Šta je novo?

dva dzhojpeda jedan komp?

sumanut

Čuven
Učlanjen(a)
02.11.2003
Poruke
1,221
Poena
650
da li ja mogu da prikljuchim dva dhojpada na komp ... pokusavao sam da jedan ubacim u port od muzichke jedan u port od ploche ... ali geniusov driver mi kazhe da moram izbaciti jedan ako zhelim koristiti drugi ... probavao sam i preko midi adaptora gravisovog koji ima dva porta za dzhojped ali opet ista stvar ...

da li je to uopshte moguce?

:?:

dhzojpadi su genius G-07 i G-08
 
ili razdelnik ili kupi Microsoft Sidewinder Gamepad Pro on na sebi ima gameport i moze da se povezu 4 komada u nizu
 
Kupi najjeftinije USB joypadove, ili samo jedan.
Dva na gameportu ti nece raditi.

Pozdrav!
 
pa imam taj gravisov razdelnik ... jes da je to ''malo'' starija naprava ... al ne kapiram zashto nece da radi ... na sebi ima dva midi ulaza i dva game porta ... ia kad ubacim samo jedan sve radi ok ... kad ubacim drugi dhzojped onda se pobrka sve zameni dugmice ... na ''strelica gore'' mi je npr dugme br 6 i tako ... trazio sam drajvere i za taj razdelnik ... i ako su nekad postojali sada ne postoje ... tako da ... taj razdelnik kolko koshta?
 
Sasa je napisao(la):
Kupi najjeftinije USB joypadove, ili samo jedan.
Dva na gameportu ti nece raditi.

Pozdrav!
Slazem se sa tobom !!!
 
oce neko da se menjamo ... ja njemu gameport g-08 il g-07 on meni usb jedan od ta dva ... ja missim da je cena ista ... ako je usb skuplji placam pice cheers
 
Nazad
Vrh Dno