Šta je novo?

Driver: San Francisco

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Stize novi Driver... :)

Driver-4-620x200.jpg

Sećate se prve igre i garaže u kojoj ste na samom početku za ograničeno vreme morali da izvedete razne vratolomije kako bi vam igra dozvolila da izađete na ulice? Novi live action trejler na fenomenalan način aludira upravo na tu “test vožnju” iz prve igre.

Više detalja od Ubisofta možemo da očekujemo za tačno sedam dana sa njihovog štanda na E3 sajmu. U međuvremenu, posetite zvanični sajt igre.
[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uJAeML2qReE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uJAeML2qReE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Iskreno, jedva cekam :)
 
Nadam se da ce koristiti novi engine, onaj iz Parallel Lines je bas star
 
Jaooo, koliko sam samo pržio onaj prvi deo pre sto godina... Pa sam onda nekako našao emulator za PS Driver 2, ali to mi se nimalo nije svidelo. Sve u svemu, jedva čekam, sigurno će sleteti na moj komp :)
 
Woohoo!! :D Nadam se dobroj fizici i ne prevelikoj hardverskoj zahtevnosti.
 
Eto razloga za kupovinu nove graficke :D
 
Poslednja izmena:
3 džojstika polomio igrajući prvi deo :D
 
Fenomelanan snimak!! Posebno scena gde precrtava, uf, emocije! :D
Aaa, šta sam propustio, ovaaj, gde je D4? :/
 
Btw, prvi deo je bez ijedne izmene, graficke, portovan na iPhone :)
 
@kovacm
Pises sa pogresnog naloga:D:d
 
Meni se nastavci ne dopadaju ama ni malo:smash:
Samo prvi deo shuri! Nadam se da ce ovo da bidne kako treba!:wave:

Sta fali 2-ci? Slazem se za 3 i 4 (odn. 3.5) deo. Driver 2 je prva igra koja je u full 3d sandbox okruzenju omogucila izlazak iz automobila. To je danas standardna pojava. Secam se odusevljenja koje je izazvala kada je izasla igra. :)
 
hm...Taner je izgleda mrtav, a sad je duh koji opseda ljude u dobrim kolima:p Ili je agent u matriksu...
Uopste mi se ne dopada taj momenat, ostalo...onako.
 
сећам се да смо се друг и ја смењивали у двојци, свако има један ауто који вози док не слупа :)
а сећам се и скривених кола, у хавани је био један мини морис, ако се добро сећам, негде у неком подруму...
 
+ fizika deluje zanimljivo , narocito zato sto je uporedjuju sa prvim delom.
- sve ostalo. Bloom , piss, koj-moj-ona-zadnja svetla, i naravno bullet-ghost-coma-time :p
 
Zashto ovo izgleda ovako loshe... I shta im je trebalo ovo sa duhovima?!?
 
Posle ovoga mi je nada splasnula. Ako su se odlucili vratiti korenima koji moj su ih pokvarili toliko... Duhovi? 50m dugacka zadnja svetla... Predivno... :(

Zbog ovakvih gluposti ne treba raditi remake-ove.
 
Cool...bas mi se svidja, narocito ovaj takedown mod.
 
za sada ono što me raduje je brdo licenciranih vozila trejleri koje sam video fino izgledaju, ali u praksi ko zna
 
To vise nije to, ne znam sta im je trebalo da ubacuju ove "Supernatural" efekte :(
 
сећам се да смо се друг и ја смењивали у двојци, свако има један ауто који вози док не слупа :)
а сећам се и скривених кола, у хавани је био један мини морис, ако се добро сећам, негде у неком подруму...

HAHAHA, bilo je na svakoj mapi. Secam se fore kada odes na stadion i kupis kartu, udjes na stadion, pokrenes rucku i na sredini terena izlazi auto.

Mnogo mi se svidja teaser. Na pravi nacin su odlucili da obraduju starije igrace. Svi elementi iz garaze su tu. Onaj mp review je uzasan. Hteli ljudi da naprave mp za igru, ali nisu znali kako bi poveazli sa driverom pa su potpuno odbacili ceo koncept i poceli da se glupiraju. Jos jednom samo koriste popularnu igru za reklamu neceg desetog
 
Poslednja izmena:
HAHAHA, bilo je na svakoj mapi. Secam se fore kada odes na stadion i kupis kartu, udjes na stadion, pokrenes rucku i na sredini terena izlazi auto.

Mnogo mi se svidja teaser. Na pravi nacin su odlucili da obraduju starije igrace. Svi elementi iz garaze su tu. Onaj mp review je uzasan. Hteli ljudi da naprave mp za igru, ali nisu znali kako bi poveazli sa driverom pa su potpuno odbacili ceo koncept i poceli da se glupiraju. Jos jednom samo koriste popularnu igru za reklamu neceg desetog

+1
 
To vise nije to, ne znam sta im je trebalo da ubacuju ove "Supernatural" efekte :(

Slažem se sa tim da su preterali, ali ja mislim da je i došlo vreme da se nešto promeni u driving igrama. Već ima dovoljno NFS-ova, Gridova, Dirtova i ostalih koji su standardne trke. Nisu sve igre iz tih serijala dobre, al aj' sad.... I meni sve ovo čudno deluje ali hoću da vidim kakav je osećaj dok se igra. U svakom slučaju, pohvale za inovaciju sa moje strane... cheers
 
Slažem se sa tim da su preterali, ali ja mislim da je i došlo vreme da se nešto promeni u driving igrama. Već ima dovoljno NFS-ova, Gridova, Dirtova i ostalih koji su standardne trke. Nisu sve igre iz tih serijala dobre, al aj' sad.... I meni sve ovo čudno deluje ali hoću da vidim kakav je osećaj dok se igra. U svakom slučaju, pohvale za inovaciju sa moje strane... cheers

Pa mogli su da promene nesto vezano za voznju ili izmisle nesto, ili poboljsaju jos malo fiziku ... Slazem se da nisu sve voznje dobre, ali DRIVER je bio fenomenalan.
 
Nazad
Vrh Dno