Šta je novo?

Dream Match Tennis

danijeldav

Slavan
Učlanjen(a)
27.04.2008
Poruke
215
Poena
320
Ovo je najbolja teniska simulacija za PC. Kada pogledate grafiku razocaracete se, jer izgleda kao igra od pre desetak godina. Medjutim gameplay je ono sto ovaj tenis izdvaja od svih. Neverovatno je realan i zahteva malo vezbe i privikavanja. Morate da se namestite da bi udarili lopticu kako treba, a razume se i tajming za izvodjenje udaraca je veoma vazan. Bas kao u pravom tenisu. Igra tezi svega 50-ak mb i bilo bi steta ne probati je, a narocito je preporucujem onima koji vole tenis. Poslednja verzija igre je 2.24, a ja igram 2.14 kao zadnju verziju koju je moguce naci free u punom pro izdanju. Nazalost snimci sa youtube-a su ili matori ili loseg kvaliteta, a ne postoji neki pravi review koji bi predstavio sve njene mogucnosti. Inace, postoji online baza igraca iz celog sveta koji se takmice na turnirima po uzoru na atp world tour. Da ne bih reklamirao dalje, proguglajte malo i pruzite ovoj igri sansu, mislim da ce se mnogima svideti. Za sve informacije kontaktirajte me na pm. Evo i mali info o igri:

http://www.caskanja.com/forum/Tema-Najbolja-teniska-igrica-Dream-Match-Tennis

http://serbianforum.org/video-igre/23003-dream-match-tennis-pro.html

Leto je tu, a uskoro pocinje i najpoznatiji grand slam Wimbledon. Vreme je da se zagrejete uz Dream Match Tennis..
 
Poslednja izmena:
Igram je povremeno sa drugarom, vredi zaista, grafika nije nesto ali je gameplay super.
 
sad je bas instalirao, ali nemam pojma kako da je pokrenem sa gamepadom. u input kad ga prikljucim na usb ga prepoznaje, ali kad krene igra, nista ne reaguje, stisnem pauzu, prebacim na keyboard, i onda radi..... neko resenje?
 
A da li si definisao kontrole, imas u glavnom meniju...
 
ma nesto pobrljavi kad probam da definisem....a gamepad u PES radi normalno, nije do njega......
 
Da, upravo tako, ne moze youtube video od 30fps da prikaze istu stvar kao kad ti igras. Totalno je drugacije. Ja bi mozda malo olaksao tajming za prvi servis, tu bas treba vezbe i jos neke sitne izmene. Po mom misljenju onaj ko ovu igru savlada i nauci tajming i namestanje na udarac, njemu ce posle svaka druga teniska igra biti laka za igranje. Jedina igra dosad koja te tera da budes svestan geometrije teniskog terena.
 
Ovo je apsolutno najbolji tenis na PC-u, a verovatno i na konzolama. Fizika i sam gameplay su daleko iznad ostalih simulacija tenisa, jedino što je grafički verovatno najgore rešen :(
Godinama ga igram, ima propusta, ali sve u svemu ... NAJBOLJE!
 
Realno, igra je odlicna, ali lakse je servirati u real-life tenisu nego ovde...
 
da li moze online da se igra bez originalne licence?
 
Nazad
Vrh Dno