Šta je novo?

Dungeon Siege 2 [Official Thread]

Dorry

Slavan
Učlanjen(a)
13.07.2004
Poruke
3,443
Poena
410
Dakle sve utiske, probleme i pitanja, kazite ovde ;)

Elem, ja sam level 24 Knight (Half-Gigant)...

Vi? :smoke:
 
Samo jos da se zalepi sticky i tortura ds2 tredovima ce biti potpuna :d
 
Danas nabavio, opet necu spavati :d
 
voka_gsw je napisao(la):
ovo nisi mogao u onaj tred gde se već govori o DS2 ?

Ako nisi primetio, tamo je bilo reci o DS2 DEMO verziji, a ovde ce biti reci o full i kakva su iskustva, mada su neki korisnici vec poceli tamo vec da jave kakva je igra, al ajd :smoke:

Elem, ja sam sada level 32 i radim ACT II Quest IV.


*Spoiler*
Dark Wizard ima nevidjenih 40000 health-a, non-stop summonuje neke cuvare koje imaju 5000 health. Smara dok ga ubijes :smoke:
 
heh ja sam 23 lvl isto neki fighter baja sa dualwield sposobnostima :) onako bash ima dobar damage 150-200 chini mi se , tu sam pred kraj prvog akta sinoc sam pokushavao da ubijem onu troglavu zmiju ali sam morao da napustim ishao sam u bijoskop

mislim da je ovo jedna od najboljih h&s igara...

btw izuzetno je glupo da kad zavrshish neki quest ne dobijas neki extra expirens bonus vec dotichni dobijash samo i samo tabanjem (tj ubijanjem)
 
Dorry je napisao(la):
Dark Wizard ima nevidjenih 40000 health-a, non-stop summonuje neke cuvare koje imaju 5000 health. Smara dok ga ubijes :smoke:

Spoiler:
Cekaj samo, kad naidjesh na tri DarkWizarda od "jednom"!!!
Bude samo :mad:

Obavezno zavrshavaj Secondary Quest-ove, Ima neverovatno
mocnih Melee Oruzja (DualWield max Damage 521)
 
voka_gsw je napisao(la):

Sakrili ste od mene da ne bih video :D Sorry na momentu nepaznje :S: Ja sam mislio na thread gde je rec o FEAR i DS2 demou - i tu ima nekih komentara... Ako se ne smara moderator, mogao bio ovo da mergeuje....

*SPOILER*
Dobio sam deo Azunai shielda, sada treba da nadjem drugi, samo me zanima da li na kraju stvarno dobijam stit ili....? Takodje dobijam li mac?
 
Poslednja izmena:
*Spoiler*
Jel vam se do sada desilo da naletite na neku bubu koja se zove ??? (ne zna se sta je) i kada je udarate padaju samo unique i rare i gold itemi? Meni vec 3 put.... Zna neko nesto o ovome?
 
i meni se on pojavio pred kraj prvog acta.. chini mi se za ono kratko vreme da je pisalo da je 100. lvl i sibnuo sam ga mozda 5-6 put jer su mi se mage i bowmen zaglavili u prethodnoj prostoriji pa sam ga jurio peshadijom da ga gazim :) u medjuvremenu je i nestao
 
Opet mi se pojavio onaj mali ??? i sada sam mu skinuo pola healta, pa je nestao :D Koliko setova ste nasli do sada? Ja pokusavam da kompletiram Nexusa, treba mi jos amulet...
 
Poslednja izmena:
Jel bi neko od vlasnika igre bio ljubazan da izračuna checksum fajla World.ds2map (ds2\maps folder) i da mi pošalje na PM? Moja kopija puca posle introa i kreiranja lika, sa porukom kako checksum ovog fajla ne valja (ali se igra bez problema instalira i disk je potpuno čitljiv, pa ne znam da li je problem u disku ili u mom hardveru/windowsu... :wall: )

PS. Checksum se računa na Files > Create CRC Checksum u totalnom komanderu...
 
samo iskopiraj dotichni fajlt 'manuelno' sa dvda u odgovrajuci folder i to je to
 
Program CD-check moze da izracuna CRC za ceo disk, mali je i cini mi se besplatan....
 
Jeste, al džabe kad fajl izgleda nije lepo pročitan, a samim tim i narezan jer je disk potpuno čitljiv i neoštećen...
 
Evo ti CRC checksum za World.ds2map

POZ :wave:
 

Prilozi

  • World.rar
    166 bajta · Pregleda: 36
Sta je ovo sa snimanjem pozicija? Moze da se snimi samo jedna preko druge!???? U ovakvoj igri? Nije moguce!

I zasto moj prijatelj na samom pocetku igre stoji mrtav hladan dok ga neprijatelji ubijaju i ne mrda sve dok ja ne pritisnem misa i kada pritisnem onda udari jednom i opet stane tako da moram da drzim dugme?

Ima li neke veze sa time ovo sto pise da je napravljeno u patch-u:

"Created a segmented file save system for GameSpy file size compatibility."
 
Poslednja izmena:
Poz svima . Ja sam juce uzeo igru...i neprijatno se iznenadio . Prvo tu je pocetni meni koji je najblaze receno BRUKA! - podseca na Diabla . Zatim kao sto je Civil vec rekao saveovi idu jedan preko drugog. Zatim grafika koja je uzasna . Znaci sve mi je na high ali opet mi je prvi deo DS mnogo bolje izgledao.

Kako vama izgleda uvodni meni? Mozda sam ja dobio neku demo verziju ( na 4 CDa?)?
 
molim sve one kojima je prvi deo DS lepsi da se samoubiju. Hvala


:)
 
Uvodni meni izgleda kao na Commodore-u, eto kako izgleda. I to ne zavisi od setovanja uopste.

Kako uopste igrati sa ovakvim sistemom save-ovanja? Po meni je to nemoguce. U prvom delu, i uopste u svim ovakvim igrama, bukvalno snimam po 5 razlicitih save-ova na razlicitim mestima a sada to nije moguce. To nisam NIKADA video ni u jednoj igri.
 
@Civil ,


slazem se sa tobom . Znaci zao mi je sto sam puko kintu za ovu igru!
 
@Civil & Ag2: Gledaj malo u opcijama videces da mozes da podesis lika automatski da udara i da se brani kao u DS1, ali tu opciju mozes da ukljucis samo dok igras. Patch nema nikakve veze sa tim. Sto se tice snimanjem pozicija, igra je totalno uradjena ko Diablo 2 - i tamo si imao samo jednog lika. Ne brinite se da ce nekako da vam pukne save, jer igra automatski generise backup lika. Ako imate "KREKD" verziju i ponovo crackujete kada ste patchovali na 2.01, nece igra da vam ga prepozna lika (warning to all).
To sto vi pyzidite sto ne mozete 2 minuta da igrate, to je vas problem, igra je fenomenalna, odlican nastavak, i ceo grad (Vrsac) je igra, cak i oni koji nikada do sada nisu iskusili neku igru tipa Diablo 2!
 
A u Diablu imas samo SAVE AND EXIT GAME :d
Igra je odlicna.
 
savegame sistem je sasvim dovoljan za ovakav tip igre

jednostavno igrash a ne mozesh se zajebat' :)


btw oni koji su preshli igru kazu da je replay value na nuli, a d aje glavni boss previshe lagan... cisto da vas obavestim :D
 
Jao bre G, sto nisi stavio spoiler, ode mi sada igra :D
 
Nazad
Vrh Dno