Šta je novo?

DVD verzija FARCRY problem!

IKS

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2000
Poruke
176
Poena
619
Ne mogu nikako da instaliram igru cim krene instalacija izbaci mi "Runtime error" instalacija se prekida? Koji mu je vrag?
U pitanju je DVD verzija koja radi kod Diviner-a od koga sam je dobio! Covek ima prakticno istu mashinu kao ja!
 
IKS je napisao(la):
Ne mogu nikako da instaliram igru cim krene instalacija izbaci mi "Runtime error" instalacija se prekida? Koji mu je vrag?
U pitanju je DVD verzija koja radi kod Diviner-a od koga sam je dobio! Covek ima prakticno istu mashinu kao ja!

Koji dvd-r imas, da ti nije do toga?
 
Ne mogu da verujem...

...da sve zavisi od VRSTE medija na koji je snimljen FC :zgran:
Pa na koji medij da ga presnimim? prebacicu ga na HD pa cu napraviti novu kopiju?! :zgran:
 
Hm...ne vjerujem da je u pitanju lose kopiranje, jer DVD nema nikakav vid zastite (u pitanju je klasicna kopija + crack izvrsnog fajla)...jedino ako Nero (koji me inace odlicno sluzi) nije napravio neku brljotinu! Jesi li provjerio citljivost diska u Nero DVDspeed/kProbe ?

Nema nego da probas s mojom kopijom, pa ako ti se pojavi ista poruka, nesto oko runtime datoteka (koje koristi install shield) ti nije ok! Navrati ponovo, pa cu ti srezati i patch (taman mi poneses i Matrix DVD ;) )
 
Ljudi definitivno neka datoteka fali samo ne znam koja?
reinstalirao sam XP ali opet ista prica,videcu da skinem directX noviju verziju :mad:
 
nema to veze sa verziom dx-a, jedino logicno objasnenje je da tvoj DVD ne moze lepo da iscita disk...
 
Hajde ljudi zar nema nekog resenja za dosadni "runtime error" zar niko nije imao slican problem? :trust:
 
Neverovatno....

..ali istinito!
nabavio sam drugi DVD disk sa FC i instalacija krene bez runtime error ali negde nakon izbora mesta za instalciju prijavi gresku da ne moze da pronadje Game.cab fajl ili da je isti ostecen! :mad:

Fajl je naravno prisutan nekoruptiran...napravio sam i image u neru i opet prijavljuje istu stvar! :mad: :mad: :mad:

Neverovatno,nikada nisam imao nikakav problem pri instalaciji bilo koje igre a ovo sada je postalo NIGHTMARE! :zgran: :zgran: :zgran:
 
IKS je napisao(la):
..ali istinito!
nabavio sam drugi DVD disk sa FC i instalacija krene bez runtime error ali negde nakon izbora mesta za instalciju prijavi gresku da ne moze da pronadje Game.cab fajl ili da je isti ostecen! :mad:

Fajl je naravno prisutan nekoruptiran...napravio sam i image u neru i opet prijavljuje istu stvar! :mad: :mad: :mad:

Neverovatno,nikada nisam imao nikakav problem pri instalaciji bilo koje igre a ovo sada je postalo NIGHTMARE! :zgran: :zgran: :zgran:

Baksuze :-devil-:
 
na kojoj masini instaliras igru?
ako je klokovana, spusti klok na def. i instaliraj pa onda vrati na stara occ. setovanja...
 
Konacno!

Problem je resen na NAJ*****SKIJI nacin bez upotrebe teskog mozganja,downklokovanja i teranja baksuza... :-devil-:

Prosto sam prekopirao dvd na HDD i krenuo instalaciju... :p
Posle sam ubacio NO_CD(DVD) patch.... ali namucih se pri instaliranju,nadam se da ce igra biti jos uzbudljivija :d ali sa manje nerviranja :eyebrows:

Inace dosta sam ljudi kontaktirao bilo je onih koji su odustali od instalacije :D
Neverovatni glupi problemi...a inace sam prestao da igram bilo sta sem PES3 koji btw. nije slow motion samo sa 9800pro :smoke: na 1280x1024 high details (mora ta rezolucija zbog Dell 21").Onda mene ciku od 33g napalise deca da igram FarCry a i ovde je igra vrh prema izjavama!

Daj bas da vidim... :type:
 
Nazad
Vrh Dno