Šta je novo?

dusk

djsp

Čuven
Učlanjen(a)
07.04.2002
Poruke
1,016
Poena
650
uh kakav dx9 demo mogu slobodno da kazem revolucionarni ....Obavezno skinite jeste malo tezi ali se isplati verujte mi na rec!!! cheers
 
nvidia dusk, sa leptiricom ?
 
frostonja je napisao(la):
nvidia dusk, sa leptiricom ?

Koliko ja znam to sa leptiricom se zove "dawn"!!!!!

djsp je napisao(la):
uh kakav dx9 demo mogu slobodno da kazem revolucionarni ....Obavezno skinite jeste malo tezi ali se isplati verujte mi na rec!!! cheers

A sta ti je to "Dusk"?
Budi malo precizniji,daj neki URL,nesto... :mrgreen:

PoZ
 
noc, leptirica na nekoj terasi u vamp fazonu, crna koza itd.. To je to , zar ne?
 
To su Dusk i Dawn.............jedna leptirica je na listu u nekoj kao sumici,a jedna je na nekoj terasi u crnim koznim pantalonama i sl.......
 
Twix je napisao(la):
To su Dusk i Dawn.............jedna leptirica je na listu u nekoj kao sumici,a jedna je na nekoj terasi u crnim koznim pantalonama i sl.......

Bezveze....ja 'reko neki zanimljivi ATI demo!!! ;P
btw
Kako se pusta dawn na ATI-ju?Imam i demo i onaj Opengl fix ali ne znam da pustim...jel ima neko resenje?

PoZ
 
cuj, zanimljiv ati demo :) ;)
 
Ma da ste mi Vi nVidijci zivi i zdravi, Ati je jos za Radeon 8000 izbacio Rachel demo, koji prikazuje sve sto i Dawn i njena seka Dusk. cheers
 
8000?
 
Drago mi je da pazis na casu.Nije 8000, vec 8500.Ma ne sekiraj se i ja sam posle kraha 3dfx-a, bio nvidijac, dok nisam shvatio sta je Ati.Kolo srece se okrece.
 
Milan82bh je napisao(la):
Kako se pusta dawn na ATI-ju?Imam i demo i onaj Opengl fix ali ne znam da pustim...jel ima neko resenje?
PoZ

Dobro,jel niko ne zna ovo da uradi!!!
Jaki ste mi vi gameri.
 
idi na rage3d.com ima tamo da se skine taj ogl dodatak za drajver ili tako nesto. u krajnjem slucaju koristi njihov search..
 
frostonja je napisao(la):
idi na rage3d.com ima tamo da se skine taj ogl dodatak za drajver ili tako nesto. u krajnjem slucaju koristi njihov search..

Izgleda da nisi procitao ceo moj post.Naveo sam da imam vec te stvari ali ne znam gde da ubacim taj fix...ili sta vec...ajde stvarno neko ako zna nek' se javi!!!

PoZ
 
Nemoj tamo da trazis.To sto hoces radi samo sa Dawn i sa ati 3.5 driverima.
 
Nazad
Vrh Dno