Šta je novo?

Druga polovina 2007. na PC-u...

Ja sam se palio zbog filma, pa sam zato bio zestoko razocaran.
 
Ne znam sada stvarno. Pamtim neku prastaru najavu iz Gamera, tipa iz 2002 ili tako nesto gde se pricalo da ce biti FPS sa nekim RPG elementima. Kao pravi RPG nikada nisam nista cuo o stalkeru...

istina, danas se stavlja znak jednakosti uzmedju rpg elemenata i rpg igara, kada bolje razmislim to se odavno radi, rpg igre gotovo vise i ne postoje... tuzno ali istinito...
 
Shta je rpg
 
istina, danas se stavlja znak jednakosti uzmedju rpg elemenata i rpg igara, kada bolje razmislim to se odavno radi, rpg igre gotovo vise i ne postoje... tuzno ali istinito...

Ovaj zaključak, nakon boljeg razmišljanja, izneseš na forum jednom u nedelju dana ;)

@ nex999
LOLČINA :D
 
Poslednja izmena:
istina, danas se stavlja znak jednakosti uzmedju rpg elemenata i rpg igara, kada bolje razmislim to se odavno radi, rpg igre gotovo vise i ne postoje... tuzno ali istinito...

nadam se da je samo trenutna moda (ovaj trenutak se malo odužio) u pitanju i da će trajati samo dok se ne ustale novi combat sistemi,a da će onda neko napokon sesti i napisati nešto ljudski da prodrmusa vijuge igrača,koje su se kod večine totalno olenjile :)
 
Nisam, al čitajući ranije najave ovo ne bi trebalo da bude loše.
 
Nemoguce da niko nije chuo za neku novu verziju Formule 1. Naravno noviju od F1 Challenge 99-02. Ja sam neshto trazhio na EA sajtu ali nishta ne mogoh naci. Pa ako je nego gledao neki trailer ili shotke mozhda chak neki link, bio bih mu vrlo zahvalan.

Pozdrav,
Kastro :wave::wave::wave:
 
Poslednja izmena:
Ma ja cekam da izadje COH opposing fronts.Po meni ta igra nemoze biti promasaj, uzimajuci u obzir koliki uspeh je napravio prvi deo. Inace kako to da nema DEMO-a
 
Ma ja cekam da izadje COH opposing fronts.Po meni ta igra nemoze biti promasaj, uzimajuci u obzir koliki uspeh je napravio prvi deo. Inace kako to da nema DEMO-a

Meni je COH majka svih strategija, release date 24.9 u USA, 28.9 u Evropi:trust:, je l izasla ili nije, ne vidim je po podavnicama
voodoo_ je napisao(la):
Izašao Sega Rally za PC.

Bolje da nije izlazio, uzas
 
Poslednja izmena:
Otišle u gold :

Hellgate London
Timeshift
Call of Duty 4 Modern Warfare
Jericho
mislim da je i The Witcher

:banana:
 
Što se mene tiče lista je već poprilično ispunila očekivanja, ima da se igra koliko ti volja:). A gde su još COD 4, Crysis, Hellgate London, Gears of War, Timeshift...
 
sta bi sa novim FEAR-om? kada ce?
 
Hot je bogami već neko vreme, sjajne igre izlaze. Ja ne znam šta ću pre da igram, zato sam sve deinstalirao i posvetio se The Witcher-u:D
 
clipox2.jpg


:)
 
Udario sam print screen sa gejspota. krastavac oni su mi nekako najtačniji sa datumima. Ali eto ispravi to
 
Nazad
Vrh Dno