Šta je novo?

Dilema

damirbaj

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
18.01.2004
Poruke
1,196
Poena
349
Perimeter
Angels VS Demons
Nitro Family
True Crime:streets of L.A.
Race driver 2
Thief deadly shadows
Manhunt

Zanima me koje od ovih igara su iole dostojna kupovine.
THX
 
damirbaj je napisao(la):
Perimeter
Angels VS Demons
Nitro Family
True Crime:streets of L.A.
Race driver 2
Thief deadly shadows
Manhunt

Zanima me koje od ovih igara su iole dostojna kupovine.
THX

TOCA Race driver 2
Thief deadly shadows
 
Ima da se nakupuje race drivera za 50€ :)
 
sta je uopste Angels VS Demons?
 
neka strategija, kako kaze info u nfo fajlu :)
 
Miroslav je napisao(la):
neka strategija, kako kaze info u nfo fajlu :)

Hahahah....kakva crna strategija...Igra je tipa UT2004 ali sa Andjelima i Djavolima!!!! :laugh: :d
 
Igra je tesko sr*nje,kao biras bebu andjela ili bebu djavola pa se peglas sa onom drugom,prosto me je bilo sramota sta sam ja uzeo -a po naslovu sam se nadao da je neki RPG :S:
 
:d :d :d boze
 
crni humor, ko je izdao to cudo?
 
Milan82bh je napisao(la):
Sta si se uvatio za tu TOCU ko' pijan plota! :)
btw
Kakav je SOLDNER?

Popljuvase ga zestoko na stranim forumima... prosto neverovatne provale besa, vracaju ga u prodavnice,... itd. Steta.
Navodno je podnosljiv u multiplayeru...
 
Perimeter - RTS nije los, malo drugaciji, ali nista posebno, narocito u pogledu grafike... za sada je ima samo na dvd, tj. cd ripovi su sakati, tako da ako nemas dvd bolje preskoci
Angels VS Demons Podnosljivo glupa igra
Nitro Family -sr****, ides i pucas, a zenska sa bicem ti je na ledjima, engine za igru star jedno 100 godina
True Crime:streets of L.A. - malo sam ga igrao, potseca na GTA, bice sigurno hit
Race driver 2- nemam ga pa ne mogu da pricam
Thief deadly shadows-dobar je ali ako imas neku graficku starije generacije pisi propalo, inace je radnja dosta povezana sa ranijim delovima, sve u svemu dobra sunjacina, lepo je sto je ima i na DVDu
Manhunt-jako dobra igra, dosta morbidna, mnogo sunjanja, scena nasilja, dugacka, sunjanje nekad umara... ali i pored toga obavezno odigrati...

Zanima me koje od ovih igara su iole dostojna kupovine.
Sve u svemu po meni ove:

Perimeter
True Crime:streets of L.A.
Thief deadly shadows
Manhunt
a za TOCA vidi, ako ti 40-ak jedinica nije problem ti uzmi pa pisi kakva je.
 
Vince Carter je napisao(la):
Ima i za 39€ incl. P&P. :)

Ima je za 26€ incl. P&P u Engleskoj, ali shalju samo u zemlje evropske unije :)
NIje ni bitno, provaljen je chak i bez c*acka, pa samo da nabavim image :)
 
Da ima ga vec izvesnog vremena na netu, ali nesto manjka ostatak, pa da se to lepo zapece.
 
milos1985 je napisao(la):
Perimeter - RTS nije los, malo drugaciji, ali nista posebno, narocito u pogledu grafike... za sada je ima samo na dvd, tj. cd ripovi su sakati, tako da ako nemas dvd bolje preskoci
Angels VS Demons Podnosljivo glupa igra
Nitro Family -sr****, ides i pucas, a zenska sa bicem ti je na ledjima, engine za igru star jedno 100 godina
True Crime:streets of L.A. - malo sam ga igrao, potseca na GTA, bice sigurno hit
Race driver 2- nemam ga pa ne mogu da pricam
Thief deadly shadows-dobar je ali ako imas neku graficku starije generacije pisi propalo, inace je radnja dosta povezana sa ranijim delovima, sve u svemu dobra sunjacina, lepo je sto je ima i na DVDu
Manhunt-jako dobra igra, dosta morbidna, mnogo sunjanja, scena nasilja, dugacka, sunjanje nekad umara... ali i pored toga obavezno odigrati...

Zanima me koje od ovih igara su iole dostojna kupovine.
Sve u svemu po meni ove:

Perimeter
True Crime:streets of L.A.
Thief deadly shadows
Manhunt
a za TOCA vidi, ako ti 40-ak jedinica nije problem ti uzmi pa pisi kakva je.
Uzeo sam Perimeter i Thief deadly shadows i zadovoljan sam.
True Crime:streets of L.A. necu da uzimam previse je bagovit (steta,igra je mogla biti hit),a Manhunt iako nije bas kvalitetan,uzecu ga zbog morbidnog nasilja.....hell yeeeeeeeeeah
 
damirbaj je napisao(la):
Uzeo sam Perimeter i Thief deadly shadows i zadovoljan sam.
True Crime:streets of L.A. necu da uzimam previse je bagovit (steta,igra je mogla biti hit),a Manhunt iako nije bas kvalitetan,uzecu ga zbog morbidnog nasilja.....hell yeeeeeeeeeah

True Crime:streets of L.A. nije uopste bagovit.
Potrebno je samo da se u Device Manageru disebluje virtual drive ako ga
imas.
 
Nije tacno da True Crime:streets of L.A. nije bagovit...procitaj koji review za tu igru
 
Igricu sam instalirao pre 3 dana, kada se pojavio nocd crack, tako da nisam stigao da je detaljno testiram.
Inace, moj komentar da nije bagovita se odnosio na to da sam mislio da pod bagove mislis cesti izlazak u Windows u toku igre sto je posledica ne diseblovanja virtuala.
P.S.Igrica nije ni blizu kao Gta ali moze da posluzi kao njegova privremena zamena do izlaska novog Gta.Njen najveci plus je multiplayer.
Za sada neke bagove nisam primetio.
 
Nazad
Vrh Dno