Šta je novo?

Death Stranding 2

Opet ce da kasni za PC?! O, mamicu im...
 
Upravo najavljeno. :) Najverovatnije par godina daleko, plus godinu dana kasnjenja za PC (kao za prvu igru).


Ludnica...
Na osnovu trejlera mi se čini da će biti malo više akcionih sekvenci, pa bi bilo dobro da porade na borbenoj mehanici, koja je bila baš prosečna u DS1, i ohrabrivala igrača da izbegava neke frontalne sukobe...
 
Treba da izadje u isto vrijeme za konzole i pc, ne vidim razlog za toliko kasnjenje - ista stvar kao i sa EPIC ekskluzivama. Mozda to i nije provjerena informacija?
 
Treba da izadje u isto vrijeme za konzole i pc, ne vidim razlog za toliko kasnjenje - ista stvar kao i sa EPIC ekskluzivama. Mozda to i nije provjerena informacija?
Razlog je finansiranje od strane Sony-a.

Ludnica...
Na osnovu trejlera mi se čini da će biti malo više akcionih sekvenci, pa bi bilo dobro da porade na borbenoj mehanici, koja je bila baš prosečna u DS1, i ohrabrivala igrača da izbegava neke frontalne sukobe...
Deluje tako. Ovi su neka nova frakcija neprijateljski nastrojeni (za sada).
Ja očekujem sve podignuto na viši nivo u odnosu na prethodni deo. Čak mislim da akcenat neće biti na kurirskoj službi. Kojima je nepredvidiv. Baš je sinoće rekao da je promenio scenario od nule dok je bio zatvoren zbog Korone :)
 
Samo je receno da rade igru za PS5, imaju oni neki dil sa Sonijem.

Znaci realno postoje dve opcije - izaci ce i za PC sa kasnjenjem ili nece uopste izaci za PC.
Druga opcija je skroz nerealna, uzimajuci u obzir da je kec kasnio "samo" 8 meseci i pritom ima odlicnu prodaju do danas.
 
Ne znam cemu drama.
Izlazi sigurno i za PC sa kasnjenjem, Kojima je insistirao sa exec-ovima iz Sonija kada je radio i na kecu da ne bude PS ekskluziva, odnosno da bude timed.
Cak sta vise jedan je od glavnih razloga sto dobijamo verovatno sve PS ekskluzive na PC-u, pre ili kasnije, jer ih je ubedio ubedio da portuju naslove.
Naravno da ih je i lova motivisala uz relativno mali trud oko portovanja, ali niko ranije nije mogao da ih na to nagovori.

Btw.
Koje trolovanje Sonija sinoc na TGA, MS nije imao ni jednu ekskluzivu za XBOX i onda ona scena Crash Bandicoot-om i kamera ka Spencer-u sa kezom na licu... :)
Inace tacno sam znao da GoTY ide Elden Ringu kada je Miyazaki bio u publici i da ce GoW da pokupi vecinu ostalih kao utesnu nagradu.
 
Haha Microsoft, tolika firma, a nula igara da ponudi... Nikad i nece da imaju krstenu eksluzivu.
Inace GOTY trebao realno GoW-u, Eden Ring meh..
 
Samo je receno da rade igru za PS5, imaju oni neki dil sa Sonijem.

Znaci realno postoje dve opcije - izaci ce i za PC sa kasnjenjem ili nece uopste izaci za PC.
Verujem da ce izaci za PC, posto je to izgleda Sonijev plan. I nemam nikakvih problema sto ce doci kasnije, sa svim potencijalnim DLCevima i, nadajmo se, utegnuta. I onako imam previse igara na cekanju, a premalo vremena...

Penzijo, cujes li, mmcuti!
 
Prvi trejler za prvi DS je izasao 2016e a igra novembra 2019e. Znaci ne ocekujte DS 2 pre kraja 2025e
 
Samo što je Kojima Productions sada duplo veći i ponovo potpomognut Sony-em.
 
I prilicno dobro su upoznati sa Decima endzinom...
Horizon FW nastavak je mnogo brze izasao nego sto je mozda trebalo, ocekivalo se negde mid EOL (posle izlaska ps5 pro) ili pred kraj, ne bukvalno na samom startu PS5 ere. (zato je mozda i malo generican, jer deluje "pozuren")
Isto je vazi i za GoW: Ragnarok, tek posle PS5 pro je bilo za ocekivati uzeci u obzir da je prvi deo izasao 2018.

Ja iskreno ocekujem da Sony doda malo gas naredne dve godine i krene da izbacuje naslove koje ce da iskoriste potencijal PS5 (nazalost i otpise ps4 podrsku), jer ovo do sada je vrlo mlako.
Za ocekivati su sigurno novi Uncharted, Ghost of Tsushima 2, FFVII remake 2...
MS i Xbox nista ne izbacuju, tu se isto nadam da iskoci nekoliko dobrih naslova naredne 2-3 godine koje cemo videti i za PC.
 
Vredi li odigrati prvi deo, trazim igru koja ce mi vratiti zelju za single player igrama ali ne vredi, sve me smori posle pola sata..
 
Ako ti se svidja tip igara u kojima dosta pesacis, penjes se, prelazis potoke i recice po prelijepim predjelima od tack A do tacke B, bez previse akcije onda vredi odigrati. :)
 
Mislim da će te i DS smoriti. Ovo je igra tipa ili je voliš ili ne. Meni je lično legla. Probaj ali ne na pola sata.
 
Ako ti se svidja tip igara u kojima dosta pesacis, penjes se, prelazis potoke i recice po prelijepim predjelima od tack A do tacke B, bez previse akcije onda vredi odigrati. :)
Uz konstantnu pretnju u pozadini ako zađeš gde ne treba. :D

Slažem se sa Alex-om inače, voliš ili ne. Na kraju krajeva ja sam na početku sumnjičavo krenuo sa igrom i jedno 2h mi nije bila nešto (Kojima's gonna Kojima) ali posle kada pohvataš šta i kako, postaje zanimljivije. Bukvalno kurir simulator tokom Covida. :D
 
Vredi li odigrati prvi deo, trazim igru koja ce mi vratiti zelju za single player igrama ali ne vredi, sve me smori posle pola sata..
Najplastičnije objašnjenje je Euro Truck simulator na nogama. Meni je savršeno legla, ali nije za svakoga.
 
Pa to sjajno zvuci :)
 
Ali igra izgleda kao neka teška depra :)
 
da, ali što reče jedan ortak, ovaj svet mi je dovoljno mračan da bih ga dodatno mračio nepostojećim svetom :)
 
Najgore je kad odgledaš trailer i kad končano dobiješ mali hype a onda te lupe sa datumom. 2025. Daleko.
 
Preludi su ovi japanci, ova lutkica se kao pomera u stop-motionu, zasto :D Kad bi rec "random" pretvorio u igru :D
 
Cenim da je Kojima odrastao na Mangama tako da je ovo veoma suzdržano kako može da bude :)
 
Kojima je svakako poznat po tome, rekao bih da je to jedan od njegovih ™.
 
masterpiece part two :)
 
Nazad
Vrh Dno