Šta je novo?

Doom 3 problem na kraju

Dulio

Slavan
Učlanjen(a)
04.08.2005
Poruke
155
Poena
319
Imam veliki problem da ubijem onog velikog bika na kraju igre(ili to samo ja mislim da je kraj).Ova deonica me mnogo namuci a i staje me i dosta zivaca.Da bih bolje objasnio to je onaj veliki,koji ispaljuje rakete iz ruke,a ona ostala stvorenja samo izviru i grebu me.Pretpostavljam da mozda ima neka fora kako kada je trebalo ubiti onog drugog bika u paklu,pa je trebalo unistiti prvo tragace.Inace do tu sam stigao nekim liftom,pa kroz neke tunele.Nadam se da me razumete.
Hvala puno svima koji pomognu.
 
Fazon lezi u tome da treba 3-4 puta da ga roknes onim oruzjem soul cube (poziva se na Q ako se dobro secam).
 
Ako je kraj, a trebalo bi da jeste prema tvom opisu, jedino ga mozes ostetiti sa Soul Cube-om, rokni ga, zatim bezi i ubijaj ostale dok je ponovo ne napunis, pa opet, tako nekoliko puta i di ende
 
tacno tako samo soul cube-om moze da se ubije
 
Samo soul cube moze da ga ubije ali pre toga moras da rokas one morone koji izlaze iz jame. Kada on oslabi onda korisits coul cube
 
ne mora on da oslabi roknes ga valjda kad oces
i onda cekas da se soul regenerise
a te majmune sto iskacu samo treba da ubijes da oni nr bi tebe
 
na tim "majmunima sto iskacu" se puni Soul cube. Kada se napuni ispalis ga na "bika" i tako 3 puta!
 
Momci hvala vam puno.Presao sam.Nisam znao da se cube puni,nego sam ga cuvao za kraj(a nisam bio siguran da je to bas kraj).Ovako se prolazi bez mnogo problema.
Jos jednom hvala.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno