Šta je novo?

Dragon Age !

G!!!

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
5,671
Poena
780
Moja oprema  
Laptop
HP Spectre x360
Mobilni telefon
s22u
Steam
mocnijogurt
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
http://dragonage.bioware.com/

more.gif


znaci sutra ;)
 
Uh, ovo je obećavalo. Konačno su se setili. Bilo bi fino da ispadne dobar RPG :)
 
Jel to nesto u stilu Diabla (da se junosha vodi misem), ili ala Gothic, ili mozda nesto kao Hard to be a god?
 
Niko ne zna :)
Trebalo bi da bude punokrvni RPG, mada je to danas jako široka definicija.
 
Jel to nesto u stilu Diabla (da se junosha vodi misem), ili ala Gothic, ili mozda nesto kao Hard to be a god?

Nije,to je vise u stilu Bioware igara kao Baldur's Gate i Neverwinter Nights,jedva cekam :) trebalo bi da izadje u martu-aprilu 2009.
 
Poslednja izmena:
Vise bih voleo da je u stilu Gothica/TES-a...No, ce vidimo :)
 
Poslednja izmena:
Videcemo mozda sutra :),kakvo god izvodjenje da bude igra ce biti u fazonu BG-NWN :D (samo da ne bude kao Mass Effect i Kotor a nece sigurno) A sa TES i Gothic nikako ne mogu da poredim Bioware igre jer su skroz razlicite,ako ti se svidja fazon otvorenog sveta u Gothicu i TES-u mislim da ovo nece biti tako posto to Bioware nikada nije radio.
 
Poslednja izmena:
Vise bih voleo da je u stilu Gothica/TES-a...No, ce vidimo :)

Nije, provereno. Iga ce imati smek Baldur's Gate-a, NWN-a i sl. Bioware-ovih igara. Dakle, proveren koncept, po meni najbolji moguci :D (uz svo duzno postovanje prema TES serijalu i Gothic igrama). Ono sto ce biti drugacije, jeste atmosfera i sam duh storyline-a, koji ce biti izuzetno mracan i brutalan, naspram D'N'D high fantasy settings-a u kojem su bile smestene prethodne igre. Bioware su najavili da im je glavna inspiracija bio George R. Martin i njegov knjizevni opus: The Songs of Ice And Fire. Ako je to istina, mozemo ocekivati dosta adult contenta u igri... Dakle, sve u svemu, po prici i atmosferi, slicnije Witcher-u nego NWN-u. Novost je potpuno razilazenje sa dosadasnjim d'n'd sistemom prilokom fight-a. Bioware su najavili potpuno nov i donekle jedinstven sistem borbe, medjutim nista specifisno nije detaljisano. Kako ce i sta ispasti, moracemo da sacekamo prolece 2009. ;)

Trebalo bi pomenuti i interesantnu cinjenicu da u igri nece postojati izbor aligmenta, mada ce nase odluke odlucivati o kasnijem toku igre. I to je to... Nikakve velike novosti, ima vec neko vreme kako je Bioware ovo najavio, i kako stvari stoje, igra ce izaci na prolece 2009. Znajuci trud i ulaganje koje Bioware unose u svaku svoju igru, ocekujem jos jedno njihovo remek delo. :)
 
Veceras izlazi trejler :) ovo ce biti prva igra u nizu i nosice naziv Dragon Age "Origins" Kazu da ce
Dragon age biti jedan veoma kompleksan RPG svet i najveci Biowareov projekat do sada,u buducnosti nas ocekuje jos naslova iz ovog serijala .
 
Poslednja izmena:
Oho, tu su vitezovi + neka orkolika bica - mmmm (odma' sam se setio Gothica :D), izgleda primamljivo :)
 
Poslednja izmena:
A jel neko video zmajeve na traileru? Ocekivao sam da bude jedno 2-3 komada kad ono sipak.
 
YES!!! Izometrijski rpg comes again!
A za sve ostalo je jos suvise rano komentarisati.
 
Ne samo izometriski, nego izometriski party based rpg, eee na to se dugo cekalo. Matematicki receno to je potreban uslov, a da li ce biti i dovoljan videcemo.

Po ovim screenshotovima grafika mi mnogo mirise na NWN2...
 
Poslednja izmena:
cisto da spomenem da je igra predvidjena i za konverziju na konzole nakon izlaska za pc... dakle ko zna sta ce na kraju bude :d
 
Pa bar nije konverzija sa konzola na PC, ovako ima vise sansi...
 
Ne samo izometriski, nego izometriski party based rpg, eee na to se dugo cekalo. Matematicki receno to je potreban uslov, a da li ce biti i dovoljan videcemo.

Po ovim screenshotovima grafika mi mnogo mirise na NWN2...

Ovi shotovi su daleko ispred grafike u NWN2 ako mogu da primetim.
 
jao ona treća slika me podsetila na Baldur's Gate :) sa onim žutim (u BG zelenim) krugovima
 
Poslednja izmena:
Nadam se samo da nije neki hack and slash, jer su me takve igre smorile za medalju. NWN 2 je zadnji dobar RPG koji sam igrao, ako ovo bude i malo slicno bicu srecan ( me happy :D).
 
Ovo deluje jako lepo :)
 
Au bem ti lebac...ovaj gameplay video stvarno lichi na nesto sto bi Baldurs Gate bio da su pre 10 godina imali danasnju tehnologiju :)
 
Opasno zanimljivo :D Stvarno lepo izgleda, konacno nesto stvarno "nextgen" a da nije totalno upropasceno. Posle toliko vremena party based RPG is certanly most welcome.
 
Poslednja izmena:
Stvarno izgleda kao pravi Baldur's gate naslednik (bar ovako na prvi pogled),jeste da je i BG i DA radila ista firma ali slican pristup izrade su trebali da upotrebe i nesretnici iz Bethesde kada su pravili Fallout3,mogli su lepo ovako da unaprdede igru slicno BG-DA ali ne....stvarno napravise Oblivion sa puskama (igra ne zasluzuje da se zove Fallout3,mnogo bi vise pristajalo TES4 Oblivion-Fallout mod) Ne mogu ni da zamislim da je npr: Bioware propao pre par godina i da je Bethesda uzela da pravi DA ili neki novi BG,groznooo,potpuno razumem fanove Fallout-a iako igru nikada nisam igrao.
 
Poslednja izmena:
Boga mi, ovo nisam ocekivao posle Mass Effecta! Preko potrebno vracanje na izometriju.
 
E što ste dosadni sa tom izometrijom. Ko je ovde igrao Witchera u izometriji?
 
Nazad
Vrh Dno