Šta je novo?

Diablo II Resurrected

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
20,016
Poena
1,455
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 4070super founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white, cream soda switches, gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet


 
Šuška se odavno o ovome.

Odlična ekipa (Vicarious Visions) radi remaster tako da mislim da nema zime.

Što bi rekli MY BODY IS READY!
 
Poslednja izmena:
Šuška se odavno o ovome.

Odlična ekipa (Vicarious Visions) radi remaster tako da mislim da nema zime.

Što bi rekli MY BODY IS READY!
Ako nisu oni koji su radili WC3 Reforged sve moze (ne secam se imena tih koji su zeznuli igru:)).
 
Nisu. ;) Vicarious Visions su odradili odličan posao sa Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i Tony Hawk's Pro Skater remasterima, tako da... Looking forward to it. :)
 
^ Kakav noob performans na 2:26, ko još sa necromanserom koristi teeth skill, bone spear all the way...

EDIT: Mislim da je D2 jedina igra koju sam prešao sa svim klasama bar jednom, čak i sa onima koji mi uobičajeno ne leže, tipa mage...
Sećam se da mi je fetiš bio da igru pređem a da nikad ne poginem...
 

Ovde se možete prijaviti za Technical Alpha
 
Spreman kao zapeta puška
 

Prilozi

  • Screenshot_20210220_143105.png
    Screenshot_20210220_143105.png
    44 KB · Pregleda: 84
Da zele i da se potrude ne verujem da bi ponovo uspeli da naprave nesto kao Wc3R.
 
Moj najveći strah je da će 1) biti always online i 2) da posle neće moći da se igra OG D2 kao što su uradili sa WC Reforged. Ali, rekli su da moći da se igra offline, tražiće samo online autentifikaciju na početku i moći će i dalje da se igra stari D2. Mada, možda se i predomisle, ko zna...
Ah da, i modovi. Ali nisam čuo da su pomenuli modovanje, onaj tutuban Llama ne igra modove pa se nije ni setio da pita...

Šta znam, deluje ok. Ako mogu da izbegnem, neću da im dajem pare. Valjda će scena naći načina da zaobiđe online autentifikovanje...
 
imas onaj video od 45min :)

imaces offline i online chars
 
Prijavio se za alphu.
 
Ok, Blizzard je potvrdio podršku za modovanje:

Jedna briga manje...
Baš me zanima šta će Median XL tim da uradi s rimejkom...


Minimum requirements:
  1. Processor: Intel Core i3-3250/AMD FX-4350
  2. GPU: Nvidia GTX 660/AMD Radeon HD 7850
  3. RAM: 8 GB
  4. HDD Space Requiried: 30 GB
  5. Resolution: 1280 x 720
  6. Operating System: Windows® 10
Recommended specifications:
  1. Processor: Intel® Core i5-9600k/AMD Ryzen 5 2600
  2. GPU: Nvidia GTX 1060/AMD Radeon RX 5500 XT
  3. Memory: 16 GB RAM
  4. Storage: 30 GB
  5. Resolution: 1920 x 1080
  6. Operating System: Windows® 10
Košta 40$ na preorderu.
 
Poslednja izmena:
Moj najveći strah je da će 1) biti always online i 2) da posle neće moći da se igra OG D2 kao što su uradili sa WC Reforged. Ali, rekli su da moći da se igra offline, tražiće samo online autentifikaciju na početku i moći će i dalje da se igra stari D2. Mada, možda se i predomisle, ko zna...
Ah da, i modovi. Ali nisam čuo da su pomenuli modovanje, onaj tutuban Llama ne igra modove pa se nije ni setio da pita...

Šta znam, deluje ok. Ako mogu da izbegnem, neću da im dajem pare. Valjda će scena naći načina da zaobiđe online autentifikovanje...
Cisto sumnjam da ce ActiBlizz da dozvoli da ne bude always online. Ja igram D3 aktivno i mogu da kazem da po sezoni sigurno vise desetina puta umrem jer igra "stucne" zbog servera(mada je i moja mreza malo losija). Sad kad igra "stucne" kod mene, to ne znaci da "stuca" na njihovim serverima i posto u ocima servera moj lik sve to vreme stoji i ne radi nista, logicno da pogine.

Na osnovu ovog clanka dodace gamepad compatibilnost i deljenje progresije(predpostavljam i likova) sa konzolnom verzijom. Ne znam kako su to zamislili. D3 za konzole dodirne tacke nema sa pravim D3 i gamepad podrska u pravom D3 ne bi ni u ludilu bila moguca, a predpostavljam da D2 nije laksa igra od toga.
 
Biće always online za multiplayer i offline za singleplayer.
Razdovejeni karakteri u ta 2 moda, naravno.
 
E to je odlicna vest...nikad multi, uvek solo single (y)
 
40 je classic d2
60 je sa lord of destruciot

50 je sa lord of destruction ako se ima originalni d2 lod na nalogu (pretpostavljam, posto imam i tu opciju za kupovinu)
Ček, gde to piše? Koliko vidim $60 verzija sadrži D3 sa svojom ekspanzijom i da je to razlika.

LoD bi trebalo da bude u $40 verziji?
 
Ček, gde to piše? Koliko vidim $60 verzija sadrži D3 sa svojom ekspanzijom i da je to razlika.

LoD bi trebalo da bude u $40 verziji?
Ja sam procitao negde da je Switch verzija $60.
 
40 je classic d2
60 je sa lord of destruciot

50 je sa lord of destruction ako se ima originalni d2 lod na nalogu (pretpostavljam, posto imam i tu opciju za kupovinu)
Two Games in One

Diablo II: Resurrected includes all content from the four acts in Diablo II and the one act from its expansion, Diablo II: Lord of Destruction. The expansion also comes with a host of new content including two additional playable classes, new items, runes and runewords, ethereal items, and more.
 
osynj2g66xi61.jpg
 
Ladder-only Items, rune words i event-ovi u SP-u, da li je neko pročitao nešto o tome kojim slučajem?
 
Nazad
Vrh Dno