Šta je novo?

Da ti da cika filipenko bonu :) (Elder Scrolls 4 i Stalker par skrinova)

@driver pa normalno da ce da izgleda ovako loshe guma kad je pojela radijacija spolja :) al ste bre postali neki namcori... najbolje nemojte ni igrati igru... e da chisto da se spomene ko bude ochekivao gameplay ala hl2 il d3 zeznuce se grdno :)

mene chisto interesuje da vidim taj njihov AI koji u svojoj prichi developeri ove igre najvishe i hvale (chtao sam dosta intervjua i u malo kojem spominju grafiku kao prvu stvar u igri)....

a to sa nishanom koji mrda je cool (mada nishta revolucionarno jel te :))ali je opet malo bzvz shto se koristi ukrstenakosa :p
 
Ma to su sveznalice koje svaku desetu igru probaju na 10 minuta i sve znaju :d
 
Ser Zile, za 7800 nisam i mislio sam naravno na semplove... Ali tokom leta bi trebalo da ih bude...
 
Joj sto je ovo....pa ove igre izgledaju vrhunski....Stvarno slazem se sa ByMax-om za ove igre ce trebati mnogo,mnogo jaka masina.....
Svaka cast nema sta...;)
 
M3 je napisao(la):
Stvarno slazem se sa ByMax-om za ove igre ce trebati mnogo,mnogo jaka masina

? Gde je on to rekao ? Samo je pomenuo da nam na leto stizu nove generacije grafickih...

edit: evo sad vidim da vise nema Maxovog posta koji je Ser Zile kvotovao "vec u maju nam stizu 7900 i x900 koji su 2-3 puta brzi od 6800 i x800" Sta je Maxo, opet si pustio neproverenu vest pa si se uprpio :d :)
 
Poslednja izmena:
byMaX je napisao(la):
Ser Zile, za 7800 nisam i mislio sam naravno na semplove... Ali tokom leta bi trebalo da ih bude...

nismo se MaX razumeli ono sto sam obelezio crveno mi je sumnjivo, ali necemo sad ovde o tome nego kad bude nesto vise info-a pravac u sobu "Novotarije za veliku decu" :)

@opti:
grafika stvarno izgleda mocno i one slike tog grada su savrsena lokacija za neki horor sad ostaje samo jos da i igra bude dobra/igriva i nadam se bez karakondzula ovaj put(ima li sanse neke? i koja je prica ako je ima?)....

p.s.reinkarnacija "burica" u vidu "zardjalih guma" :d

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno