Šta je novo?

Da bi narod uvek trosio pare??

LiLa je napisao(la):
Pa niko nije rekao da nema razlike nego da ta razlika nije vredna razlike u ceni tj. da je to mazanje ociju kako bi neko potrosio pare na novu grafiku, i neko ko ima kartu na kojoj mu korektno rade igre(i njemu korektno izgledaju) nema potrebe da kupuje novu karticu samo zbog sm3...
@starac pa ne smeta sm3 i kako on izgleda nego ljudima smeta gubitak performansi koji nastaje njegovim ukljucivanjem, tj. smeta im sto zbog njega trebaju da izdvoje novca za novu kartu(iako taj proizvod nece biti nista skuplji nego sto bi bio da nije implementiran sm3
;) )...
Stani malo, o čemu govoriš kad pominješ razliku u ceni? Danas karte od 60-70 evra imaju podršku za ps 2.0 koji je sasvim dovoljan. Ne razumem o kakvoj razlici u ceni je reč. Možda misliš na vrhunske karte, ali tu ne plaćaš samo to već sirovu snagu karte, a ps 3.0 i hdr dođu kao ukusni dodaci.
 
Pa slazem se ja da se pare daju za pajplajne,tranzistore itd. samo kazem da su upravo te skupe kartice te koje mogu da iskoriste korektno sm3 tj. mogu da podnesu udar na performanse i nastave da sljakaju dok je vec na karticama poput 6600 npr. taj sm3 vec mazanje ociju jer kada se isti ukljuci dobija se ne igriv framerate,dakle da bi se iskusio sm3 treba para to je to zar ne...?
 
Pa ne bih se složio. Tačno je da ne možeš da se iživljavaš ali u 1024 sa ps 3.0 sve na max i hdrom sve radi sasvim ok, i Aoe3 i FarCry 1.3 i sve ostalo. Sad će doći i jeftine X1600 karte koje će imati brži hdr i biće same po sebi nešto brže od 6600GT pa će i po tom pitanju ozbor biti veći.
 
Pa ako ti tako kazes...ja to nisam video u praksi pa se navodim samo testovima koje sam citao...a kad ce x1600 karte kod nas? Jel ce ih biti u agp verziji?
P.S. Meni Aoe3 rad lepo i na 8500 ;)
 
Biće ih u AGP verziji, ali kad će doći i po kojoj ceni nemam pojma. Cene napolju su 180 dolara za X1600XT i 125 dolara za X1600Pro, obe su brže od 6600GT, prva primetno, druga nešto malo.

A inače sve tebi lepo radi na 8500 kad se nikakvi efekti ne vide jer se jednostavno ne aktiviraju. To na mašini koja to podržava izgleda kao sasvim drugačija igra, tebi izgleda ne toliko bolje od Age of mythology-ja :)
 
Bogami, AoE3 bez šejdera 2.0 izgleda mnogo gore nego AoM :)
 
Nazad
Vrh Dno