Šta je novo?

Doom3 na 6cd-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma neka bude i na 10 samo da vise izadje:D

Nego, mnogo je jaka kutija ce bre da kupim original zbog nju;) :D :D

poz
 
ma treba vec jednom da pakuju te igre na DVD-u!!!
DVD-rom je sada vec oko 22 jevreja i moze ga svako imati, a i mediji su daleko kvalitetniji od CD medija :)
 
apsolutno podrzavam, nevidjeno smaranje je menjati toliko diskova tokom instalacije.
 
shtaps je napisao(la):
apsolutno podrzavam, nevidjeno smaranje je menjati toliko diskova tokom instalacije.

Slazem se sa tobom. Stvarno je dosadno menjati diskove tokom instalacije, pogotova ako igra ide na 4, 5 ili vise CD-ova (sto je postao obicaj novih igara).
 
cudoviste: Mmmmm, klopa .... :d
vojnik: Moram da budem na oprezu ... cinimi se da sam nesto cuo :p :-devil-:
doom3_1.jpg


If you're a massive Doom 3 fan then you're not going to like what's coming. My impressions of Doom 3 are almost wholly disappointing because I think Doom3 is going to be a very average game.
 
Poslednja izmena:
ToxiC je napisao(la):
ma treba vec jednom da pakuju te igre na DVD-u!!!
DVD-rom je sada vec oko 22 jevreja i moze ga svako imati, a i mediji su daleko kvalitetniji od CD medija :)

...i jeftiniji ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
@voodo NBG & maxer: smatrajte da ima ljudi na ovojem forumu koji imaju dial-up konekciju sa budjavih 38Kbsp na budjavim centralama, daklem no pic just link!!!! OK :)
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
haha, imash bolje komentare za screenshotove nego THe GaMe® :d :d :d
Hvala :D

ToxiC je napisao(la):
@voodo NBG & maxer: smatrajte da ima ljudi na ovojem forumu koji imaju dial-up konekciju sa budjavih 38Kbsp na budjavim centralama, daklem no pic just link!!!! OK :)
E pa i ja sam na obicnom modemu, jedino sto mi je veza 54Kbps ... a i slicica nije nesto velika :)
 
ljudi, kad prikaze jednu sliku, prikazace sve jer su u keshu a sa istog su linka...
 
i vise i taj linux bi mogao na 2 dvd komotno a ne po 7 cd-ova
 
Ha,Ha,Ha sta sam reko, 6+ cd-ova ili 1 do grše pun DVD.
 
ipak neće biti DVD

The game will ship on either three or four CDs. Despite the hopes of hard-core gamers, though, there will not be a DVD version of the game, id Software CEO Todd Hollenshead told CNN/Money.

"There's just not a compelling reason," he said, taking a break from a company celebration.

"I know some gamers are hoping to use the DVD players on their machines for something other than watching movies, but there are downsides," he said. "For us the cost of the goods and the cost of the replication and having to make two masters just isn't worth it."

vi sa DVD plejerima izvinite :d

p.s. shala mala
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno