Šta je novo?

Devil May Cry 5

Masterchief

Čuven
Učlanjen(a)
31.12.2003
Poruke
377
Poena
619
About two weeks ago, Capcom revealed its E3 2009 lineup, which includes titles such as Lost Planet 2, Dead Rising 2, Dark Void, Resident Evil: Darkside Chronicles and so on. One of their mystery titles has recently been uncovered - Tatsunoko vs. Capcom. Apart from that the company also has a long-rumored second unknown project currently under way.

Curios Gamer claims they've heard from a source that the second title will be Devil May Cry 5. Word has it that the developers are aiming for PC, PlayStation 3 and Xbox 360 platforms, in addition to it the Nintendo Wii. The source says Capcom intends to unveil a 1:32 min teaser trailer giving us the release date for the game. Sadly, nothing will be shown beyond that.

With the way things are at Capcom right now, Devil May Cry 5 seems like a logical course for the company's popular franchise. Also, we really enjoyed both the console and PC versions of DMC 4, so here's hoping for a worthy sequel.

SOURCE: Actiontrip
 
Poslednja izmena:
Ako ne igras kao Vergil, ne zanima me.
 
Poslednja izmena:
Dante ili Nero. Mada bilo bi im bolje da odrade reboot i krenu pricu iz pocetka.
 
Dobro je pa nije omaleni ćelavi crnac sa bradicom :d
 
340x.jpg
 
I jos mesaju ovo i punk. Tuga :(.
 
Jel ovaj like ima šminku ili wtf? I kosica... joooj. Kriza srednjih godina mora da gadno drma kad se namerno trudi da tako užasno izgleda. :D
 
Bas smesan lik,ali nije ni bitno ....volim DMC serijal,tu sve prshti od akcije :banana:
 
Ma samo nek Capcom izbaci to za PC, naravno sa zakasnjenjem od 6meseci ali nek izadje!!
 
cek i kad izlazi jel se zna?
 
Ja OBOZAVAM DMC serijal. Prica je extra i likovi su bas cool, kao i potezi koje izvode. Volim da igram Dante-om. Ali ovo... place mi se sta su napravili od igre. :( Uopste mi se ne svidja to sto resetuju pricu, a ima jos puno toga da se objasni. A ne svidja mi se ni novi izgled Dante-a koji je presao iz jedne u drugu krajnost (bela-crna kosa, lep-ruzan lol). Sve u svemu... fail, na moju veliku zalost.

Edit: Igracu je (ako izadje za PC), ne kazem da necu, ali ovo je veliko razocarenje za mene.
 
Poslednja izmena:
Steta.. Stari Dante je bio zakon! A ovo.... Zalosno
 
Sta prica ovaj mamlaz kakav underground.Emo je ono najveci mainstream.Treba da naprave debelog celavog lika koji ima bradu do pupka i slusa dubstep/crackhouse ako su do nekog "underground-a"
 
Prevelika je slicnost u izgledu izmedju ovog novog Dantea i creative director-a ninja teory. Ko li je tu koga kopirao.

http://www.gametrailers.com/video/tgs-10-devil-may/704980

Vec je receno na prethodnoj strani. Po svemu sudeci, izgleda da su hteli iz zezanja da naprave Dante-a po liku ovog, a nekom se dopalo pa je ostalo. :D

 
Video sam na prethodnoj strani, ali sam zaboravio. :p

Zamisli da im je creative director bio celav...
 
novi dante pusi fuj :(
 
Pa i kauboji i partizani puse pa su kul ali ovaj dante :vomit:
 
Poslednja izmena:
Evo ga Dante

pLNgZ.jpg
 
Uhh ovaj je jos jaci lik od onog odgore :d:d:d
 
Nazad
Vrh Dno