Šta je novo?

E L I T E

Roy Jones Jr.

Čuven
Učlanjen(a)
11.01.2003
Poruke
924
Poena
630
Samo za one koji su ziveli za ovu igru evo link:
http://www.downloads.remakes.org/remakes/xelite.zip
Takodje je ima i na Sezamovom Get Orderu
A evo i sajt ljudi koji su napravili ovaj "remake": http://xelite.ods.org/
Pozdrav
 
Imaš još jedan rimejk Elite, okačen je u Sezamovoj konferenciji (oko 570kb)
 
:( ehh... Napravili mangupi i on-line verziju Elite, naravno neuporedivo napredniju od onog sto se igralo ali naplacuju samo 50$ + 12.75$ mesecne pretplate. Mnogo je.
 
Maric je napisao(la):
:( ehh... Napravili mangupi i on-line verziju Elite, naravno neuporedivo napredniju od onog sto se igralo ali naplacuju samo 50$ + 12.75$ mesecne pretplate. Mnogo je.

Dripci :(

Nego jel ima neko raspored tastera za XElite?
 
ivo.r je napisao(la):
...



Dripci :(

Nego jel ima neko raspored tastera za XElite?

Keys:
'a' - fire
's' - dive
'x' - climb
'<' - roll left
'>' - roll right
SPACE - increase speed
'/' decrease speed
't' - seek target (the next object that enters the sights will be targetted)
'u' - unarms missile (if one is armed)
'm' - fires missile (if one is armed)
'p' - pause the game
'r' - resume the game
'r' - fire retro rockets
BACKQUOTE [above TAB] - activate/deactivate cloaking device
b – cycle next target. (needs targeting computer installed.

Inace igra je identicna kao sa starog C-64. U poslednjih nekoliko dana samo nju igram :). Naleteo sam i na prvu misiju. Inace na starom C-64 nisam uspeo da dodjem do ranga ELITE na zalost. Dosao sam bio do DEADLY i pronasao i izvrsio samo dve misije, a igrao sam igru godinama (naravno ne efektivno :)). Da li je neko uspeo da pronadje jos neke misije?
ELITE online je fantasticna ideja, nisam cuo za to. Medjutim ako je stvarno toliko para onda steta jer je stvarno za nase uslove previse. Da li moze neki link da bar vidim konkretno o cemu je rec?
 
Elite 2

Dal neko zna de moze i ako moze da se skine Elite drugi deo. Onaj kao sa amige de mozes da kupujes brodove angazujes posadu i uzimas zadatke.
 
Roy Jones Jr. je napisao(la):
Samo za one koji su ziveli za ovu igru evo link:
http://www.downloads.remakes.org/remakes/xelite.zip

Da li ima neka ogranicenja tipa trial,demo i sl. ?
Da neskidan ako ima ogranicenja.
 
Koliko sam uspeo da primetim, nema ograničenja.
 
Tasteri

Jel neko zna koji su tasteri za ekstra bombu koju mozes da kupis.
Kako se bese prelazi u drugu galaksiju, bese valjda kupis neki drive ili tako nesto.
 
Re: Tasteri

DayWalker je napisao(la):
Jel neko zna koji su tasteri za ekstra bombu koju mozes da kupis.
Kako se bese prelazi u drugu galaksiju, bese valjda kupis neki drive ili tako nesto.
Energy Bomb se baca na TAB. Za prelaz u sledecu galaksiju treba Galactic Hyperdrive, a aktivira se CTRL+H.
 
a kako se kupe kanistri kada nekog sredis laserom ?
 
Re: Tasteri

Roy Jones Jr. je napisao(la):
...


Energy Bomb se baca na TAB. Za prelaz u sledecu galaksiju treba Galactic Hyperdrive, a aktivira se CTRL+H.

Docking Computer se aktivira sa C
 
ivo.r je napisao(la):
Imaš još jedan rimejk Elite, okačen je u Sezamovoj konferenciji (oko 570kb)

Nisam ga nasao... Kako se zove tacno i pod kojim je datumom?
 
Golden je napisao(la):
a kako se kupe kanistri kada nekog sredis laserom ?
Proletiš tik iznad njih, valjda treba imati i fuel scoop... davno beše.
 
Mihha je napisao(la):
...
Nisam ga nasao... Kako se zove tacno i pod kojim je datumom?

Kačeno je u konferenciji Igre, poruka broj 10.2254 od 14.05.2003. Fajl uz poruku se zove elite_nk.exe dužine 569k
 
*ELITE online je fantasticna ideja, nisam cuo za to. Medjutim ako je *stvarno toliko para onda steta jer je stvarno za nase uslove previse. Da *li moze neki link da bar vidim konkretno o cemu je rec?


Izvinjavam se sto odgovaram posle ovoliko vremena. Visa sila.

Jos davne 2000. godine sam saznao da su neki zaludjenici sa Islanda odlucili da naprave igru koja bi bila (po njihovom misljenju) on-line verzija ELITE. Znaci to NIJE original ELITE koju je radio David Braben. Dugo su je radili i dugo odlagali pocetak rada ali su pre 2-3 meseca konacno poceli sa radom i lupili su zestoku cenu koju ja, na zalost, nisam spreman da platim. Koga zanima kako to izgleda (a ima i sta da se gleda), moze da vidi o cemu se radi na www.eve-online.com
 
Nazad
Vrh Dno