi. :)
 
Ima li kakav stream za EA.. valjda budu mirror i star wars.
 
Da gledamo kakve su igre mogle biti?
Posle dobijemo igre sa grafikom u tragovima prikazanih.
 
E hvala na linkovima. Vidim gore da je u 10pm ali nikako da nadjem link.
 
Gledam ovogodišnji E3 i sve mi kroz glavu prolazi rečenica "I'm too old for this shit"

Ne brini, nadolazeci VR ce ti vratiti veru u gaming.

Pogledao sam M$ konferenciju, najvise me je odusevio Minecraft preko HoloLens-a, izuzetno zanimljivo deluje, ceo jedan svet na svom stolu, kojim mozete da upravljate i da zavirujete u zgrade i slicno...
Na drugom mestu mi je prikazan novi Tomb Raider.
 
Poslednja izmena:
Za sada ono sto me je zaintrigiralo..

Rainbow Six novi
Dishonored 2
Hitman novi

I jos cekam jedan naslov za koji znam da treba da bude tek.. Lost Ark..
Drze koreanci u tajnosti, mamicu im..nista se ne zna.
 
Final Fantasy VII Remake za PS4 , to je to, zatvorite E3!
 
"coming first to PS4".

Što znači da je samo timed exclusive :)
 
OK konferencija ali definitivno Microsoft je bio bolji ove godine, pogotovo hololens iznenadjenje.
 
Za mene:

1. Uncharted 4: A Thief’s End
2. Hitman
3. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
4. Firewatch
5. Horizon Zero Dawn
 
Poslednja izmena:
Deus Ex izgleda brutalno dobro.
Ghost Recon i NFS solidni.

Ovo ostalo meh...
 
Sta se desavas a No Man's Land? :( ocekivao sam da ce nesto reci na ovom e3 o toj igri ...

Napisao sam ovo na temi No Man's Sky

Rekli su da ce igra sadrzati gomilu stvari i da sve sto se bude uradilo ce menjati tok igre. Od borbe u svemiru, do unistenja samih planeta. Da li su primer za kolicinu vode na planetama i da ona odredjuje koliko ce tamo biti vegetacije, a to dalje odredjuje koliko hemijskih elemenata se nalazi u atmosferi, pa ce to sve opet uticati na zivot i na atmosferu. Mocice sve to da se izmenja, ali svaka promena utice na samu planetu i zivotinje na njoj. Ovo je samo jedan segment.
 
Napisao sam ovo na temi No Man's Sky

Rekli su da ce igra sadrzati gomilu stvari i da sve sto se bude uradilo ce menjati tok igre. Od borbe u svemiru, do unistenja samih planeta. Da li su primer za kolicinu vode na planetama i da ona odredjuje koliko ce tamo biti vegetacije, a to dalje odredjuje koliko hemijskih elemenata se nalazi u atmosferi, pa ce to sve opet uticati na zivot i na atmosferu. Mocice sve to da se izmenja, ali svaka promena utice na samu planetu i zivotinje na njoj. Ovo je samo jedan segment.

Pa to su rekli i onda kad su najavili igru :D Hocu gameplay! I datum izlaska.
 
Ovaj Horizon: Zero Dawn je fenomenalan, daj Boze da su ovo odradili kako treba, da nisu nesto u*rali. Hitman 6 i Uncharted 4 takodje.

EDIT : Ipak je Horizon: Zero Dawn samo za PS4. Steta...
 
Poslednja izmena:
1. Deus Ex: MD
2. MGS V
3. Doom
4. Below
5. Unravel
6. SW: Battlefront (nisam fan SW-a, ali svidza mi se grafika :d)

Voleo bih da odgledam Uncharted 4 i odigram The Last Guardian. :)

Od No Man's Sky-a sam se ohladio...ne znam zasto. :(

Ima tu i dosta najavljenih igara od kojih nismo videli nista osim fensi CG trejlera (Dark Souls 3, Dishonored 2,...).

Ubisoft necu da komentarisem jer je svaka njihova najava kao reklama za Mc burger.
 
Od Ubisofta meni se bas svideo novi Ghost Recon, to mi je jedino bilo dobro od cele njihove konferencije, ostalo sam sve vec video.

Sveukupno, bas mi se svideo ovogodisnji E3. Gomila kvalitetnih prezentacija, najava novih tehnologija (hololens je vrhunac) i dosta dobrih igara. Evo da dodam ipar igara koje su meni onako upecatljive pored vec nekoliko pomenutih gore:

1. Ghost Recon Wildlands
2. Cuphead
3. Horizon
4. Dreams
5. Sea of Thieves
6. Gears 4
 
Poslednja izmena:
Dobra vest da GeoW ultimate edition dolazi i na PC.. Jel to remaster samo prvog dela ili?
 
Nazad
Vrh Dno