Šta je novo?

DAVE THE DIVER

Phoenix92

Cenjen
Učlanjen(a)
04.05.2017
Poruke
1,315
Poena
165


Jel probao neko od vas ovu igru? Ima jako zanimljiv art style i gameplay. Koliko mogu da primetim dosta je paznje privukla, i na steamu ima jako dobre ocene.
 
Ja je igram već par dana. Idealan letnji naslov.
Svaki put se iznenadim sa nekom novom mehanikom koju postepeno ubacuju kako igra napreduje.
 
Ja sam je juce probao, bas je zarazna. Opustajuca i tera te na igru, ajde jos jedno ronjenje, jos jednom kroz restoran da prodjem...
Bas je nekako lepo izbalansirana, predivan art style i opustajuca muzika
 
Zanimljivo deluje, mozda se "uzme". :D
 
Ja sam "uzeo" da probam, e sad se razmisljam da kupim i da podrzim developere :D . Samo nisam siguran koliko ce dugo da mi drzi paznju, mada kolega gore rece da non stop se dodaju nove stvari u gameplay kako ide progres
 
Ja se isto razmisljam da kupim. Koja je mehanika kretnje kroz vodu i kako se lovi?
 
Zavrsio je posle 40+ sati (sta cu kad je ribolov bas zarazan, maltene nisam ni koristio skip time opciju). Odlicna igra, sa gomilom one-off misija sa unikatnim gameplay mehanikama koje razbijaju monotoniju harpunjanja (el ovo uopste rec lol) i menadzerisanja restorana.
Takodje se kasnije otkljuca i farma kao i ribnjak.

@pilauda

Ja sam igrao preko kontrolera. Levi analog za kretanje (full 360 stepeni sloboda) a tu je i sprint na LT koji trosi extra kiseonik. Sto se tice harpuna, aktivira se na A dugme koje se mora drzati dok se nisani (preko desnog analoga) a harpun se ispaljuje sa RT. Malo clunky, pogotovo kada se pokusa brzo ispaliti vise harpuna zaredom jer igri treba malo vremena da skonta da je A ponovo pritisnuto, a ponekad i ne reaguje na prvu pa se mora drugi put pritisnuti dugme (nezgodno kada se lovi opasan i brz plen).
 
Zavrsio je posle 40+ sati (sta cu kad je ribolov bas zarazan, maltene nisam ni koristio skip time opciju). Odlicna igra, sa gomilom one-off misija sa unikatnim gameplay mehanikama koje razbijaju monotoniju harpunjanja (el ovo uopste rec lol) i menadzerisanja restorana.
Takodje se kasnije otkljuca i farma kao i ribnjak.

@pilauda

Ja sam igrao preko kontrolera. Levi analog za kretanje (full 360 stepeni sloboda) a tu je i sprint na LT koji trosi extra kiseonik. Sto se tice harpuna, aktivira se na A dugme koje se mora drzati dok se nisani (preko desnog analoga) a harpun se ispaljuje sa RT. Malo clunky, pogotovo kada se pokusa brzo ispaliti vise harpuna zaredom jer igri treba malo vremena da skonta da je A ponovo pritisnuto, a ponekad i ne reaguje na prvu pa se mora drugi put pritisnuti dugme (nezgodno kada se lovi opasan i brz plen).
Hvala, ali nisam napisao da bi igrao na misu i tastaturi.
 
WASD kretanje kroz vodu, shift je boost, tab menjas oružije. Nišanjenje na miša.
U principu kontrole su odlične. Lako se manevriše.
 
Odlicne su kontrole, dosta je to sve prirodnije sa tastaturom i misem. I ja igram u toj kombinaciji
 
Zahvaljujem na odgovorima, uzeo sam je i nisam se pokajao, jako zanimljiva. Jedno pitanje samo sad na pocetku dok ne nabudzim kapacitet nosenja jel moguce namestiti da mi ne kupi automatski mrtve ribe koje ubijem napadajuci me, posle moram sam da ih discardujem sto me smara?
 
Vrh Dno