Šta je novo?

Demon's Souls

Ja sam koristio sledece:
Thief's ring + Soul forma + setnja u gacama (tako si najtisi)

-sakrijem se iza prvog stuba i magijom ili strelama poskidam sve rusevine na putu do sledeceg stuba
-pretrcim kad zmaj ne gleda
-ponovim sve kao sa prvog stuba

jedini problem je sto tako ne mozes da izrokas poslednje rusevine na donjem nivou... tu moras da budes brz i da ih u hodu razvalis... inace, kao sto rece Marko, to je jedan od laksih boss-ova
 
Aj nek neko napravi anketu koji vam je boss najtezi u DS ? :D Ili cu ja, bas me zanima.

Najtezi: Old king alant (bez kurvinsih fori , vec cist fajt :p ) ...Flamelurker je isto bio zajeban (dok nisam provalio kako da ga zaglavim)... Maneater zna isto ako se ne koristi firestorm, da zeza.
 
Poslednja izmena:
Aj kad nece niko ja cu da napravim. :D

Cekaj bre ne moze anketa u okviru ove teme ? :trust:
 
Flamlurkera sam ubio iz prve cim sam uzeo Blessed Mace. Uz pomoc Thieve's Ringa se sakrijem iza stuba, pridjem mu iza ledja i razbijem ga magic damageom.

Ubio sam i Dragon Lorda. Nista posebno, mada mi je drago sto sam ubi Primeval demona, pa sam otkljucao 1-3 koji mi je ipak za sada dosta tezak. Kogu da ubijem vecinu protivnika, ali se dosta namucim.

Probao sam 3-1 i smorio se skroz. One letece nakaze me unistavaju, a nagrada je nikakva.
 
eeeehehe da vidis na ng+ , da li ces moci na istu foru da ga ubijes ;) Flamelurker tada nece biti tako blesav, da vidis kako poludi kad mu skines vise od 60% healtha ;)

@marli - zasto otvarati novu temu kada cemo ionako nas 3~4 da glasamo :p
 
Pa zar nas nije bar 20tak igralo Demons Souls ?
Nije popularna kao CoD, ali je se ipak proculo za igru.
 
Za letece samo nauci gde se nalaze... Sa Lava bow mozes lako da ih skines sa distance... I pazi kad se mlatis na stepenicama :D Sto se Flamelurkera tice, on mi nikad nije bio veci problem... Samo bezim i sakrivam se iza stubova i rokam ga iz potaje... Za Maneatera nije frka kad imas Firestorm (kao ni za dosta protivnika)... BTW jednom sam uspeo da drugog Maneatera zaglavim tako sto sam pobegao do druge magle (tamo gde se ulazi za 3-3) a on je opstao zaglavljen negde pored mosta... Nije me ni napadao :) Nemam pojma sta sam tacno uradio...
 
Maneater je stvarno najgori boss, ne toliko zbog tezine vec zbog mesta na kom se koljes sa njim. Zaginuo sam hiljdu puta tamo. :(
Kad bi birao najtezi fajt to bi bio sa onom zenskom (bese Selen Vinladn ? ) u 5-2 u mocvari.
 
@marli - nebitno koliko nas je igralo , bitno je koliko nas se jos uvek seca igre ;)

@vampir - zna maneater da zaglupi neki put i meni se zaglavljivao na onim stubovima, ali sam ga uglavnom ubijao sa thiefs ringom i ojacanim katanama. Koristio onu vatrenu strukturu izmedju dva zamagljena prolaza , kao barijeru. Ali znaju i njih dvojica da te uhvate u masinu... samo tako..
Uglavnom iskustvo zavisi od toga kako si odlucio da razvijas lika. Drukciji protivnici nam mogu biti tezi ili laksi ,sto retko koja igra zna da ima tako dobro izblalansirano :)
 
Meni je Tower Knight ostao u najgorem secanju jer tada jos nisam kontao igru i pri prvom prelasku sam hteo da zapalim disk ali samo zato sto su me danasnje igre navikle da igram bez bez cimanja i izazova. BP Selen Vinland mi je bila gora od vecine boss-ova, imao light armor i blueblood sword i naviko sam da djuskam oko protivnika a u mocvari nema roll-a. Kao sto rece Marko, u zavisnosti od izbora lika i opreme patnja igraca je na drugacijim mestima ali su je svi okusili :)
 
Da... I meni je mocvara bila smrt... Ubi me sto nema roll... A secam se da sam 4-x igrao i sa dva maca... Samo se kotrljas oko glupih kostura i ne mogu ti nista... Izuzev crnih, ali njih samo namamis, sacekas da skoci na tebe i u poslednjem trenutku ga zveknes sa Firestorm... :D
 
ah taj firestorm ... univerzalni lekic :p
 
@ragnarok ostavi ti 1-3 za kasnije mislim da neko vec napisao iznad da igras prvo 4-1, 4-2... i sa tim se u potpunosti slazem
ja sam cak dosta vremena proveo na 4-4 farmujuci na onim mantama da podignem level za Strenght. imas neka oruzija kao shto je white bow koji zahtevaju vecu snagu da bi mogli da se koriste
meni najtezi old king alant .. posteno nisam ga ubio u fightu nego trazio po netu onu "funjarsku" foru odmah od vrata strelama
 
Poslednja izmena:
Suprotno vasim predlozim, prvo sam zavrsio 1-3. Probao sam klasicno da ubijem bossa, ali me je ubio posle 1/3 healtha. Onda sam u 1-2 oslobodio onog lika koji mi je pomogao da ga ubijem iz prve. :)

Sklopio sam Meat Cleaver i sada i Mirdan Hammer Blessed +1. Napao sam Old Kinga i uzeo mu mac, ali jos necu da probam da ga skroz ubijem. Gledam da mi Faith bude na 35+, da dodam barem jos jedan faith upgrade na Mirdan, pa da onda probam. Cini mi se da mu presporo pravim damage.

Sada cu da se posvetim 4-x svetu da ispeglam soul level, a onda cu na 5-x da se bacim da zavrsim barem par faith upgradeova.
 
Obavezno iscitaj gde se nalazi kamenje... U 5-x svetu imas dosta Pure i Chunk-ova koji ce ti trebati...Ako se dobro secam, ona mocvara sa bebama na 5-3 je bila puna kamenja :)
 
Poslednja izmena:
blessed build ti se ne isplati. Ja imam takvog lika napravljenog za pvp , i iako se tesko ubija (zbog regeneracije healtha) oruzja su dosta slaba cak i max nabudzena ( + sto ih ne mozes ojacati magijama :p )

Ako hoces oruzja koja nanose magicnu stetu , nabavi pureblood ds (maiden astria) i napravi Blueblood Sword. Ojacavaj ga uvek sa Light Weapon magijom (koristeci Insanity Catalyst ) Naravno , moraces i odgovarajuce skillove da boostujes da bi izvukao max iz njega :)

Obrati paznju na linkove u postu.
 
ali zato prokleti ,*srani, *ebeni,glupi pure bladestone nece da se pojavi vec 3 dana
ufff dodje mi da skuvam ovaj disk :mad::wall::crash::wc::lupko::rupa::(:(:(
 
Zavrsih pre par dana igru. Legla mi je bas ali je ovo ubedljivo najlaksa souls igra iz njihove kuhinje. Mada nisam igrao original pa ne znam sta su sve menjali u rimejku.

Sramota je sto Bloodborne nije dobio bas nikakav update za ps5, jako je skrnavo i lose iskustvo na 30 fps. Ali je zato surov i za pocetak ginem kao lud.

Izvinjavam se za nekro post.
 
mnogo je lakši remake od ps3 verzije.
probaj preko rpcs3, radi u 60fps, bolje od originala.
 
Probacu jer ovo na ps5 ne mogu da igram.
Sa rpcs3 se nisam nesto naigrao, tj. konstantno su posle nekog vremena pucale igre. Jedino sam mgs3 zavrsio bez problema.
 
Sunce ti, koliko sam zardjao sto se tice igara, tek sad vidim.. Uzeo skoro da igram Demon's Souls, mislim da nikad tezu igru nisam igrao. Ova igra te bukvalno kaznjava za najmanju gresku :D
 
Slucajno sam quit tokom animacije kad ginem.. sutradan usao u igru nastavio ispred fog-a i boss fighta.. :( To mi je srusilo sneska.
 
Nazad
Vrh Dno