Šta je novo?

Diskovi od 90+ minuta i cd recorderi

Aca je napisao(la):
Ja bih ipak pre uzeo LG 24x :p

:) Trebalo bi da ga covek sa CDRLabsa trenutno 'maltretira', kaze okacice test za par dana, a mi ocekujemo 'sve najbolje':), zar ne?
Da li ga vec ima kod nas?
 
Vince Carter je napisao(la):
Bane, evo (nadam se :)) poslednjih pitanja u vezi toga, da li se taj problem (sa JustSpeedom) javlja pri svim brzinama snimanja (npr 16x na noname) i najvaznije, da li preporucujes AOpen?

Prvo i prvo... od pochetka sam znao za te probleme, tj. josh od prvog kontakta, tako da sam svesno ishao na to. Uostalom na uporednom testu sam imao 11 pisacha, i mogao sam da biram izmedju AOpen-a i Teac-a (chak im je bila ista i cena kad sam ja uzimao), i odluchio sam se za AOpen. Glavni razlog mi je bio podrzani overburn.

Shto se tiche da li preporuchujem ili, to ti ne mogu reci. Prvo ne znam ni zashta ce mu biti glavna namena, koje cesh medije koristiti. Sachekaj test pa sam odluchi.

A shto se tiche pricha: "Ja chekam ovo ili ono...", dajte ljudi nemojte da ste naivni. Najbolji primer ako neshto chekate je ono shta se desilo sa NEC-ovom 24x. Ima toliko propusta da je uredjaj postao komedijashka verzija prethodnog 16x modela.

Uostalom, sad se radi quality test, tako da ce oni ono-shto-ja-imam-je-zakon-jer-sam-ga-ja-kupio-a-ja-znam-shta-kupujem konachno imati chime da se (ne)hvale.

Pored CDR-Info-a mi smo JEDINI sajt na Internet-u koji radi quality test. Na moju lichnu zalost, prvi test niej pokazao pravu moc ovog testa, ali se nadamo da ce u sledecim testovima stvari mnogo bolje stajati.

Bane
 
Sime je napisao(la):
Gde u eogradu mogu da se nabave ti 90min diskovi i koliko kostaju?

432043. Kod Vukovog sponekia.
Na 100 komada je 0.75 (bez kutije) ili nesto slicno....
 
Bane je napisao(la):
Shto se tiche da li preporuchujem ili, to ti ne mogu reci. Prvo ne znam ni zashta ce mu biti glavna namena, koje cesh medije koristiti. Sachekaj test pa sam odluchi.

OK, shvatio sam:), a sada stvarno poslednje pitanje u vezi AOpena, obecavam.:) Da li se mogu snimati noname diskovi (bilo koji) 16x bez problema/ogranicenja, dakle kao na LGu, a za razliku od NECa? Mislim da li tu Just Speed pravi neke probleme, tipa ne dozvoljava 16x i sl?

Max? Bane?

Hvala:wave;
 
Meni bas i odgovaraju CD-i na stapicu, kom. 100, 90 minutnih, pa ako ih ima negde...
 
A+ je napisao(la):
Meni bas i odgovaraju CD-i na stapicu, kom. 100, 90 minutnih, pa ako ih ima negde...

pogledaj 2 posta iznad --->432043 - Slobodan (kod Vukovog spomenika)
 
Nazad
Vrh Dno