Šta je novo?

Disciples 2

nego, znate ono da kad igrate sa demonima u pozadini ide ono enchantovanje i oni neki "ceremonijalni" glasovi

e sto obozavam to, zbog tih glasova sam odlucio da ucim latinski :D

p.s. ozbiljno mislim...
 
gx-x je napisao(la):
mi smo igrali MP kod nas u igraonici i to smo igrali dosta dugo. treba uzeti neku veliku mapu, pa nek pobedi bolji ! JA sam sa undedom uvek sio (ne bas uvek al dobro). Glavna je fora sto smo mi igrali tako sto smo importovali heroje u MP ! (znaci nabudzene heroje iz kampanja) svako zvog pa sibanje. Thief-ovi jesu zeznuti al ako moze protivnik da ih kupi mozes i ti tako da ste na istom on tebe ti njega, jos bolje ti njega pa mu po otimas resurse da on tebe ne moze ;) Inace ja sam razvio taktiku da mi je bolje da imam dva ona shade-a (zaboravih vec kako se zovu, duhovi na pocetku) koja na kraju rade mass paralize. Dva zato sto moze da se desi da jednoj ne uspe, pa onda igra druga, kad su svi paralizovani damage vise nije toliko bitan :) malo po malo (a nije bas malo sa undedima i onim spodobama u prvom redu) i gotovo. Glavni gradovi se osvajaju tako sto su cuvari konstatno u paralizi, odnesu ti mozda prednje dve jedinice i posle toga su mrtvi. Sa dva mass paralize, mozda ne izgubis nista ! Sa humanima i patuljcima nikada nisam igrao.

E sad ovako... Glavni je problem sto bi svi hteli da importuju svog undead heroja, ali nazalost svako mora da ima svoju rasu (za razliku od heroja III).
Uuuu da... "dva shade-a" je najjaca taktika koju sam ikada koristio, dakle u drugoj nedelji sam ubijao zmajeve i tako dizao jedinice za po nivo. Po mojoj proceni razvijes se bar cetiri puta brze od ostalih (zavisno od mape a nikad ne igramo budjave). Ali ako neko pocne da ti baca magije na heroja oni prvi zginu tako da sve zavisi od pravila koje postavite.

Ja imam UD heroja lvl 97:
- MAX kretanje kroz mapu (ne letenje).
- MAX inicijativa.
- damage 300 (maksimalni za obicni disciples 2) na svih 6 protivnickih jedinica + paralyse (artifact) + 50 % damage-a koji napravim ide meni na health.
- armor 90 bez napitaka (inace maksimalni u ovoj igri).

Zamak dobijam samo sa herojem i ne moram da koristim paralyse, cova u zamku meni nanese 25 damage, a ja njemu 30 i jos se izlecim za 15.
Ako neko importuje bas jakog heroja tada budzim vojsku pa tek onda ponovo zamak.
Inace partije sa ovim herojem traju maksimalno 17 dana (u igri) na najvecoj mapi.

Napisi ako mislis da postoji nacin da se ista suprostavi ovom heroju.

I dalje stojim iza toga da su heroji III zakon sto se tice multiplaya.
 
pa ne postoji sto se mene tice posto sam i ja unded i moj heroj je isti takav,a ne mogu dva undeda :)
 
Bash sam sinoc skinuo Disciples II Gold Edition nakon razocarenja trecim delom... Voleo bih da je samo graficki unapredjena i da nista drugo nisu dirali..
 
ма нема потребе ни за мењањем графике!
 
A dobro mislio sam na prilagodjavanje wide rezolucijama, kao i malo doterivanje detalja (kao recimo remake Monkey Islanda), eventualno ubacivanje jos koje nove jedinice i zabava bi bila neverovatna! :)
 
Nazad
Vrh Dno