Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da otvorim sezonu. Po meni BTC vibrira +5% -5%, skuplja snagu da probije otpor na 49k. A posle toga... ko zna gde će da se zaustavi...
 
Moze on da skuplja snagu i ispod 40k. 😀
Ne bih imao nista protiv. Samo da mi prodju orderi i da ih sklanjam sa menjacnice. Necu vise da trejdujem sa BTC-om nakon toga. Nije vredno nervoze.
 
Moram da podelim tuđu pamet sa vama: "The first rule of bitcoin is not to sell" :)
 
Moram da podelim tuđu pamet sa vama: "The first rule of bitcoin is not to sell" :)
A u cemu je poenta hodlovanja? Od hodlovanja se ne zivi. Nikada nisam razumeo ljude koji samo hodluju do beskonacnosti. I da BTC dodje do 100k sta onda? Ja cu ih prodavati kada mi bude trebao kes ili kada mislim da je ok cena za to. Zelim da uzivam u blagodetima ovozemaljskog zivota a hodleri neka ponesu BTC u zagrobni. 😀😀
 
Ti razmišljaš realno i praktično. Neko ulaže u bitkoin kao vrsta sigurnosti za crne dane... Naravno da treba prodavati... ali koliko vidim bitkoin će jako brzo ući u opticaj kao novac, širom sveta... Tako da nema potrebe da ga konvertuješ... platiš bitkoinom, primaš platu u bitkoinima i slično :)
 
Setovao sam sada buy na 7.6 ako slucajno bude neko otresanje pred vikend.

Ocekivano otresanje.

Najnize sto ocekujem narednih dana je 41-42k pa posle toga ponovno testiranje 48k.

DOT order usao na 7.6.
Bicu spreman ako klizne i do 6.8 - 6.5 pa prodaja na 8.2.
 
Deluje kao da je samo malo zahladilo..vikend verovatno tapkanje, pa nova nedelja nova sreća, nekom manja, nekom veća.
 
Drugari, danas je u Americi praznik Martina Luter-a i berze su zatvorene.
U toku sutrašnjeg dana kad počne trgovački dan po svemu sudeći sledi VEELIKA korekcija, možda čak na ispod 40k.
 
Tako je :)
Ja sam postavio stepenaste order-e za ponovni re-entry, počevši od 37k pa sve do 34k
 
Videćemo. Ja ne diram ništa... Zezam se sa kenjkoinima...
 
Ma ja imam nekih 900Dot-a na 4.8 odavno, cuvam ga evo godinu ipo cini mi se.Dodah jos nesto sitno da bude 1k dota za 5k USDT-a ulozenog.Mogao sam sad da uzmem ~ x2 sad kad je bio 9.5 u jednom trenutku al sam oladio ruku.Ocekivan je pad posle hype-a, nek ode i na 5 opet, apsolutno me ne zanima.Krenuce to opet gore.HODL do smrti, pukovnik il pokojnik.
Altovi nisu dosli do bukvalno ni 30% od zadnjeg ATH-a, tako da nema mesta ni da se gleda berza, bar za mene.F&G index je pumpao do 75 sad je vec 59.. korekcija ide sigurno.
 
Video iz juna 2022, sve smo bliži raspletu i za sada su prognoze iz ovog klipa prilično tačne. Cena 12. juna 2022. je bila $26.500.

 
možda još jedan scam pump pre hada za btc...

već sam u long market puts(SPX derivatives)...i VIX derivatives long
 
Volume ne postoji, lako za manipulaciju a opet nema turbulencija.

Ocekivao sam jos jedno odbijanje od 48k ali kako dani prolaze, sve manje vere imam.
 
Danas citam na twitteru kako su BTC mineri skoro(ovih par dana) prodali oko 10k BTC-a , da se zbrinu finansijski pred Halving.Znaci moguce decline jos neko vreme.
EDIT :
Evo i na CB-ovom twitteru :

 
Zasto su prodali sad kad ce posle halvinga BTC na 150k?
Mogu da imaju milion razloga.Najgluplji moguci je upravo to.Pocetak je nove godine, kraj prosle.Mora da se svedu godisnji racuni i mozda se obnovi infrastruktura, ili pak da se doda jos "snage" da se vrate dugovi itd.Opet je pitanje kome su prodali.Ono sto znamo(navodno) je da su prodali i tu ima tacka.Kome sta, samo oni znaju..
 
Ako je BTC zaista u bull marketu, onda bi Eliotov impulsivni talas iz pet koraka trebalo da izgleda otprilike ovako kako sam nacrtao (zeleno).

Ja i dalje smatram da je ovo samo bear market rally, prema tome je korektivni talas, iz tri koraka, čime je rally već završen. Ako će da potpuno preslika mid-ciklus rally iz 2019, a Bitcoin mnogo voli da se ponavlja, onda bi sad trebalo da se muva negde u 30-40k opsegu, dok ga šira ekonomska kriza ne obori i tu treba da vidimo pravo dno za ovaj ciklus.

Screenshot from 2024-01-18 19-47-50.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno