Šta je novo?

Držač telefona za kola

Gledam ovaj Teyes već duže vrijeme.
Najviše me brine security strana, posto je Kinez i side load... Ko zna sta sve moze ga se uradi, pogotovo kada ti provale i ukradu uredjaj. Tako da definitivno ide poseban Google nalog na njega.
 
Krsteniji kinezi ne mogu da se sastave sa softverom, a ne ovo...

Ja i ne bih dirao fabriku, ako vec nemam podrsku za Android Auto sacekacu kad kupim novije auto.
 
Ја сам приметио да ми ти екрани и гимици само сметају у вожњи, кад возим хоћу да пратим пут и саобраћај, а не екран(е) са милион обавештења и информација које морају да се набадају на додир.
 
Što se tiče magnetnih, CELLY Ghost Super Plus mogu da preporučim iz ličnog i iskustva ljudi iz okruženja koji su ga kupili na moju preporuku.
Kvalitetne je izrade i ima 6 magneta. Služi odlično u i30, Astra J, Octavia i Yeti. Štipaljka jako steže rešetku ventilacije, nigde ne mrda niti sama otpušta vremenom.
U Škodi Yeti je preživeo razne offroad ture sa Note20Ultra i znatno težim S23Ultra. Kod oba sa pločicom samo ubačenom iza maske.
Lakše telefone bukvalno otima iz ruke :D
 
Krsteniji kinezi ne mogu da se sastave sa softverom, a ne ovo...

Ja i ne bih dirao fabriku, ako vec nemam podrsku za Android Auto sacekacu kad kupim novije auto.
A sta ti podrazumjevas pod krsteniji kinezi? Daj neki link.
Ovo sto sam ja gledao i spomenuo je rang 500€ uredjaj.
 
Nazad
Vrh Dno