Šta je novo?

Dracula 4 - The Shadow of the Dragon

time

Slavan
Učlanjen(a)
02.07.2005
Poruke
5,511
Poena
480
igra se pojavila.vidim da nema tema pa reko da je otvorim :) ja sam je samo instalirao pa jos ne mogu izneti utiske.
[YOUTUBE]Ugm4osLZ4rQ[/YOUTUBE]
 
Nije u fazonu prethodnih delova. Nema slobode kretanja, nejasne su neke manuelne radnje.
Dobro je da postoji task lista sta treba da se uradi. Hot spotovi su vidljivi, sto je ok.
 
ne znam.meni su prva dva dela bila extra.treci je vec imao neke zagonetke koje su smarale i koje kad vidis pomocu walkthrough-a ukapiras da nemaju nikakvog smisla.mrzim kad zagonetke nisu logicne.
 
Shadow of Dragon je zaista bleda senka Drakule 3. Uspeli su da upropaste sve što su uradili u trećem delu. Ne preporučujem nikome igru iz prostostog razloga što vam treba više vremena da download-ujete i instalirate igru, nego da je pređete. Igra je nekompletna i na kraju, niotkuda, počinje reklama za peti deo, koji bi u stvari trebalo da bude Dracula 4, Part 2.

Igra je inače grafički lepo odrađena, zagonetke nedovoljno zanimljive (prosto naletite na neku zagonetku, kao da se ljudi trude da maltretiraju svet oko sebe).

Sve u svemu, pre bih ovo nazvao puzzle game, nego adventure game.
 
Nazad
Vrh Dno