Šta je novo?

CS Satistike

Gidra85

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
1,847
Poena
650
Da li neko zna gde modu da nabavim program koji ce da mi belezi satistike kao poput onog u Industriji?????:wave;
 
http://www.psychostats.com/
Ima i forum za sve nejasnoce.....samo malo listaj:)
Logove ti belezi sam CS ako se ne varam....moras samo da ukljucis preko konzole....
 
Lepo ti rece covek, u Industriji je instaliran Psychostats, a mozes da ga skines sa gorenavedene adrese. Takodje moras i da instaliras Perl, jer Psychostats radi preko macro-a pisanog u njemu.
Bitno je da na serveru ukljucis snimanje logova, a posle u psychostats-u namestis odakle ce citati te logove iz kojih u stvari izvlaci sve podatke.
 
Hvala

Jos samo jedno. Kazi te mi detaljno kako da instalirm. Jos nesto nemam ja vise kompova nego jedan. Pa me interesuje da li ce onda da radi?FX :wave;
 
????

Sta je sad to Perl???? Ljudi pomagajte. :wave;
 
Re: Hvala

Gidra85 je napisao(la):
Jos samo jedno. Kazi te mi detaljno kako da instalirm. Jos nesto nemam ja vise kompova nego jedan. Pa me interesuje da li ce onda da radi?FX :wave;

Hoces da radis statistike za botove:confused: :confused: :confused:

Pa cak ako vas i vise igra na jednom kompu malo je bezveze...
Ma ustvari imas link, za pearl ce da ti objasni neko strucniji i pucaj :)
 
Kao prvo skini sve potrbne fajlove, a to su:
1. ActivePerl-5.6.1.626-MSWin32-x86-multi-thread.msi
2. PS-Contrib-Pffffff-1.3.3.zip
3. psychostats1.7.zip
i mozes ih naci na ftp://ftp.drenik.net/netgames/half-life/counter-strike/svasta/stat/ .
Da bi pokrenuo onaj Actvive Perl trebace ti, ako ga nemas, i MSI instaler kojeg mozes naci na www.activeperl.com .
Sto se tice instalacije, prvo instaliraj taj Active Perl,
zatim otpakuj psychostats.zip u neki novi dir. Onda u isti taj otpakuj dvojku. E sad, tezi deo posla, bar po meni, a to je konfigurisanje path-evau stats.cfg-u. Treba da podesis sve putanje kako treba bez ikakve greske. Kada to uradis pokreni stats.pl, a zatim i pffff.pl. Naravno pre ovoga moras da

log on u autoexec.cfg
mp_logdetails 3 ubacis u server.cfg i u listenserver.cfg
mp_logmessages 1 ubacis u server.cfg i u listenserver.cfg
i naravno odigras koju partiju.
 
Super

Sta da radim? Ja kliknem na tvoj ftp link a meni se otvori outlook z pisanje nove poruke? Police da li sve ono sto zi napisao vazi i za XP? I sta ti znaci ona dvojka?:wave;
 
Re: Super

Gidra85 je napisao(la):
Sta da radim? Ja kliknem na tvoj ftp link a meni se otvori outlook z pisanje nove poruke? Police da li sve ono sto zi napisao vazi i za XP? I sta ti znaci ona dvojka?:wave;
Sorry, pritisnuo sam pogresan tag:
ftp://ftp.drenik.net/netgames/half-life/counter-strike/svasta/stat/ .
Sto se tice XP, nemam nikakva iskustva pa ti ne mogu pomoci.
Dvojka ti konfiguracija koju je odradio neki tip, nije ni bitno. Vazno je da u njoj imas sve lepo konfigurisano sto se tice bonusa itd. vezanog za skor.
 
I sta sad

I sta da radim kada sve to presnimim? Prvo instaliram ActivPerl i sta onda dobijem? Sta da radim sa onim PS-Contrib-Pffffff-1.3.3? A na sta pokrecem u opste satistike???? Ljudi ovo mi se cini mnogo komlikovanim?:wave; :confused: :confused: :confused: :wave;
 
Re: I sta sad

Gidra85 je napisao(la):
I sta da radim kada sve to presnimim? Prvo instaliram ActivPerl i sta onda dobijem? Sta da radim sa onim PS-Contrib-Pffffff-1.3.3? A na sta pokrecem u opste satistike???? Ljudi ovo mi se cini mnogo komlikovanim?:wave; :confused: :confused: :confused: :wave;
Pa kad instaliras Perl onda mozes da pokreces *.pl fajlove koji ti se nalaze u statistici. Onaj zip 1.3.3 raspakuj u tvoj Psychostats direktorijum. E sad tezi deo je podesavanje path-a u stats.cfg-u i pfstats.cfg-u. Jel si to uradio? Ako nisi: prvo kreiraj direktorijum LOG u cstrike dir-u. Zatim lepo podesis path za njega (naravno u tom cfg-u). HTML path ti je HTTTP dir u Psychostats-u, bas kao Picspack ([mappicks]), i DLpath([maps]) . Mod type ti je isti, a za HTMLtheme stavi pffffff. Zatim ukucas liniju ''log on'' u autoexec-u koji bi trebalo da se nalazi u cstrike dir-u. E sad startujes install.pl, i ako je sve u redu odigras koju partiju sa botovima, zatim pokrenes pfstats.pl, i gledas stats preko index-a u HTTP dir-u. Posle imas jos neke finese, ali oko toga malo procackaj u svim tim confizima. Ako ti i ovo nije dovoljno mogu ti poslati svoj fajl, pa ti uporedi.
 
ovako je bolje

Ja mislim da je bolje da ti meni posaljes stats.cfg i pfstats.cfg sa namestenim pathovima. Meni je CS instaliran u c:\sierra\half-life\cstrike. Takodje me interesuje da li ja treba da imam instaliran i IIS i ActivePerl? Meni je ovaj prvi instaliran. Mene zbunjuje ono podesavanje http-a. Lepo ti meni posalji te fajlove na [email protected] pa cu videti da li onda radi. Jos da ti kazem ja nemam autoexec u cs dir-u? Sta da radim? Kako da ga kreiram? :wave;
 
Valjda pogresno

Izgleda da si mi poslao pogresne fajlove. Valjda je trebalo da mi posaljes stats.cfg i pfstats.cfg, a ne sa ekstenzijom .pl . Ta ekstenzija se kod mene otvara sa wordpedom. Kako da pokrenem install.pl i pffffff.pl kada mi se pokrece wordpad?:wave; :confused:
 
Re: Valjda pogresno

Gidra85 je napisao(la):
Izgleda da si mi poslao pogresne fajlove. Valjda je trebalo da mi posaljes stats.cfg i pfstats.cfg, a ne sa ekstenzijom .pl . Ta ekstenzija se kod mene otvara sa wordpedom. Kako da pokrenem install.pl i pffffff.pl kada mi se pokrece wordpad?:wave; :confused:
Jest, pogresio sam. Poslati su ti pravi fajlovi. Nego kako ti se ti *.pl fajlovi otvaraju u wordpadu. Je si li instalirao taj Perl ili je to jos neka moja greska?
 
NE

Nisam instalirao Perl ali sam cuo da mogu da koristi i IIS. Da li je to tacno? Perl mi strasno dugo skida.:wave;
 
Re: NE

Gidra85 je napisao(la):
Nisam instalirao Perl ali sam cuo da mogu da koristi i IIS. Da li je to tacno? Perl mi strasno dugo skida.:wave;
\
Pravo da ti kazem ne znam da li moze? Ali ako ti se taj stats.pl otvorio u WordPad-u onda sigurno ne moze.:) Odakle skidas taj Perl?
 
Re: NE

Gidra85 je napisao(la):
Nisam instalirao Perl ali sam cuo da mogu da koristi i IIS. Da li je to tacno? Perl mi strasno dugo skida.:wave;
CS server pod Linuxom = nema glavobolje. :D :D :D
 
Nazad
Vrh Dno